ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Abiye Giymek Görmek

Rüyada abiye görmek kişinin uzun zamandır beklediği bir haberi alacağına işarettir. Kişi rüyasında uzun bir abiye görüyorsa uzun zamandır beklediği bir hayali gerçek olacaktır. Uzun boylu bir kısmet ile tanışabilir ve uzun bir ömre sahip olabilir. Rüyasında abiye göre kişi kalabalık bir organizasyona katılır. Bu organizasyon kişinin kendi düğününe, nikahına, nişanına; bir yakınının nikahı veya başka bir toplantı yada yemeğe katılacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi uzun zamandır birini seviyorsa kavuşma zamanları yaklaşmış hatta gelmiş demektir. Kişi yakın zamanda evlenebilir veya evliyse çocuk sahibi olabilir. Kişinin hayalinde olan şey yakın zamanda onu bulabilir. Kişi rüyasında kısa abiye görüyorsa yakın zamanda bir sürpriz ile karşılaşabilir. Açık renkli abiyeler kişinin karakterinin canlı, sevecen, hareketli olduğuna işaret eder. Eğer rüyada koyu renkli abiye görülmüşse kişi daha sakin ve hırslı bir kişidir.

Rüyada Abiye Denemek

Rüyada abiye denemek kişinin gerçek hayatında vereceği bazı kararların olumsuz sonuçlanabilmesine işaret eder. Kişi bu nedenle özellikle evlilik ve arkadaşlık konularda karar verecekse çok dikkatli olmalı, çok fazla düşünmeli ve mutlaka birilerine danışarak bu işe koyulmalıdır. Aksi takdirde kişi istemediği durumlarla karşılaşabilir, yanlış evlilik yapabilir, yanlış arkadaşlar edinebilir ve bunların sonucunda pişman olabilir. Rüyasında abiye deneyen kişi birinden kötü bir haber alabilir. Büyük bir üzüntü yaşayabilir. Beklediği bir sonuç kötü çıkabilir. Çok büyük olmayan sağlık sorunları yaşayabilir.Rüyada abiye denemek mutluluğun yarım kalması anlamına da gelebilir. Evlilikle son bulmamış bir ilişki veya boşanmayla son bulan bir evlilik yaşanabilir. Rüyada abiye denemek verilmesi gereken bir karar olduğuna işarettir. Bu karar çok dikkat edilerek verilmelidir. Çünkü hayatın geri kalanını etkileyecek bir öneme sahip olabilir.

Rüyada abiye giymek

Rüyada abiye giymek kutlu bir törene katılmak anlamına gelir. Bu tören sizin kendi evlilik töreniniz olabilir. Kişi uzun zamandır yalnızsa ve hayırlı bir kısmet bekliyorsa kısmetlerin en uygunu onun karşısına çıkar ve evlilikle sonlanır. Rüyayı gören kişi gerçek hayatta önemli kararlar vermek zorunda kalabilir. Evlilik, ayrılık vb. Kişi bu kararlarında mutlaka çok dikkatli olmalı ve pişman olmayacağı tercihler yapmalıdır. Rüyada abiye giyen kişi eğer uzun bir abiye giyiyor ise evliliği uzun ve mutlu sürecek demektir. Kişi eski ve koyu renkli bir abiye giyiyor ise evlilik kararı yanlış bir karar olabilir ve evleneceği kişi kendisine uygun olmayabilir. Evli ise evlilik hayatında problemler ile karşılaşabilir, eşi ile sıkıntılı dönemler yaşayabilir. Kişi rüyasında kırmızı bir abiye giyiyorsa kendisi veya eşi bir aldatma teşebbüsünde bulunabilir. Eğer kişi siyah bir abiye giyiyorsa zor zamanlar geçirebilir. Eşi başka bir kadının hilesine düşebilir, kandırılabilir. Kişi çok canlı renklere sahip, çok etkileyici ve büyüleyici bir abiye giyiyorsa gerçek hayatta işinde, mesleğinde yükselebilir. Terfi yada fazla para alabilir. Şöhrete kavuşabilir. Etrafında insanlar yer alabilir. Rüyada yeşil abiye giymek dindar bir kadına işarettir. Mor abiye giymek sıkıntılar yaşayan ve intiharı düşünen kadına, sarı abiye ise şık, zarif, güzel ancak sağlık sorunları olan bir bayana işarettir.

Rüyada beyaz abiye giymek

Rüyada beyaz abiye giymek beyaz renginin anlamı ile yakından ilgilidir. Beyaz saflığı, temizliği ve iyiliği temsil eder. Rüyasında beyaz abiye giyen kişi gerçek hayatta yakın zamanda hayırlı ve iyi bir kısmet bulabilir, iyi bir evlilik gerçekleştirebilir, işinde yükselebilir, beklediği bir hayali gerçek olabilir. Rüyasında beyaz abiye giyen kişi çok sevindirici bir haber alabilir veya kendisi bir yakınına çok sevindirici bir haber verebilir. Rüyasında beyaz abiye giyen kişi anne olacağını öğrenebilir. Kişi kendisi mutlu ve huzurlu olduğu gibi başkalarını da mutlu edecektir.

Rüyada siyah abiye giymek

Rüyada siyah abiye giymek kişiye gerçek hayatta sıkıntılı günler getirebilir. Rüyasında siyah abiye giyen kişi zor bir duruma düşebilir ve bu zor durum içerisinde önemli bir karar vermek zorunda kalabilir. Üzücü günler, sıkıntılı günler yaşanabilir ve eğer siyah abiye uzun bir abiye ise bu sıkıntılı günler oldukça uzun sürebilir. Kişi eski hayatını üzülerek arayabilir. Rüyada siyah abiye giymek hırslı ve hileli ancak adil bir kadına işarettir. Rüyada siyah abiye giyen kişi eşini aldatabilir veya eşi bir başka kadına aşık olabilir. Rüyasında siyah abiye giyen kişi büyük bir hastalığa yakalanabilir veya bir yakını bu büyük hastalığa yakalanabilir.

Rüyada eski abiye giymek

Rüyada eski abiye giymek kişinin hayatında çok yanlış kararlar verdiğine ya da vermek üzere olduğuna işarettir. Kişi yakın çevresinden biri ile kavga edebilir ve araları bozulabilir. Rüyasında eski abiye giyen kişi çok sevdiği bir yakınını kaybedebilir. Uzaklardan kara bir haber alabilir. Kişi rüyasında eski bir abiye giydiğini görürse evleneceği kişi ile problemler yaşayabilir. Birlikteliği evlilikle sonlanmayabilir veya evli ise eşiyle kavga edip boşanma derecesine gelebilir. 

Abiye Giymek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

8
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Deniz

Merhabalar, ben rüyamda yeğenimi siyah güzel bir abiye (tuvalet ) elbise giymiş gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

26.01.2015 22:37:02

Melike D.

Ben uzun zamandır rüyamda sevdiğim kişiyi görüyorum. Bu ne anlama gelir?

13.05.2015 16:07:05

Seher

Rüyamda siyah elbise ve siyah babet giymiştim ve bir çocuk arkadaşına “Babeti ne güzel” dedi. Yorumunuzu bekliyorum.

22.07.2015 08:56:18

S.Korkmaz

İyi günler, ben rüyamda ablamın düğününde giydiğim abiyeyi denizin üstünde gördüm sizce bu ne anlama gelir? Yorumlarsanız çok sevinirim.

19.08.2015 13:02:38

Gzemlilo

Yeğenin siyah güzel bir elbise giyecek yani yeğenin siyahi seviyor abiyeyi de.

22.08.2015 12:10:52

Ayşe

Ben rüyamda lacivert parlak ve uzun bir abiye giydiğimi gördüm bunu bana yorumlarsanız sevinirim.

29.11.2015 15:37:24

İmmahan A.

Merhabalar. Rüyamda abiye tarzında siyah pantolon üzerine de uzun yere kadar yelek giydim. Akrabaları görüyorum onlarda dekolteli elbiseler giymişler ben de artık bu yaşlarda bu kadar abiye elbiseye gerek yok diyerekten abiye pantolonun üzerine kısa dantelden ceket giyiyorum inci kolye küpe takıyorum böyle daha şık oldu diyorum. Yorumlarsanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden.

07.02.2017 08:31:02

Hilal

Ben rüyamda uzun lacivert bir abiye giymiştim. Ne anlama geliyor söyler misiniz?

07.09.2017 09:31:30


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook