ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Bulantı Görmek

Rüyada görülen her çeşit mide bulantısı, şüpheli kazanç ve yolculuktur. Rüyada mide bulantısı görmek, kişinin geçmişte yaptığı kalan hileli işlerinin ve günahlarının ortaya çıkacağına ve insanı güç durumda bırakacağına işarettir.

Bulantı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Bulantı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bulantı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

2
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Kalıpsız kek

Elimde bir kovayla bir yere gidiyorum. Karanlık, yanımda upuzun bir kaç bina var sonra kovayı yere koyup gökyüzüne bakıyorum. Bir sürü yıldız var fakat bakınca yukarıda binada oturan insanları görüyorum sonra yıldızlara bakıyorum, kayar gibi oluyorlar ama kaymıyorlar sonra midem bulanıyor. Başımı aşağı eğiyorum, kovamı da alıp gidiyorum sanki kovayı yıldız toplamak için almışım gibi hissediyorum. Lütfen yorumlayın, çok etkilendim.

08.08.2013 08:12:20

Sakir

Rüyamda başbakanla tokalaşıp arabaya bindik, gayet güler yüzlü idi. Arabanın içinde bir sürü çocuk vardı, gülen çocuklar... Sonra başbakanla beraber büyük bir samanlığın içinde araba vardı. Arabaya binerken de ağızıma samanlıktaki saman çöpleri girdi. Çıkarıp çıkarıp atıyordum ağızımdan ve o sırada da midem bulandı. Sonra arabayla İstanbul’a gittiğimi gördüm. Fakat birden kendimi başka bir şehirde köyümde gördüm. Burada da arabanın içinde 3 kişi olmuştuk ve rampadan aşağı iniyorduk... Yorumlarınız için şimdiden sonsuz teşekkürler. Sevgilerimizle.

16.05.2014 21:40:44


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook