ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Para Kaybetmek Görmek

Rüyada para kaybetmek, yapılan bazı hatalar yüzünden uzun zamandan beri çalışılan işte sıkıntılı bir duruma düşüleceğine ve bu sebeple başka konularda adım atma konusunda tereddüte düşüleceğine yorulur. Rüya sahibi, beklemediği bir anda karşısına çıkan iş fırsatı konusunda dikkatli olmalıdır. Hayırlı gibi görünen bu fırsat, aslında uğursuzluk getirecektir.

Rüyada para kaybetmek ne anlama gelir, korkuların gün yüzüne çıkacağına, çok güvenilen birinden ihanet görüleceğine, büyük bir belanın aileye musallat olacağına, gelen iş tekliflerinin zarar getireceğine, karı koca arasına nifak tohumu ekileceğine, düşman olan bir kişi yüzünden itibar kaybına uğranacağına ve verilen bazı kararlardan ötürü pişmanlık duyulacağına tabir edilir.

Rüyada para kaybetmek nedir; olmadık kişilerle ve olaylarla muhatap olmak zorunda kalınacağına, hakaret işitileceğine, ekonomik olarak yüklü bir miktar tazminat ödemek gerekeceğine ve gerek iş gerekse de aile içinde bazı sürtüşmelerin baş göstereceğine işaret eder. İş hayatında ekonomik olarak alınacak büyük bir darbe yüzünden birikimlerde erime yaşanacağı, mecburen bazı kısıtlamalara gidileceği ve iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağı şeklinde yorumlanır.  

Rüyada para kaybetmek ne demek; kişiyi, hem elinde bulundurduğu zenginlik hem de aile hayatı ile ilgili bazı sıkıntılara sokacak ve uzun vadede sağlığından olmasına sebep olacak bazı durumlar bekliyor demektir. Kişi, attığı her adımı birkaç kere düşünmeli ve ölçüp tartarak karar vermelidir.

Rüyada para kaybetmek tabiri,  parasal sıkıntıların artması yüzünden işlerin düzeltilmesi için yeni yollar deneneceğine ancak bu durumun işleri daha kötü bir hale sokacağı anlamına gelir. Kalben büyük üzüntüler yaşanacağına ve sevilen ve sayılan kişilerden uzak düşüleceğine delalettir. Verilen hatalı bir karar, birçok kapının yüze kapanmasına, yapılan işin yarıda kalmasına, karanlık zamanların yaşanmasına ve pişman olunmasına yol açacak demektir.

Rüyada para kaybetmek İslami rüya tabirleri, rüyayı gören kişinin, kendisini hiç ummadığı kadar yalnız hissettirecek bir durumla karşı karşıya kalacağına, işi ya da ailesi ile ilgili bir sıkıntının başgöstereceğine ve bu sorun yüzünden hane içerisine türlü tartışmalar ve kavgalar gireceğine tabir edilir. Rüyada para kaybetmek ve sonra bulmak, kötüye giden bir işin alınacak destek sayesinde düzeltileceği şeklinde anlamlandırılır.

Para Kaybetmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

1
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook