ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ölmüş Bebek Görmek

Rüyada ölmüş bebek görmek, ulaşmak istediği hedeflerin ya da hayallerin hüsranla sonuçlanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin umutla bağlandığı bir gelişmeden hüsran duyacağına, istediği gibi sonuçlanmayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada ölmüş bebek cesedi görmek, bir konudan dolayı sıkıntıya düşeceğini ya da yüzsüz, yalancı bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyada ölmüş bebek görmek ne anlama gelir, bu rüya bir uyarı anlamı da taşır. Elinde bulunan olanakların kıymetinin bilinmesi gerektiği ve şükredilmesi gerekliliğine delalet eder. Hayırlı bir rüya olarak görülmez; ailede ya da yakın çevreden alınacak sıkıntılı haberlerin geleceği rivayet edilir. Rüyada ağlamak, üzüntülerin son bulmasına, kederli bir durumdan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada ölmüş bebek görmek nedir; Üzüntü ve keder anlamını taşır. Ölü bir bebek doğurmak umut bağladığı bir olayın hüsranla son bulacağına, kafasında tasarladığı bir düşünceyi hayata geçiremeyeceğine ve iş konusunda başarısız girişimlerin olacağını gösterir. Rüyada ölmüş bebeğin dirildiğini görmek, sürpriz bir gelişmenin yaşanacağını, mutlu bir haber alacağını ya da sevinçli bir ana tanıklık edileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada ölmüş bebek görmek ne demek; kötü habere delalet eder. Gerçekleşmesi beklenen bir işin ya da olayın umulduğu gibi gerçekleşmeyeceğine yorulur. Ölmüş bebeğin sonradan dirildiğini görmek rüya sahibinin önündeki engellerin ortadan kalkması ve hayırlı bir haber gelmesi şeklinde yorumlanır. Rüyada ölmüş bebeğin canlanması ise, uzun süredir beklenilen bir haberin, bir beklentinin nihayete kavuşacağına, cevapsız kalan soruların cevaplanacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş bebek görmek tabiri, gelecekte yaşanacak sıkıntılı olayların habercisidir. Ölü bebek gömmek ise, rüyayı gören için daha hayırlıdır. Zor ve sıkıntılı bir dönemde görülen bu rüya refaha ulaşmak olarak yorumlanır. Ölü bebeği kucağına alıp sevdiğini görmek, rüya sahibinin ,zor günlerin ardından destek görmek istediği anlamını taşır.

Rüyada ölmüş bebek görmek İslami rüya tabirleri, rüya sahibine sıkıntı verecek bir olayın yaşanacağının habercisidir. Ölü bebek görmek ve onu kucakta taşımak maddi kayıplara yorumlanır. Rüyada kız bebek ölüsü görmek, şansızlıkların yaşanmasını, erkek bebek ölüsü görmek ise hastalık haberlerinin alınmasını işaret eder.

Ölmüş Bebek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

2
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook