ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ölü Balık Görmek

Rüyada ölü balık görmek, rüya sahibinin, istediği şeylerin olmayacağına, elindeki imkanları kaybedeceğine ve şansının uzunca bir süre dönmeyeceğine yorulur. Yaşanan bir tartışma bu durumun daha da uzamasına sebep olabilir.

Rüyada ölü balık görmek ne anlama gelir, büyük umutlarla girilen ve yüklü miktarda gelir getirmesi beklenen bir işin istenmeyen sonuçlar doğuracağına ve baş ağrısı yaratacağına işarettir.

Rüyada ölü balık görmek nedir; aile içinde eşler arasında bazı tartışmaların vuku bulacağı, sorunlu bir dönem yaşanacağı, çocukların bu durumdan olumsuz etkileneceği ve gerek okul hayatlarında gerekse de sosyal hayatlarında bu sebepten ötürü çekingen bir kişiliğe sahip olacakları anlamına gelir.

Rüyada ölü balık görmek ne demek; talihsizliklerin baş göstermesi yüzünden deyim yerindeyse  sıfırın tüketileceğine, uzun zamandan beri oturulan makamın mevkinin kaybedileceğine, kardeşlerin birbirine düşeceğine ve ruhen kötü zamanlar yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada ölü balık görmek tabiri, gam, keder ve üzüntü anlamına gelir. Haksızlığa uğramaya, rakipler tarafından kötü işlerle itham edilmeye, akrabalardan birinin hatası yüzünden sorumlu tutulmaya ve darbe üzerine darbe yemeye delalet edilir.

Rüyada ölü balık görmek İslami rüya tabirleri, rüyayı gören kişinin, kendisi için iyi olacağını düşündüğü bir konuda adım atacağına ve kısa süre içinde bu adımının yanlış olduğunu anlayacağına işaret eder. Ortaya atılmış olan bir iftira yüzünden insanların gözünden düşüleceği şeklinde yorumlanır.

Ölü Balık rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

9
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

ONUR Ç.

Merhabalar, Eşim rüyasında beni bir teknede balık ayıklarken görmüş. Önüm arkam bir sürü irili ufaklı balıkla doluymuş. Balıklar ölüymüş. Yorumu ne olabilir? Teşekkür ederim.

28.12.2017 11:01:44


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook