ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ölü Bebek Görmek

Rüyada ölü bebek görmek, büyük umutlarla ve neredeyse eldeki tüm imkanların kullanılmasıyla ortaya konulan çalışmanın ya da girişilen işin araya girecek kötü durumlar yüzünden yarıda kalacağı, bu yüzden hem ruhsal hem parasal olarak çok sıkıntı çekileceği ve moral olarak kötü günler geçirileceği anlamına gelir. Rüyada ölü bebek cesedi görmek, rüya sahibinin, işini kaybetmesinden ötürü kendisine yeni bir iş arayacağına, ancak bulunduğu şehirde ya da ülkede kendisine uygun bir iş bulamamasından ötürü başka bir yere taşınacağına ve orada yeni bir hayat kurmaya çalışacağına alamettir.

Rüyada ölü bebek görmek ne anlama gelir, işlerle ilgili sorunların çözümü için ortaklık kurulması gerekir. Projelerin birbiri ardına sekteye uğrayacağına ve iş ilişkilerinde büyük bir aksilik yaşanacak demektir.

Rüyada ölü bebek görmek nedir; rüya sahibinden menfaat sağlamaya çalışan biri tarafından ortaya atılacak bir iftara yüzünden büyük bir bunalımın ortasına düşüleceğine ve uzun bir süre devam edecek bir karalama kampanyasıyla uğraşmak zorunda kalınacağına yorumlanır.

Rüyada ölü bebek görmek ne demek; kurulan bir ortaklıkta işe fesat karıştıran bir kişi yüzünden eldeki kazanç kapısından olmaya, verilen emeklerin karşılığını alamamaya ve iş hayatında rakiplerin gerisine düşmeye delalet eder.

Rüyada ölü bebek görmek tabiri, eşler arasındaki bir sorunun gün geçtikçe büyüyeceğine ve diğer aile bireylerinin de dahil olmasıyla içinden çıkılamayacak bir hal almasına yorulur.

Rüyada ölü bebek görmek İslami rüya tabirleri, kişi, düşünmeden yaptığı bir şeyden ötürü uzunca bir süre sıkıntı çekecek demektir.

 

Ölü Bebek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

0
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook