ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüyada ölü fare görmek, kötü niyetli bir kişinin oyununa gelineceğine, iş hayatında büyük bir dara düşüleceğine, alınacak olan kararların istenmeyen sonuçlara yol açacağına ve eşler arasında tartışmaların baş göstereceğine yorumlanır. Rüyada ölü fare yavrusu görmek, projeleri baltalayacak ve kendisine duyulan güveni boşa çıkaracak bir kişinin varlığına ve bu kişi yüzünden karanlık kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına yorulur.

Rüyada ölü fare görmek ne anlama gelir, kişiyi derinden sarsacak ve kendisini önemsiz ve değersiz biri gibi hissetmesine sebep olacak bir olayın yaşanacağı, eş, dost ve akrabaların bu durumdan çok rahatsızlık duyacakları, gerek ruhsal gerek bedensel sorunların baş göstereceği ve alınacak yardımın bile fayda etmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada ölü fare görmek nedir; ağız tadının bozulacağı şeklinde yorulur. Düşmanların en sıkıntılı ve en sıkışık zamanı beklediğine, bu zaman geldiğinde çok dikkatli olunması gerektiğine, eğer dikkat edilmezse büyük kayıplar verileceğine ve bu kayıpların geri dönüşünün olmayacağına alamet eder.

Rüyada ölü fare görmek ne demek; istemeden bazı sorunlara sebep olunacağına, bu sorunların akla gelmeyecek bazı sıkıntıların kapısını açacağına ve uzun süreli bir uğraş gerektireceğine delalet eder.

Rüyada ölü fare görmek tabiri, iş dünyasında dengeleri değiştirmek için yapılan bir iş birliğinden büyük zararlar almış olarak çıkılacağına ve deyim yerindeyse bin pişman olunacağına yorumlanır.

Rüyada ölü fare görmek İslami rüya tabirleri, gözünü hırs bürümüş biri yüzünden aile içinde tartışmaların ortaya çıkacağı ve istenmeyen sonuçlar doğuracağı anlamına gelir.

 

Ölü Fare rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

2
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Gülseren T.

Küçüklü büyüklü 4 ,5 tane fareyi öldürdüm rüyamda. Anlamını öğrenmek istiyorum.

17.11.2017 15:56:12


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook