ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Fare Issırması Görmek

Rüyada fare ısırması, insanlara kendisini iyi niyetli, aklı başında ve güvenilir biriymiş gibi gösteren ancak arka taraftan çeşitli ayak oyunları hazırlayıp deyip yerindeyse insanların kuyusunu kazan bir kişi tarafından oyuna getirilmeye ve bu sebepten ötürü hem aile içinde hem iş hayatında insanların alaycı hareketlerine maruz kalmaya delalet eder.

Rüyada fare ısırması ne anlama gelir, rüya sahibini, sosyal yaşantısından uzunca bir süre uzak tutacak, günlük hayatında kendisini kötü hissetmesine ve yer yer sinir krizleri geçirmesine sebep olacak ve hayatını sürdürmesi için gereken maddi çalışmaları yapmasına engel oluşturacak bir olay yaşanacak demektir.

Rüyada fare ısırması nedir; iş hayatında maddi açıdan kötü günler geçirmeye, ruhsal sağlık sorunları yaşamaya, yakın arkadaşlarla tartışma yaşamaya, aileden uzaklaşıp yalnız kalmaya,  zarar getirecek bir kişi ile muhatap olmaya, eldeki imkânları kaybetmeye ve toparlanmak için gereken adımı atamamaya yorumlanır.

Rüyada fare ısırması ne demek; kısa sürede güven sağlayan bir kişi, birçok kişinin canını yakacak ve bunu rüya sahibinin imkânlarını kullanarak yapacaktır. Yeni tanışılan kişilerin sözlerine inanmamalı ve deneyim sahibi insanlardan akıl alınmalıdır.

Rüyada fare ısırması tabiri, ortaya konan çalışmaların, rakipler tarafından kıskanılacağına, insanların gözünde değersizleştirileceğine, yeni projelerin kısa süre içinde engelleneceğine, kötü ve huzursuz günlerin yaşanacağına ve psikolojik destek almak zorunda kalınacağına işaret eder.

Rüyada fare ısırması İslami rüya tabirleri, ihanete uğramaya yorulur. Rüyayı gören kişi, işinin dizginlerini elinden geldiğince sıkı tutmalıdır. Aksi halde her şeyini kaybeder.

 

Fare Issırması rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

1
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook