ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ölmüş Anne Görmek

Rüyada ölmüş anne görmek, zirveye demir atılacağına yorumlanır. Birçok kişinin ulaşmak istediği ancak gerek elindeki imkânların ve bilginin yetersizliği yüzünden gerekse de cesaret eksikliğinden dolayı ulaşamadığı bir noktaya sabır ve azimle gelip birçok saldırıya rağmen orada uzun süre kalınacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş anne babayı görmek, rüyayı gören kişinin, aile konusunda büyük bir özlem duyduğuna, bir aileye karışıp huzur ve mutluluk içinde bir yaşam sürmek istediğine ve bu hayali gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş anne ile ilişkiye girdiğini görmek, kişinin, iş hayatında başının sıkışması ile sonuçlanan bir durumdan çıkmak için beklediği yardımın anne tarafından olan birinden geleceğine rivayet edilir.

Rüyada ölmüş anne görmek ne anlama gelir, emek verilerek kazanılan başarıların herkes tarafından takdir edileceği, birçok kişiye örnek olacağı ve yeni insanlara iş konusunda yürüyebilecekleri bir yol açacağı anlamına gelir. Yoğun iş temposu ve maddi sorunlar yüzünden sürekli ertelenen o tatile bu sefer çıkılacaktır.

Rüyada ölmüş anne görmek nedir; geçmişte yüze kapanan kapıların tekrar açılacağına ve büyük fırsatlara kavuşulacağına işaret eder. Ayrıca, ne kadar büyük bir işe girilirse o kadar güvenilir bir ekiple yola çıkılmalıdır.

Rüyada ölmüş anne görmek ne demek; ideal bir işe sahip olmaya, bu işten büyük kazanç elde etmeye, hayal edilen şeylere kavuşmaya, belirsizlik içinde olan bir konuyu ortaya çıkarmaya, güzel ve yeni bir araca sahip olmaya, dertsiz tasasız bir hayata kavuşmaya ve hobi olarak başlanan bir işten para kazanmaya tabir edilir.

Rüyada ölmüş anne görmek tabiri, sevinçli bir haber alınacak demektir. Aradaki mesafelerin kapanacağına, anne baba hayır duası alınacağına, girilen bir projenin tüm aksiliklere rağmen nihayete erdirileceğine, çıkılan yolculuktan hayırlı ve güzel haberlerle dönüleceğine ve alınacak bir telefon sayesinde sevinç göz yaşları akıtılacağına rivayet edilir.

Rüyada ölmüş anne görmek İslami rüya tabirleri, çıkan cırtlak seslere rağmen başarı üstüne başarı kazanılacağına, engel olmak isteyen kişilerin yüz kızartıcı durumlara düşeceklerine ve büyük zarara uğrayacaklarına yorulur.

 

Ölmüş Anne rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

3
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Ebru E.

Rüyamda ölmüş annemi tuvalete götürüyorum.

21.10.2016 12:19:05

Gül E.

Ölmüş kayınvaldeme para verdim. Nedir?

07.01.2017 10:57:34


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook