ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ölmüş Annesini Görmek Görmek

Rüyada ölmüş annesini görmek, rüya sahibinin, kendisine yakın birine, bir şeye ya da bir yere karşı çok büyük özlem duyduğuna, bu yüzden birçok kez karar değiştirdiğine ve hasretini giderken için başka yollar denediğine ancak ne yaparsa yapsın bu duygunun aynı yerde aynı şekilde kaldığına alamet eder.

Rüyada ölmüş annesini canlı görmek, özlemi duyulan şeyin gerçeğe dönüştürüleceğine, uzakta biri varsa gidip görüleceğine ve aradaki bağların daha da sağlamlaştırılacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş annesini hasta görmek, pek iyi gitmeyen bir durumun varlığına ve deyim yerindeyse çarmıha gerilmiş gibi acı ve üzüntü verini bir durumla karşılaşılacağına rivayet edilir.

Rüyada ölmüş annesini ağlarken görmek, kişinin, içinde ukde kalmış olan bir durumdan ötürü yaşadığı can sıkıntısının hanesine gelecek bir kişi sayesinde sona ereceği ve bu kişiye yaptıklarına ötürü hayır duası edileceği şeklinde yorulur.

Rüyada ölmüş annesini görmek ne anlama gelir, hayırlı bir haberin geleceğine, bu haberi anne tarafından bir akrabanın getireceğine, akılda kalmış soru işaretlerinin bu vesileyle sona ereceğine, hak edilen şeylere kavuşulacağına ve zaman zaman küçük pürüzlerin çıkmasına rağmen hayatın çok rahat olacağına tabir edilir.

Rüyada ölmüş annesini görmek nedir; kalpte sevgisi ve özlemi olan birine kavuşulacağına ve hiç ayrılmamacasına kucaklaşılacağına yorulur.

Rüyada ölmüş annesini görmek ne demek; bolluk ve bereket anlamına gelir. Kaybedilen şeylerin daha fazlasının kazanılacağına, eldeki imkânların birçok fırsata kapı açacağına, gerek iş hayatında gerek aile hayatında birbiri ardına güzel gelişmeler yaşanacağına ve tabir-i caizse kuyu kazanların kendi kuyularına düşeceklerine alamet eder.

Rüyada ölmüş annesini görmek tabiri, hayırlı haberler alınacağına, dertlerin biteceğine, azimli ve vicdan sahibi biri olunacağına, belli bir düzenin oturtulacağına, apaydınlık günlerin yaklaştığına ve ağızdan çıkan güzel sözlerin birçok insanın hayatını düzeltmesine vesile olacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş annesini görmek İslami rüya tabirleri, rüyayı gören kişinin, kaybettiği yakınlarının kendisinden dua beklediğine ve onların ruhlarını rahat ettirmek için mevlit okutması ve yeri geldiğinde onları anması gerektiğine işaret eder.

 

Ölmüş Annesini Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Ayşe

Kayınvalidemi rüyamda çok sağlıklı güzel gördüm çok büyük bir sevgiyle kucakladı ve öptüm iki yıl oldu öleli. Yorumunu rica ediyorum…

08.02.2017 07:04:29

Zeynep

Annem ölmüş olmasına rağmen rüyamda annemi yaşarken deli olarak gördüm.

18.10.2017 09:37:06

Ayse

Rüyamda öncesinde ağaçlık bir yerden gectim bizim olan 2 katlı ev varmış ve onun önünde durdum açık renkli bir kopek gördüm. bizim kopegimizmis köpek koşarak bana doğru geldi. sevinçli bir haldeydi. evin kapısında tanıdığımız bir bayanı gördüm. onunla sohbet edip içeri girdik. içeride ölmüş olan annem yatıyordu. anneme anne ne olur kalk sana ihtiyacım var diyordum. o da kalkıp burdayım canim seninleyim diyordu. su an ayrı olduğumuz beyle ilgili iyiyim, çok mutluyum, bana sahip çıkıyor diyordum. gülerek ve o tanıdığım bayan da beni destekliyordu. ben gördüm çok iyi çok mutlu diyordu ama ondan sonra hem annem vefat etti hem de gerçekte hayatta olan o tanıdığımız bayan vefat etti.

16.02.2018 05:10:12

ilker

çok teşekkür ederim

20.05.2018 12:17:29


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook