ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ölmüş Baba Görmek

Rüyada ölmüş baba görmek, rüyayı gören kişinin, gerek elindeki gücün ve yeteneğin farkında olmaması ve gerekse de etrafındaki kişilerin baskıları yüzünden duyduğu özgüven eksiliğinden ötürü adım atamadığına ancak yakın zamanda gerçekleşecek olan bir olayın ardından bu durumun üstesinden gelip hak ettiği noktaya ulaşacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş baba görmek ne anlama gelir, kişi, kendisinden beklenenin üzerinde bir performans gösterip hem rakiplerini ve hem sevdiklerini şaşırtacaktır. Bu sayede iş konusunda ve para kazanma konusunda önünde ne kadar engel varsa yerle bir edecektir.

Rüyada ölmüş baba görmek nedir; kişi, ailesinden gelen olumlu özellikler sayesinde insanlar üzerinde büyük etki bırakacak, birçok yere daha kendi gitmeden şöhreti gidecek, sıkıntıları bu sayede çözüm bulacak, kurmaya çalıştığı ancak karşısına çıkan engellemeler yüzünden bir türlü beceremediği bir iş sonunda nihayete erecek ve birçok kapının açılmasını sağlayacak demektir.

Rüyada ölmüş baba görmek ne demek; geçmişe duyulan özlem, görülen bir resimden, duyulan bir şarkıdan ya da akla gelen bir hatıradan ötürü beklenmeyen bir anda ve beklenmeyen bir yerde kendisini gösterecektir.

Rüyada ölmüş baba görmek tabiri, çalışmalara maddi olarak doping etkisi yaratacak bir kişinin desteğini açıklamasıyla beraber işlerin daha da hızlanacağına, birçok kişinin haberdar olması için reklam yapılacağına ve projenin rüya sahibiyle birlikte birçok kişinin hayatını değiştireceğine yorulur.

Rüyada ölmüş baba görmek İslami rüya tabirleri, uzun bir süreden beri hayal edilen bir seyahatin gerçekleşeceğine alamet eder.

 

Ölmüş Baba rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

4
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Kaptan V.

Rahmetli babam rüyamda bir ağaca yaslanmış yorgun bir şekilde iken “baba ne olur dön bir kere daha göreyim” dediğim zaman kucağımda 11 yaşında uyuyan oğluma doğru babam ben gelemem imkansız sen oğluna (torunuma) sahip çık dediğini gördüm.

20.02.2017 10:34:58

Kader ikizler

Babam vefat etti rüyamda yüksek direkte boğazında ip var. Ben ipi kestim babamı indirdim ve sarıldım öptüm. İki bayan vardı kapalı biz onu getirttik sen görmek istediğin için babam hiç konuşmuyordu. Yemek yedirdim bayanlar gitmek gerektiğini söylediler babamı götürdüler. Sanki gitmek istemiyordu.

13.08.2017 12:24:12


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook