ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ölmüş Babaanne Görmek

Rüyada ölmüş babaanneyi görmek, rüya sahibi, eğer gülerken görmüşse işlerinin açılacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde ortadan kalkacağına, zararlı bir alışkanlıktan kurtulacağına ve sevinçli bir haber alacağına delalet eder. Eğer ağlarken görülürse, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine ve yapılan gereksiz hamleler yüzünden zarara uğranacağına yorumlanır.

Rüyada ölmüş babaanneyi canlı görmek, zahmetli bir işin altından başarıyla kalkılacağı, amacı haneye nifak sokmak olan birinin planlarının suya düşürüleceği, kötü geçen bir dönemin ardından iş yerinde dizginlerin ele alınacağı anlamına gelir.

Rüyada ölmüş babaanneyi görmek ne anlama gelir, bozulan iç huzurun tekrar kazanılması için çeşitli yollara girileceğine, yardıma muhtaç durumdaki insanlara yardım eli uzatılacağına, ölmüşlerin ruhuna mevlit okutulacağına ve yapılan her işte Allah rızasının gözetileceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş babaanneyi görmek nedir; eğitim konusunda alınacak bir kararlar yeni şehre gidileceğine, bu sayede şansın açılacağına, gelecekle ilgili olarak bazı adımlar atılacağına ve ferahlığa çıkılacağına yorumlanır.

Rüyada ölmüş babaanneyi görmek ne demek; hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, akraba ilişkilerinin daha da arttırılacağına, kötü niyetli kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, uzun süreli bir sıkıntıdan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine ve gönül ilişkisine başlanacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş babaanneyi görmek tabiri, nükseden bir hastalığın yakın bir zaman içinde tedavi edileceğine, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına ve yeni yeni iş girişimlerinde bulunulacağına rivayet edilir.

Rüyada ölmüş babaanneyi görmek İslami rüya tabirleri, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceği, sessiz sakin bir hayat sürüleceği ve güzel günler görüleceği anlamına gelir.

 

Ölmüş Babaanne rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

4
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Ahmet JK

Rüyamda rahmetli babaannem, bembeyaz bir kıyafet içinde yanımıza geldi. Beni ve kardeşlerimi yanaklarımızdan öptükten sonra, "ah yavrum namazlarınızı kılın, ben sizi uyarmak için geldim" dedi ve sonra kayboldu. Rica etsem kısaca rüyamı tabir eder misiniz? Teşekkür ederim.

14.08.2017 14:33:22

Yusuf

Ben babaannemi bugün rüyamda gördüm. Dışardaydık ben babam ve babaannem dik. Babaannem bana dedi olum beni evime götür dedi. O dediği yer ise bizim evin yanındaki apartmanı gösterdi. Sonra ben tamam babaanne dedim koluna girdim. O benim elimi tuttu. Ben de onun elini tuttum. Ondan sonra tam giderken uyandım. Biri bir şey söylesin lütfen.

08.10.2017 17:48:48

Öznur

Rüyamda ölmüş babaannem yanıma geliyordu. Öptüm onu ancak onu öperken sırtından aşağı bir şey aktığını gördüm. Elbisesini sıyırdım baktım ki toprak akıyor. Sordum bu ne dedim özlem? (benim ablam) in de baktığını söyledi tebessüm ederek. Çok etkisinde kaldım ne anlama geliyor rüyam?

09.12.2017 09:31:18


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook