ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ölmüş Babamı Görmek Görmek

Rüyada ölmüş babamı görmek, rüyayı gören kişinin, ailesinden aldığı kişilik özellikleri sayesinde çok sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, bu durumun iş hayatında çok iyi yerlere gelmesine vesile olacağına ve kendisine çok rahat bir hayatın kapılarını ardına kadar açacağına işaret eder. Aynı zamanda, kaybedilen bir kişinin, dua istediğine delalet eder.

Rüyada ölmüş babamı gülerken görmek, aile hayatında ters giden durumların düzeltileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, sıkıntılı geçen bir eğitim döneminin geçeceğine ve her şeyin daha iyi bir hal alacağına delalettir.

Rüyada ölmüş babamı görmek ne anlama gelir, kardeşlerin sıkıntılar ve sorunlar karşısında birlikte hareket edeceği, düşmanları yenilgiye uğratacakları, çalışma hayatında ekonomik olarak rahat nefes alacaklarına ve aldıkları hayır duaları sayesinde dara düşmeyeceklerine rivayet edilir.

Rüyada ölmüş babamı görmek nedir; haneye bolluk ve bereket dolacağına, eşler arasındaki tatsızlıkların çözüme kavuşacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun ortadan kaldırılacağına, bir tarafı deniz bir tarafı orman bir haneye sahip olunacağına ve özlemlerin yakın zamanda biteceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş babamı görmek ne demek; aile bireyleri üzerinde dolaşan kara bulutların dağılacağına, araya giren bozguncuların haneden uzaklaştırılacağına, rahat edilecek bir işin başına geçileceğine ve uzak bir yerden çok sevilen bir kişinin geleceğine yorulur.

Rüyada ölmüş babamı görmek tabiri, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, çalışma dünyasında saygın bir noktaya gelineceğine, eski bir işten kalan borcun kısa sürede ödeneceğine ve ev bolluk bereket yağacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş babamı görmek İslami rüya tabirleri, rüyayı gören kişinin, geleneklerine bağlı bir insan olması vesilesiyle el üstünde tutulacağı, tatsızlık yaşanan bir kişi ile aranın düzeltileceği ve hayırlı bir yola çıkılacağı anlamına gelir.

Ölmüş Babamı Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

14
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Papatya.

Babam 28 gün önce hakkın rahmetine kavuştu. Rüyamda ölmüş babamın yanaklarını ellerimle dokunarak sevdim. Nasılsın diye sorduk 3 kız kardeş ve annem. O da bize siz nasılsınız, diye sordu.

13.05.2017 10:41:23

VİLDAN

Rüyamda ölmüş babamı çok şişman ve hasta gördüm. Hatta tanıyamadım yanımda amcam da vardı. Bu baban kızım dedi ve sarıldık babam da kızım diye sarıldı ama yüzü gülmüyordu ve uyandım.

28.11.2017 10:25:34

hüseyin Hüsnü

ölmüş babamı abimin yıkaması ne manaya gelir

10.02.2018 12:45:00


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook