ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Uçak Kazası Görmek

Rüyada uçak kazası görmek, rüyayı gören kişinin, hayatını çok derinden sarsacak ve hem iş hayatını hem aile hayatını darmadağın edecek, işlerini tamir edilemeyecek kadar bozacak ve verdiği emekleri yok edecek bir durum yaşayacağına ve bu yüzden ruhani olarak bir çöküş yaşayacağına delalet eder.

Rüyada uçak kazası görmek ne anlama gelir, deyim yerindeyse dert üstüne dert bindirecek bir olay yaşanacağı şeklinde yorulur. Kişi, kendisine gelebilecek her türlü sıkıntıya hazırlıklı olmalıdır.

Rüyada uçak kazası görmek nedir; yapılacak bazı işlerin art niyetli kimseler tarafından suiistimal edileceğine, emek hırsızlığı yapan kişiler tarafından kullanılmak istenileceğine, hayallerle araya duvar örecek bir olay yaşanacağına, temeli atılan bir çalışmanın devasa boyutta bir sorunlar yumağına dönüşeceğine ve kalben pişmanlık yaratacak bir adım atılacağına alamet eder.

Rüyada uçak kazası görmek ne demek; haneye düşecek ve aile bireylerini çok üzecek hatta kahredecek bir olayın yaşanmasına ya da bir haberin alınmasına yorumlanır. Aile büyüklerinden birinin sağlığının bozulacağına ya da bir arkadaştan vefat haberine geleceğine işaret eder.

Rüyada uçak kazası görmek tabiri, sağlık sorunlarının baş göstereceğine ve uzunca bir süre kişinin yakasını bırakmayacağına delalettir. Gerek beslenme alışkanlıklarının değiştirilmesi ve gerekse de spor yapmaya başlanması sayesinde bu durum bertaraf edilebilir.

Rüyada uçak kazası görmek İslami rüya tabirleri, zor bela atlatılan bir iş problemiyle tekrar karşılaşılacağına, bu yüzden resmi kurumlardan ceza alınacağına ve parasal bir darboğaza düşüleceğine yorulur.

Uçak Kazası rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

2
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Birgören

Rüyada uçak kazasında ölüp ardından ruhanen (ve bedenen) geçmiş ve gelecek zamanda güzel mekânları ziyaret ettiğimi gördüm. Bu nasıl yorumlanır?

11.06.2017 17:35:13


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook