ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Yağmur Yağması Görmek

Rüyada yağmur yağması, huzur ve ferahlık anlamına gelir. Uzun zamandan beri devam eden gerek maddi gerekse manevi sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, rahat bir nefes alınacağına, dertlerin çözüm bulacağına ve kırgınlık ve kızgınlıkların biteceğine yorumlanır.

Rüyada yağmur yağması şimşek çakması, rüyayı gören kişiyi şaşkına çevirip sevindirecek bir durum yaşanacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin büyük bir sürprizi ile karşılaşılacağına ve güzel olayların birbiri ardına yaşanacağına alamet eder.

Rüyada yağmur yağması yıldırım düşmesi, güzel gelişmeler yaşanacağına, iyi işler yapılacağına, ferahlığa çıkılacağına ancak bu iyi durumu çekemeyen kişilerin kötü sözlerine ve iftiralarına maruz kalınacağına işaret eder.

Rüyada yağmur yağması ne anlama gelir, gurur verici bir olayın kahramanı olunacağı, deyim yerindeyse kişinin göğsünü kabartacak bir projeyi hayata geçireceği, insanların dikkatinin çekileceği ve birbirinden güzel iş teklifleri alınacağı anlamına gelir.

Rüyada yağmur yağması nedir; rüya sahibinin, varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine, büyük getirisi olan bir proje konusunda karar vereceğine, zararlı alışkanlıklarından kurtulacağına, elindeki imkânların katbekat artacağına, aile bireylerinin çoğunu himayesi altına alacağına ve işlerini daha da büyüteceğine rivayet edilir.

Rüyada yağmur yağması ne demek; mal mülk sahibi olunacağına, çekilen hasretin sona ereceğine, evlenmek için bir adım atılacağına, ferah, geniş ve bahçeli bir eve sahip olunacağına ve tatile çıkılacağına yorulur.

Rüyada yağmur yağması tabiri, büyük bir projeyi tamamlamaya, sağlık sorunlarını hasarsız atlatmaya, yeni bir iş kurmaya, yakın dostlarla güzel zamanlar geçirmeye ve verilen sözleri yerine getirmeye alamet eder.

Rüyada yağmur yağması İslami rüya tabirleri, rakiplerin bozguna uğratılacağına ve Allah’ın izniyle yeni bir iş kurma konusunda karar alınacağına rivayet edilir.

Yağmur Yağması rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

0
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook