ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Büyü Görmek

(Bakınız; Sihir, Sihirbaz) Rüyada büyü yapan bir kimse görmek, birtakım yanlış işler yüzünden başa gelecek maddi ve manevi zararlara delalet eder. Rüyada büyücü görmek, çok hilekar ve kötü bir adamdan gelecek zarar ile tabir olunur. Çünkü büyü, dinen yasak olan bir şeydir. Bu rüya, çevrenizde sizi kıskananların olduğuna ve bunlardan size zarar geleceğine işarettir. Rüyayı gören kişinin içinden yıkanmak gelmiyorsa bu durumu büyü rüyası uyarısı olarak algılamalıdır. Rüyada büyü görmek, yolsuzluğa işarettir. Rüyada kendini birine beğendirmek maksadı ile büyü yaptırdığını gören kişi, bir yolsuzluktan dolayı hükümet tarafından cezalandırılır.

Büyü rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

7
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Cano

Rüyamda bana tavşan büyüsü yapılmış ve yanıma aksakallı dede gelip büyüyü bozmak istemişti. Saçıma ihtiyacı olduğunu söylemiş ve tam saçımı kesecekken kapılar açılıp içeriye simsiyah bir duman doldu ve o dede “Artık çok geç, büyü tuttu” dedi ve sonra hem duman hem de dede kayboldu. Bu ne anlama geliyor?

17.11.2013 01:29:14

Fatih

Selamünaleyküm. Ben rüyamda abimin eşinin bana büyü yaptığını gördüm. Bundan abimin haberi vardı. Rüyamda büyünün bir suyun altında olduğu söyleniyor. Bunu açıklarsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

15.12.2013 23:15:02

Derya

  1. Rüyamda kocamın ayrıldığı kadını gördüm, yani eski eşini. Kadın rüyamda saçımdan alıp pis pis sırıtarak kaçtı. Ben de eşime döndüm. Dedim ki “Bak kaçıyor, bana büyü yapacak” dedim. Uyandım.
  2. Bir başka rüyamda, büyü yapılan eşyaları gördüm. Çocuğumun eşyalarına büyü yapılmış ve leğen, priz fişi, battaniye gördüm. Uyandım.
  3. Bir başka rüyamda da büyü yapan kadını gördüm. Arkası dönük ağlıyordu ve yine eşimin eski karısı çıktı. Saçları siyah ve uzundu. Normalde saçları sarıdır.

 

01.01.2014 17:47:30

Ebru S.

Benim demek istediğim yani rüyamda bir kız vardı ve beni sihirli bir güzel kıza çevirdi su prensesi gibi. Arkadaşlarımla hep oynadığım ve hayal ettiğim çizdiğim kızdı o.

01.04.2014 00:08:14

Muhammer

Rüyamda eşimin karnına büyü yazmışlar ama yarısı silik okunmuyordu sonra büyü yapanları görüyorum tartışıyorum onlarla. Anlamı nedir acaba?

16.04.2014 08:35:03

İsimsiz

Ya lütfen yardım edin rüyayı biraz önce gördüm ve uyanır uyanmaz telefonumdan internetteki tabirlere baktım ve hepsi olumsuz çok korkuyorum. Rüyamda annemle yolda gülerek eğlenerek gidiyorduk sonra bir tuhafiye gibi bir yere girip bir şeyler alıp çıkıyorduk daha sonra yolda oldukça fazla yaşlı bir kadın annemin çantasını çalıyordu ne yaptıysak vermedi çantayı. Ve sonra bir kadın aslında biz tanıyormuşuz o kadını ve çok seviyormuşuz halbuki gerçekte ben öyle birini tanımıyorum. Sonra o kadın bize “Bekleyin” diyor bir büyücü getiriyor. Annem, ben, büyücü ve o kadın yaşlı kadının çantayı çalanın önünde oturuyoruz. Büyücü büyü yapıyor ben anneme “Ne oluyor?” diyorum suratı asık bir şekilde yere bakıyor tekrar tekrar soruyorum yine aynı. Sonra kadın büyüyü yapınca yaşlı kadın da çantayı bırakıyor. Lütfen yardım edin kafayı yiyeceğim lütfen. Acil ne olursunuz. Şimdiden teşekkürler.

14.09.2014 07:04:33


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2014 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook