ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Uçan Fare Görmek

Rüyada uçan fare görmek, rüyayı gören kişinin büyük emeklerle gerçekleştirdiği bir işte çok başarılı olacağı manasına gelmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin sorunlarının çözümleneceği ve sıkıntılarının biteceği şeklinde de tabir edilmektedir. Çoğu zaman görülen bu rüya, kişinin aile hayatındaki sorunları halledeceği ve kırdığı aile bireylerinin gönlünü alacağı manasına da gelmektedir. Kimi zaman rüyada kanatlı fare görmek kişinin hayallerine yaklaşmasına az kaldığının habercisidir.

Rüyada uçan fare görmek ne anlama gelir, rüya sahibinin iş hayatında çok önemli yerlere geleceği ve kimsenin cesaret edemediği işlerde görev almak isteyeceği şeklinde tabir edilmektedir. Bazen rüyada görülen uçan fare, kişinin çok fazla hayal kurduğu anlamına da gelmektedir. Rüya sahibinin ilginç hayalleri olduğu ve bu hayalleri gerçekleştirmeyi umut ettiği şeklinde de yorumlanan bu rüya, rüyayı gören kişinin aile hayatında huzur olacağına delalettir. Rüya sahibinin kısa bir yolculuğa çıkacağı anlamına da gelen bu rüya, kişinin korkularını bir kenara bırakacağı ve hayatını güzelleştirmek için çabalayacağı anlamına gelmektedir. Kimi zaman bu rüya, rüya sahibinin iyi haberler alacağı ve sevineceği manasına da gelmektedir. Arkadaşlarla bir araya gelmeye delalet olan bu rüya, kişinin stres atacağı anlamına gelir.

Rüyada uçan fare görmek nedir; kişinin düşmanlarının farkına varacağı ve onları alt edeceği manasına gelmektedir. Fare zararsız ve güçsüz bir düşman ile ilişkilendirilmektedir. Ancak rüyayı gören kişinin tüm düşmanlarını hayatından çıkaracağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Kimi zaman görülen bu rüya kişinin hayatının sonuna kadar sıkıntı çekmeyeceği ve çok sık seyahat edeceği manasına gelmektedir. Aynı zamanda bu rüya, rüyayı gören kişinin önemli bir başarı elde edeceği ve bunu sevdikleriyle paylaşacağına delalettir.

Rüyada uçan fare görmek ne demek; kişinin kendi hatasından dolayı bir işle alakalı soruna neden olacağı ve uzun bir süre vicdanının rahatsız olacağı manasına gelmektedir.

Rüyada uçan fare görmek tabiri, rüya sahibinin mutlu bir evlilik süreceği ve hayırı evlatlar yetiştireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada uçan fare görmek islami rüya tabirleri, kişinin bazı gelişmeler sonucunda beklemediği olaylar yaşayacağına delalettir.

 

Uçan Fare rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

0
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook