ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Büyümek Görmek

Rüya esnasında bir ağacın, bitkinin yahut herhangi bir şeyin normal gelişme seyrinin aksine aniden büyümesi, bu şeyin uğrayacağı zarara, Bir insanın anormal şekilde büyümesi onun ölümüne, Bir organın normal ölçüde büyümesi, mutlu bir yaşam süreceği ile yorumlanır. Rüyada dilin büyümesi büyük söz söylemeye, Kolun uzaması cömertliğe, Ayağın büyümesi - ayakkabı da büyürse- dünyalığın genişlemesine delalet eder. Rüyada bitkilerin aniden büyümesi kaçırılmayacak bir fırsatın habercisidir.

Büyümek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Büyümek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Büyümek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

2
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

esra uçdu

Rüyamda hamileydim ve bunu duyunca hem sevindim, hem de üzüldüm. Kolay bir doğum oldu ve çocuğu doğurduğumda 2.50 kg olacağını söyledi doktorlar. Fakat doğum yaptıktan 5 veya 10 dk sonra çocuk hızla kilo aldı (5 KG ) olmuştu, boy bakımından en azından bir bebeğe göre 5 cm daha uzadı ve benimle konuştu. Ağlıyordu söylediği o kelimeler: sen benim gerçek annem değilsin işte bak onlar diyordu senin asıl çocuğunla beni karıştırdılar dedi fakat söyledikleri doğru değildi çünkü gösterdiği kişilerin bebekleri kızdı oysa ki benim oğlum olacaktı ve kucağımdaki bebekte yani oda erkekti. Daha sonra onu giydirdim bunun doğru olmadığını söyledim ve hastaneden hemen çıktım. Daha sonra sustu ve kucağımdan hiç ayrılmadı LÜTFEN RÜYAMI YORUMLAR MISINIZ? ŞUANDA 14 YAŞINDAYIM VE ŞOK İÇİNDEYİM

26.06.2013 11:59:22


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook