Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Cadı Görmek

Rüyada cadı görmek, evhama kapılmaya, korkmaya, hayal kurmaya işarettir. Rüyada cadıdan bir şey aldığını görmek, başkaları tarafından küçük düşürülmeye, Cadının süpürgesi üzerinde gezdiğinizi görmek, havadan para kazanmaya, Cadıyı öldürdüğünüzü görmek bütün korkularınızdan, evhamlarınızdan kurtulacağınıza delalet eder. Rüyada cadı görmek, kişinin kendisi ile ilgili olmayan bir soruna karışıp, sıkıntı çekeceğini belirtir. Rüyada cadı görmek, kişinin kendi iradesi dışında oluşan bir probleme karışıp, zor durumda kalacağına işarettir. Bir tartışma veya kavgaya karışacağınız anlamına da gelir. Rüyada cadı, entrikacı, yalancı ahbap, tatsız dedikodu, ani aksilikler ve uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüyanızda bir cadı ile arkadaşlık ettiğinizi görmeniz, hayal kurarak bazı olmayacak şeyleri yapmayı düşündüğünüze işarettir. Rüyada bir cadının sizi süpürgesi üzerine alıp, havalarda gezdirdiğini görmeniz, kolay yoldan bir miktar para kazanacağınıza delalet eder. Bir rivayete göre; rüyada cadı görmek kıskançlık ve fitne ile tabir olunur. Rüyasında kişinin bir cadı ile konuştuğunu görmesi, eşiyle kavga edeceğine; Cadının kendisine bir tılsım verdiğini görmek, bir kız çocuğu olacağına; Cadının birdenbire ortadan kaybolduğunu görmek, sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağına delalet eder. Sevdiğiniz bir kişinin tavırlarından dolayı üzüleceğiniz anlamına gelir.

Cadı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

1
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Razor

Benim rüyamda cadı, sevdiğim bir insanı çatalla öldürüyordu sonra beni kovalıyor. Ben kaçarken bir anda kan, ter içinde kalkıyorum. Bu rüyalar çok sık devam ediyor. Bir açıklama yapabilirseniz çok sevinirim.

29.08.2013 14:09:11


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim