ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Cadı Görmek

Rüyada cadı görmek, evhama kapılmaya, korkmaya, hayal kurmaya işarettir. Rüyada cadıdan bir şey aldığını görmek, başkaları tarafından küçük düşürülmeye, Cadının süpürgesi üzerinde gezdiğinizi görmek, havadan para kazanmaya, Cadıyı öldürdüğünüzü görmek bütün korkularınızdan, evhamlarınızdan kurtulacağınıza delalet eder. Rüyada cadı görmek, kişinin kendisi ile ilgili olmayan bir soruna karışıp, sıkıntı çekeceğini belirtir. Rüyada cadı görmek, kişinin kendi iradesi dışında oluşan bir probleme karışıp, zor durumda kalacağına işarettir. Bir tartışma veya kavgaya karışacağınız anlamına da gelir. Rüyada cadı, entrikacı, yalancı ahbap, tatsız dedikodu, ani aksilikler ve uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüyanızda bir cadı ile arkadaşlık ettiğinizi görmeniz, hayal kurarak bazı olmayacak şeyleri yapmayı düşündüğünüze işarettir. Rüyada bir cadının sizi süpürgesi üzerine alıp, havalarda gezdirdiğini görmeniz, kolay yoldan bir miktar para kazanacağınıza delalet eder. Bir rivayete göre; rüyada cadı görmek kıskançlık ve fitne ile tabir olunur. Rüyasında kişinin bir cadı ile konuştuğunu görmesi, eşiyle kavga edeceğine; Cadının kendisine bir tılsım verdiğini görmek, bir kız çocuğu olacağına; Cadının birdenbire ortadan kaybolduğunu görmek, sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağına delalet eder. Sevdiğiniz bir kişinin tavırlarından dolayı üzüleceğiniz anlamına gelir.

Cadı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

3
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Razor

Benim rüyamda cadı, sevdiğim bir insanı çatalla öldürüyordu sonra beni kovalıyor. Ben kaçarken bir anda kan, ter içinde kalkıyorum. Bu rüyalar çok sık devam ediyor. Bir açıklama yapabilirseniz çok sevinirim.

29.08.2013 14:09:11

İrem

Rüyamda bir cadı gördüm. Bana büyü yapıyordu ve elim kan içinde kalıyordu ama rüyamdaki rüyamda gördüm bunu. Rüyamda uyandığımda anneme bir cadının bana büyü yaptığını ve yaptığı büyünün bir kelimesini hatırladığımı söylüyordum M harfi ile başlıyordu ama unuttum şuan sonra uyandım. Rüyadan anlamını söyleyebilir misiniz? Çok değişik bir rüyaydı merak ediyorum.

03.11.2016 15:40:14


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook