ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Cam Görmek

Cam çabuk kırılan bir nesne olduğundan, rüyada cam görmek, az veya çok şiddette olsun, geçici bir üzüntü yaşanacağına delalet eder. Rüyada cam görmek, gizli kapalı olan sırların aşikare olarak meydan bulacağına işarettir. Bir adamın rüyada camı bir kap veya muhafaza içinde görmesi, üzüntü ve kederinin kendisine hafif ve kolay geleceğine delalet eder. Rüyada, yeşil, kırmızı, sarı ve sedeften ve bunlara benzer şeylerden yapılmış camlar görmek, mal, evlat ve eşten olan şüphelere, riya ve nifaka işarettir. Rüyada cam sildiğini görmek, yapılan bazı işlerden çok istifade edileceğine alamettir. Bekar birinin rüyasında camdan yapılma bir eşya görmesi, o kişinin evleneceği ile tabir olunur. Rüyada cam görmek kısmettir. Bu hayırlı kısmetin umulmadık bir yerden geleceğine delalet eder. Rüyanızda cam sildiğinizi görmek, aile içindeki mutluluğun artmasına, Camın kırıldığını görmek, acı bir haber alacağınıza, Camın temiz olması eşler arasındaki uyuma ve mutluluğa, Camın kirli olması ise eşler arasındaki anlaşmazlığa, huzursuzluğa işarettir. Rüyada görülen camın azı ve çoğu geçici bir üzüntüdür. Bir kimsenin rüyasında gördüğü camı bir kap veya mahfaza içinde görmesi, üzüntüsünün kendisine kolay gelmesine delalet eder.

Cam rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

24
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Abidin

Rüyamda cam kırıkları kustum. Bol miktarda. Hem de cam kırıklarının boyu bir kibrit kutusunun iki katı kadardı.

18.07.2013 12:48:27

Şeyma

Rüyamda iki camı olmayan pencere gördüm. Kırığa benzemiyordu:(. Anlam çıkaramadım buradan yardımcı olur musunuz?

28.07.2013 09:20:16

Aslı

Rüyamda güya bizim evimiz üst kattaymış. Komşunun çocuğu ve benim kızım oynuyorlar. Perdeyi çekiyorum. Perdenin arkasındaki çerçevenin kırık dökük ve yerlerde delikler olduğunu görüyorum. Çok korkup telaşlanıyorum, (düşeriz diye.)En kısa zamanda yaptırmamız gerektiğini düşünüyorum.

20.09.2013 09:05:17

SONNUR

Merhaba rüyamda cam yedim ve ardından su içtim. Acaba bunun yorumu nasıl yapılır?

07.10.2013 11:26:44

Seyma

Beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum, şimdiden teşekkür ederim. Rüyamda bir arkadaşımla birlikte beraber ve birçok insan da vardı yürüyorduk sonra bir kumdan tepeye çıkar gibi olduk meğer bu yürüme işlevi onların gelenekleriymiş, gelin ve damat için yürünürmüş. Kumdan tepeye çıktık, oturduk, arkamızda bina var, okulumun binası. Kız arkadaşımla konuşurken birden gözlerimin önü buğulandı meğer gözlük takmışım ve gözlük çatlamış, çıkardım, camını çook ileriye fırlattım. “Hadi gidelim” diye tuttururken sağ ayağıma hart diye sesi kulaklarımda 2 tane cam girdi. Bir baktım annem de burada en çok sevdiğim dayımda. Kız arkadaşım gelinle damat geldiği için onlarla ilgilenmeye gitti. Beni bırakmak istemedi ve bizim okulun yarısı apartmanmış, dayım da orada oturuyormuş sonra ben bu camları çıkardım, çok az sulu bir kan vardı, tam kırmızı değildi. Kum tepeydi ya hani okulun binasına dayanıyordu orası bir anda dayımın evi oldu. Pencereden girdik yere sulu kan damlıyor ama tam kan değil sonra üzerinize afiyet sümkürdüm ama bitmiyor ya bitmiyor geldikçe geliyor durmuyor bir türlü. Ayağımı sardım, annemin yanına gittim, rüya bitti. Şu anda burnum ve dudağım uçuk, beni aydınlatırsanız sevinirim.

19.10.2013 11:27:11

Genc_dayi

1. Rüyamda kapının camının kırıldığını gördüm. Yorumu nedir?

2. Rüyamda vişne suyu rengine benzeyen şerbet içtiğimi gördüm. Nedir?

3. Rüyamda kırmızı renkli güzel bir arabanın anahtarını birinden alıp arabayı kendi arabam gibi sürdüğümü gördüm. Nedir?

20.10.2013 18:50:25

Murat61

Rüyamda cam parçasını ağzımda çiğnedim fakat yutmadım. Çiğnerken de arkadaşımı gördüm, ağzımda cam olduğu için konuşamadım.

01.11.2013 22:53:04

Tarık

Hayırlı günler dilerim. Sol omuzumun arka tarafına batmış, 4 adet parça cam. Sağ elimle tutup, tek tek çıkartıyorum.

09.12.2013 17:12:30

Pınar

Rüyamda camdan bir küre gördüm. Sürekli bir rüyada herhangi bir şekilde beliriyor. Köşesinde hafif bir göçük var. Anlamı nedir?

15.12.2013 12:02:55

Ümit M.

Sol elime camlar batmıştı, elim paramparça olmuştu. Çok üşüyordum. Elimi sıcak bir taşın üstüne koydum, taşa yapıştı gibi. Öyle hatırlıyorum. Ama çok korkmuştum. Şimdiden teşekkürler.

10.01.2014 00:50:27

Havva K.

İyi günler, rüyamda bir sürü kırılmış cam gördüm. Ağzımın içi cam kırıklarıyla doluydu. Onları attıkça küçük küçük cam kırıkları ağzımda hala vardı gitmediler bir türlü.  Ellerimde de vardı. Hep batmıştı ellerime ama hiç kanadığını görmedim rüyamda.

08.03.2014 09:16:28

Tevfık 0732

Rüyada 3 aylık bebeğimizin gözünde temiz, berrak cam parçaları silmek neye çıkar?

03.06.2014 20:02:13

Gamze K.

Rüyamda aynayı elime alıp kırdım.

26.06.2014 11:52:23

Kartanem

Rüyamda bir parça cam kırığı iki göğsümün tam arasına battı eğildiğimde. Batarken acı anlamadım fakat kendim tuttum çekip çıkardım, çıkarken acı hissettim. Hemen de çıkmadı ve çıkınca ucunda kan lekesi vardı.

17.11.2014 15:06:17


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook