ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Canavar Görmek

Kişinin rüyasında yırtıcı bir canavar görmesi, asaleti olmayan biriyle arasının bozulmasına ve hileye işarettir. Bazen de rüyada canavar görmek, mal çokluğu ile kuvvetli ve galip bir insanı görmek ile tabir olunur. Rüyada bir canavarın elini ısırdığını veya öldürdüğünü görmek öldürülen kişiye, büyük bir kişiden zarar erişeceğine delalet eder. Rüyada canavar görmek, iyi haber ve gelişmelerin yaşanacağına işarettir. Bu rüya sonrasında, olaylar karşısında duygusal davranmamalı, içgüdülerinizle hareket etmemelisiniz. Duygularınız ve içgüdülerinizin sizi kontrol etmesine izin vermeyip, daha mantıklı davranmaya çalışmanız gerektiğine dikkat çeker. Rüyada canavar görmek, iyi niyetli ve türlü olanakları olan bir yabancı olarak yorumlanır. Rüyada bir canavarın pençesinde olduğunu görmek, düşmanlarının çok olduğuna ve kendisini her yönüyle sıkıştırdıklarına işarettir. Rüyada bir canavarın kendisini kovaladığını fakat ona yetişemediğini ve kaçıp kurtulduğunu gören düşman şerrinden kurtulur. Bir canavarla arkadaş olduğunu ve kendisine bir zararı dokunmadığını görmek zor bir işinin kolaylıkla başarılacağına delildir. Rüyanızda bir canavarın üzerinize saldırarak sizi parçaladığını görmeniz, çok kuvvetli düşmanlarınız olduğuna ve her fırsatta sizden kurtulmak için dış bilediklerine delalet eder.

Canavar rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

28
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Sedef

Rüyamda siyah bir yaratık gördüm, benim üstüme üstüme koşuyordu. Ben bağırıyordum ama kimse beni duymuyordu…

25.07.2013 03:47:30

İlknur

Sana karabasan gelmiş.

31.08.2013 09:39:00

Star_turkish

Canavar ya da bilinmeyen bilinçaltı yaratıcı gücü ile daha da korkunç yaratıklar yaratman, tamamen karabasan rüyalarıdır. Hiç bir önemi yok, bir daha gördüğünde üstüne üstüne git.

13.01.2014 15:24:21

Chnr2000

Kardeşim rüyasında bir canavar görmüş. Canavar gittikçe büyüyor ve ona doğru yürüyerek geliyormuş.

21.08.2013 17:14:46

Emir Ç.

Abi ben rüyamda canavar gördüm. Canavar denizi dalgalandırıyordu ve denizde anında batıyordu. Acilen yorumlar mısın? İçim çok sıkılıyor, yardımcı ol. Şimdiden teşekkürler.

22.08.2013 12:25:41

Star_turkish

Önemsiz rüyalar canavar rüyalarını dikkate alma. Üstüne üstüne gidersen göreceksin ki o senden korkacaktır.

13.01.2014 15:27:20

Safiye

Tek gözlü canavar gördüm. Dinimizde söylerler ya kıyamette ortaya çıkacak diye işte onu bana veriyorlardı ama almadım. Hemen arkasından kıyameti gördüm, deniz kalkmıştı, gökyüzü yarılmış ve ateş yağıyordu ve ben çocuk kurtardım olan ve 1kuş kar tanesi gibi bana yardım etti. Ben elimle ittirdim, o geldi ama çocukları kurtardım ateşleri söndürdü ve dedim ki “Allah’ım sana şükür ki ateşi verdin suyu da verdin ateşi söndürdüm” bu kadar. Sizce ne demek bu rüya?

19.10.2013 11:01:50

Beyza Nur K.

Kıyamette güneşin batıdan doğması, Dabbetül Arz’ın görülmesi ve deccalın görülmesi rüyayı gören kişinin kişiliğine bağlıdır. Yani eğer rüyayı gören kişi Allah'a itaat ediyorsa o kişinin müjdelendiğine ama eğer o kişi Allah’a, imana (haşa) asi ise uyarı olarak nitelendirilmiştir.

28.11.2013 10:09:57

Leonaldo

Rüyamda tek gözlü, kızıl gözlü bir canavar gördüm. Annemle banyodaydım. Banyoda birde mavi bir su borusu vardı. Canavar öylece otuyordu. Ben de korktuğum için onu yere serip yumruklamaya başladım. O da su haline gelip borudan gitti ve borudan hafifçe kanlar akmaya başladı. Ondan sonra dev tekrar göründü ve annemi bayılttı. Ben hemen kaçtım ve eski telefonumla beni biri aradı. Adımı söyledi. Ben de yes sir dedim.

08.03.2014 06:52:03

Sabuncu

Yılda en fazla 2 rüya görürüm. Bugün rüyamda pencereyi açıp evi havalandırayım dedim. Pencereye yaklaştığımda evin altında ağaçların arasında bir canavar gölgesi gördüm. O arada canavar kulaklarını öne arkaya oynatıyordu. Hemen yan tarafta 3 çocuk ve bir anne, otobüs durağında bekliyordu. Durağın altında büyük bir su kanalı vardı. Çocukların hareketiyle canavar hızlı bir şekilde kanal boyu kaçtı. Fakat tekrar ileride çocukların bulunduğu yere doğru hızla geri döndüğü anda “Eyvah çocuklara saldıracak” dedim ve hızla ter içinde yataktan kalktım.

13.04.2014 06:07:04

Hikmet

Ben rüyamda solucanımsı bir yaratık gördüm, her şeyi yiyordu ve büyüyordu. Üstüme geldi, ben de khazix oldum. Bunun anlamı ne, film mi gördüm acaba? :D

23.11.2014 11:16:55

Gizli Kişi

Admin eposta Facebook’un. Ben rüyamda bebeklerin canavarlaştığını gördüm birde hoca vardı ona sordum o “Ben burada bekçiyim, bir şey yapamam” dedi. Ondan sonra ben cin suresi ve Ayetel Kürsi okudum 6 tane falan patlattım. Ben hocaya “Hocam bunların dışarı neden çıkmasına izin vermiyorsun?” dedim. Hoca “Sen zaten 6 tane patlattın onlar dışarı çıkarsa insanlara zarar verirler. Önce aklına sonra kalbine girerler, ondan sonra tüm bedenini ele geçirirler” dedi. Ben de kendi kendime “Bunlar ya şeytandır ya da deccaldır” dedim, o an uyandım.

06.12.2014 23:03:08


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook