ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Çaydanlık Görmek

Kişinin rüyada çaydanlık görmesi, gıybet ve dedikoduya alamettir. Çaydanlıktan çay doldurduğunu görmek, kötü bir söz işitmeye işarettir. Rüyada dolu çaydanlık görmek, çalışkan bir insana, boş çaydanlık görmek de tembel bir insana işarettir. Rüyada kaynayan çaydanlık görmek, huzur ve mutluluğa, çaydanlıktan çay döktüğünü görmek ise işitilecek bir söze işarettir.

Çaydanlık kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çaydanlık görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Çaydanlık rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

3
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Bilinmez

Merhabalar. Ben bunu gece yarısı 5 de yazıyorum ve inanın neden böyle bir şey yaptığımı da bilmiyorum. Ben rüyamda ürpertici bir şeyler gördüm ama ne olduğunu tam görmedim, o sırada annemi uyandırıp “Anne burada birisi var mı?” diye sordum. Annemde mutfağa gidip çaydanlığı alıp “Burada mısın?” diye sordu ve “Öyle bir şey yok” dedi. Bu ne anlama geliyor? Lütfen yardım edin.

30.09.2013 06:25:33

Metin N.

Çay demlemede kullandığımız bir semaverimiz var, fişe takmışız ama bir arkadaş içinde su olmadığı yönünde bizi uyarıyor. Ben semaveri dolduruyorum ve el arabasına koyup getiriyorum... Arkadaşla ortak işe başlıyoruz. Arkadaş görmüş. Sizden ricam yorumlayabilir misiniz ve bana gönderebilir misiniz? Allah razı olsun.

21.03.2015 19:06:29


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook