Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ceviz Görmek

Bir kimsenin rüyasında ceviz görmesi, hazine edilmiş mal ile tabir olunur. Rüyada görülen ceviz, salih kimseler, reisler ve kardeşlerle, bedenin sıhhati ve uzun bir sefere delalet eder. Rüyada cevizi gören kimse kadın ise, çok uzun ömürlü olmaya işarettir. Rüyada cevizlerin birbirine sürtünmesinden dolayı işitilen ses, düşmanlık ve şiddet ile tabir olunur. Rüyada kırılmış ceviz görmek, zahmetsiz ve meşakkatsiz elde edilen mala delalet eder. Rüyada Hint cevizi görmek, kahin ve falcıların sözü ile tabir olunur. Hint cevizinden yediğini görmek, insanlar nezdinden sözünün doğrulanmadığına delalet eder. Bir kimsenin rüyada ceviz toplayıp yediğini görmesi, kendisine bir kadın tarafından gelecek mala delalet eder. Rüyada ceviz ağacının yapraklarının düştüğünü veya onları topladığını görmek, büyük bir adamdan gelecek hayra ve ele girecek nimete delalet eder. Rüyada bir bahçede ceviz toplayıp biriktirdiğini görmek, bir kadın tarafından gelecek mala işarettir. Rüyada cevizin kabuğunu yediğini görmek, cimri bir adamın dedikodusunun yapılacağına işarettir. Rüyada ceviz yemek para kazanmak demektir.

Ceviz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

9
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Gulden

Cevizi hem kırdım, hem yedim, hem topladım, ağacından ailemle birlikte ve çikolataya bandırıp bandırıp yedik. Merak ediyorum.

30.10.2013 11:39:24

Ceviz:)

Rüyamda tanıdığım yaşlı bir kadın elleriyle ısrarla ceviz yediriyordu. Ne demektir?

01.11.2013 10:19:36

Neslihan K.

Rüyamda cevizi bölüştürdüğümü gördüm. Ne anlama geliyor?

05.11.2013 14:24:24

Nazli

Rüyamda ceviz bir kese kağıdı içinde, birden çok ceviz gördüm. Bunun bir kısmı kırılıp açılmış ve diğer bir kısmı da kırılıp yeniyordu. Diğerlerini de alıp saklıyordum. Ne anlama gelmektedir?

16.12.2013 12:02:58

Selma

Rüyamda kendi evimde tanımadığım bir hanım görüyorum. Masamın üstünde tabak, içinde temizlenmiş kuru ceviz var. Kadın bana sormadan cevizlerimi yiyor. Ben de görünce ona “Bu cevizleri ben tatlı yapacaktım, daha başka yemeyin” dedim. Sonra o hanım gitmek üzere kapıya yöneliyor ama kapı kilidiyle uğraşırken, kapı elimizde kaldı ve yerinden çıktı. Sonra ben uyandım. Bir de şu anda benden uzakta olan eşimi görüyorum. Kahkahalarla bana bir şey anlatıyordu. Bu rüyamın tabirini de edebilir misiniz? Teşekkürler, iyi günler.

07.01.2014 16:35:50

Nur

Gökten dolu şeklinde ceviz yağıyordu ve başıma düşüp kırıldı. Ne anlama gelir?

06.03.2014 11:49:26


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim