ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Cuma namazı kılmak Görmek

Rüyada bir camide Cuma namazı kıldığınızı görmek, ahiretinizi düşündüğünüze, şimdiye kadar yaptığınız ibadetlerin Allah (c.c) indinde makbule geçtiğine yorumlanır. Eğer cuma namazını herhangi bir yerde, mesela kıbleden başka bir yöne doğrularak kılıyorsanız, dini kuralların hiç birine önem vermediğinize ve bunu her yerde açıkça söyleyerek günah işlediğinize işarettir. Rüyada vakitli vakitsiz namaz kılmanız, imanınızı tazelemek gerektiğine yorumlanır. Rüyada herhangi bir vakit namazına niyet etmiş iseniz, belirli bir şekilde yaptığınız veya yapacağınız bir hayrın mükafatını göreceğinize işarettir. Cuma günü cenaze namazı kılmak, memleket büyüklerinden birinin öldüğü kadar, aileniz içinde veya yakın tanıdıklarınızdan sevdiğiniz ve itibar ettiğiniz yaşlı bir kimsenin ölüm haberini alacağınıza delalet eder. Rüyada abdestsiz cuma namazı kıldığınızı görmek ise, size üzüntü verecek ve neticesi çok karışık bir olayla karşılaşacağınıza işarettir.

Cuma namazı kılmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

2
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Şuayip33

Rüyamda cuma namazı için camiye gittim. Normalde babam imamdır, ve rüyamda gittiğim cami babamın görev yaptığı camiydi. Ben camiden içeriye girerken babam çıktı dışarıya ama yüzü çok acı çeken bir yüzdü. Belinden dolayı ayakta durmakta zorlanıyordu. Normalde de bel fıtığı vardır. Ben oradan birine ambulans çağırın dedim aynı zamanda da babamın kolundan tutup yürütmeye çalışıyorum. Belli zaman sonra ambulans geldi, babamı aldılar yatırdılar ve sessizce gitti. Sonra da ben de gittim... Bu rüyamı yorumlarsanız memnun kalırım. Teşekkürler.

04.07.2013 06:26:18

Suleyman T.

Cuma namazına camiye gidiyorum. Camide ilk beş altı saflık kısım tamamen boş. Geriye doğru da bir o kadar kalabalık. Elimde bir süt şişesi var, içine su dolduruyorum. Suyu içerek ön taraftaki boş kısma namaza duruyorum ama namaza geç kalmışım. Ben sünnete başlarken hoca farza başlıyor. İkilemde kalıyorum.

26.11.2014 08:22:46


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook