Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Çakal Görmek

Rüyada çakal görmek, sağlıklı bir bünyenin varlığına işarettir. Rüyada bir çakal ile boğuştuğunu görmek, hısım ve akraba ile davaya ve kavgaya delalet eder. Rüyada bir çakalın arkasından koştuğunu, fakat onu yakalayamadığını görmek, romatizma hastalığı ile tabir olunur. Rüyada bir çakalın kendisi ile oynadığını görmek, kişinin kendi eşinin çok itaatkar ve muhip olduğuna işarettir. Rüyada çakal görmek, halkın hakkını yiyen ve meneden, merhameti az, sefil ve zalim bir adamın varlığına delalet eder. Rüyada çakalı kucaklayıp öptüğünü görmek, düşman üzerine galip olmaya delalet eder. Rüyada bir çakalın kendisinden dönüp uzaklara gittiğini görmek, kefalet yüzünden zarara uğramaya işarettir. Rüyada bir çakal bulduğunu, veya tuttuğunu, yahut birinin verdiğini görmek, akraba içinden akıllı bir hasımla sohbet etmeye işarettir. Rüyada bir aslanın çakalı yediğini görmek, hastalıktan şifa bulmaya delalet eder. Rüyanızda çakal eti yediğinizi görmek; hastaysanız iyileşeceğinize, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine, Çakalın üzerinize sürtündüğünü görmek; kimseden korkmayacağınıza, Çakalla oynadığınızı görmek; bir kadına aşık olacağınıza işarettir.

Çakal rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

1
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

nurettin G.

Düşümde çakalı öldürmeye çalışıyorum. Çakal kolumdan sıkıca tutuyor ben onu öldürmek için her şey yapıyorum ama o yine ölmüyor.

16.07.2013 03:20:01


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim