Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Çalışma Görmek

Rüyada kişinin kendini çalışırken görmesi işinde başarılı olacağına işarettir .

Rüyada kişinin kendini iş başında görmesi işi yaşamında başarı elde edeceğinin işaretidir. Yeni bir aşk yaşayacağınıza ya da hayattaki başarılarınızın devam edeceğine işarettir.

Zahmetlerin, gayretlerin karşılıksız kalmayacağına ve zamanla her şeyin güzel olacağına işarettir.

Rüyada durmadan bir iste çalistigini gören, hayatta basarili bir is adami olur; bir baskasini çalistirarak, kendisinin sadece ona gözcülük ettigini gören, hükümete verdigi büyük bir projesine olumlu cevap alir. Rüyada bir odaya kapanip masa basinda kalemle veya cetvelle resim yaparak veya yazi yazarak çalistigini görmek, ömrünün uzun olacagina ve yasadigi müddetçe sikinti yüzü görmeyecegine delalet eder. Bir bahçede ekim isleriyle veya bir fabrika veya atölyede bedenen çalistigini görmek, sagliga, oldukça zenginlige ve bolluga delalet eder.

Çalışma rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

1
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

April

Rüyamda bir küçük kafe gibi bir yerde çalışıyordum. Sonra oradan çıktım. Yol çok kalabalıktı. Sonrasında yürüyerek yoldan geçtiğimde bir küçük fabrikaya gittim. İşçiler çalışıyordu. İp, makineleri vardı. İplik üzerine çalışıyorlardı. Rafta rengarenk ipler vardı, işçilerin yaptığı. Sonra oradan çıktım. Halamın evine geldim. Ben yurt dışındayım ve halamın evi de çok kalabalıktı. Bir kadınla sarılıp, öpüştüm. Yaşlı kadındı. Sanırım o kadın ölmüş, yaşamıyor. Çok ölmüş kişi gördüm. Gördüğüm kişilerin çoğu hayatta değil, bildiğim kadarıyla. Tanıdıklar ama ölmüşler ama ben hepsini halamın evinde gördüm. Tek bir kadınla sarılıp öpüştüm. Yaşlı teyzemin kaynanasıydı. Çok karışık bir rüya. Bana bu rüyalarının anlamını söyleyebilecek birileri var mı, acaba? Şimdiden sağ olun. Teşekkürler. Allah’ın selamı üzerinize olsun.

03.02.2014 00:51:59


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim