ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Çalışma Görmek

Rüyada kişinin kendini çalışırken görmesi işinde başarılı olacağına işarettir .

Rüyada kişinin kendini iş başında görmesi işi yaşamında başarı elde edeceğinin işaretidir. Yeni bir aşk yaşayacağınıza ya da hayattaki başarılarınızın devam edeceğine işarettir.

Zahmetlerin, gayretlerin karşılıksız kalmayacağına ve zamanla her şeyin güzel olacağına işarettir.

Rüyada durmadan bir iste çalistigini gören, hayatta basarili bir is adami olur; bir baskasini çalistirarak, kendisinin sadece ona gözcülük ettigini gören, hükümete verdigi büyük bir projesine olumlu cevap alir. Rüyada bir odaya kapanip masa basinda kalemle veya cetvelle resim yaparak veya yazi yazarak çalistigini görmek, ömrünün uzun olacagina ve yasadigi müddetçe sikinti yüzü görmeyecegine delalet eder. Bir bahçede ekim isleriyle veya bir fabrika veya atölyede bedenen çalistigini görmek, sagliga, oldukça zenginlige ve bolluga delalet eder.

Çalışma rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

3
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

April

Rüyamda bir küçük kafe gibi bir yerde çalışıyordum. Sonra oradan çıktım. Yol çok kalabalıktı. Sonrasında yürüyerek yoldan geçtiğimde bir küçük fabrikaya gittim. İşçiler çalışıyordu. İp, makineleri vardı. İplik üzerine çalışıyorlardı. Rafta rengarenk ipler vardı, işçilerin yaptığı. Sonra oradan çıktım. Halamın evine geldim. Ben yurt dışındayım ve halamın evi de çok kalabalıktı. Bir kadınla sarılıp, öpüştüm. Yaşlı kadındı. Sanırım o kadın ölmüş, yaşamıyor. Çok ölmüş kişi gördüm. Gördüğüm kişilerin çoğu hayatta değil, bildiğim kadarıyla. Tanıdıklar ama ölmüşler ama ben hepsini halamın evinde gördüm. Tek bir kadınla sarılıp öpüştüm. Yaşlı teyzemin kaynanasıydı. Çok karışık bir rüya. Bana bu rüyalarının anlamını söyleyebilecek birileri var mı, acaba? Şimdiden sağ olun. Teşekkürler. Allah’ın selamı üzerinize olsun.

03.02.2014 00:51:59

Sedat

İlk başları bir bankada çalışıyorum benim gibi işe yeni başlayan baya bir kişiler var.  Sonra ben bankadan ayrılıyorum kendi işimi yapmaya başlıyorum. Diğer bankada kalan arkadaşları ziyarete gidiyorum herkes çok yoğun olarak çalışıyor banka dışında çalışan birkaç kişi ile konuşuyorum içerde kimse takmıyor çok hızlı bir şekilde çalışıyorlar sonra benim telefonum çalıyor bana iş gelince uyanıyorum.

30.06.2017 06:17:23


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook