ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Çalmak Görmek

Rüyada bir şey çaldığını gören kişi, günaha girdiğine ve tövbe etmesi gerektiğine, imanını kuvvetlendirmesine yorumlanır. Rüyasında bir şeyler çalan kimse, hiç ummadığı an kısmet alır, para sıkıntısından kurtulur.

Çalmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çalmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Çalmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

10
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Özgür

Ya bizim eşyalarımız çalınmıştı. Nedir anlamı?

03.08.2013 18:13:34

Eda

Arkadaşımın evine gezmeye gidiyorum ve altınlarını yere koymuştu. Ben de büyük ve güzelce bir yüzüğü ondan habersizce alıp gidiyordum. Yani çalmış oluyorum. Neye delalettir? Rüyanın etkisinde kaldım. Yardımcı olduğunuz için şimdiden, teşekkür ederim.

31.08.2013 15:20:36

Maria M.

Rüyamda kumbara çaldığımı gördüm ve onu temizlik yapan bir kadının yatak odasından çaldım. Kumbaranın boyutları vardı büyük, küçük, orta... Ben içlerinde en çok para olan büyük kumbarayı çaldım. Büyük olduğu için battaniyeye sardım... Yorumlar mısınız?

22.01.2015 14:10:41

Mehmet K.

Bir Yahudi’nin cebinden para çaldım sonra pişman olup geri vermek için evlerine gittim. Evlerinde anne babası yoktu, küçük kız çocukları vardı. Soruyorum “Abin, baban, annen yok mu?” diye. Onlarda “Gelirler birazdan” diyorlar. Yorum yazarsanız sevinirim. Saygılar.

25.01.2015 08:56:12

Nurcan

Rüyamda üstteki komşunun top top kumaşlarını çaldım birde endişe ediyorum “Kamera varsa, beni görürlerse geri bırakayım” diyorum. Bu rüyamın anlamı nedir?

24.04.2015 12:52:47

Eski

Eşim kayın babamın 15 ya da 150 milyarını çalmış, kayın babam da bana gülümseyerek bana kızıyordu. Bu ne, rüyanın anlamı nedir? Şimdiden teşekkürler.

18.06.2015 00:30:41

Yağmur

Çaldırmakla ilgili bir şey bulamadım. Ayakkabım ve telefonum çalındı çok üzüldüm anlamı nedir? Teşekkürler.

27.01.2017 00:56:49


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook