ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Çamaşır yıkamak Görmek

Günahlardan tövbe etmeye, iman güzelliğine, insanları rahatsız eden durumları ortadan kaldırmaya, şeref ve itibara, Yıkanan çamaşırı sermek veya kurutmak, insana sıkıntı veren şeylerden kurtulmaya, İnsanların gözü önüne iç çamaşırları sermek ayıplı bir iiş yapmaya ve aile sırlarını açığa vurmaya delalet eder.

Çamaşır yıkamak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çamaşır yıkamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Çamaşır yıkamak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

22
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Anka

Hırka yıkamak.

23.07.2013 11:36:11

Sühü

Rüyamda beyaz tişörtümü yıkadım ve bembeyazdı ama şekli değişmişti.

02.12.2013 18:05:13

Yasin Y.

Efendim bu sitedeki reklamlar yüzünden hiçbir şey okuyamıyorum. Bu nasıl reklam verme tarzı?

26.02.2014 19:27:48

Rüya Tabirleri

Merhabalar,

İşletim sistemimizden rüya tabiri okurken herhangi bir reklam bozukluğu göremiyoruz.

Size yardımcı olabilmemiz için hangi tarayıcıyı kullandığınızı söyleyebilir misiniz bize? Örneğin; Chrome, Firefox, İnternet explore, safari gibi. Eğer bunlarla ilgili bir problem olmadığına eminseniz işletim sisteminizde bir sorun olabilir. En yüksek ihtimal ise bilgisayarınıza virüs girmiş olmasıdır. Bu durumda güncel bir antivirüs programıyla genel bir tarama yapmayı deneyiniz.

Not: Herhangi bir sorun karşısında iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İyi günler dileriz.

02.06.2014 16:10:22

Sevinç

Rüyamda kızımın evindeydim. Banyosunda kocaman bir leğenin içinde, kendi kot pantolonlarıyla benim kot pantolonlarımı ıslayıp aynı yere koymuştu. Bunun anlamını açıklarsanız sevinirim. Teşekkürler.

14.03.2014 11:11:54

Burhan

Rüyamda bir leğenin içinde kot pantolon yıkıyordum. Bunun anlamı nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

06.04.2014 07:34:49

DURU

Rüyamda eşimle beyaz küçük bir uçağa binmişiz. Yeşil, beyaz çakıl taşları olan bir adaya gitmişiz. Eşim bir ara yanımdan ayrılmış. O sırada ağacın altında oturan bir berduş adam varmış. Benim kolumda 6 tane kalın bilezik varmış. Bu bilezikleri o berduş adama vermeye çalışmışım ama almamış. Ben de bir tanesini koynuna kalbi tarafına atmışım. Eliyle tutmuş, başını o tarafa yaslamış, gözüyle bana bakmış, gözlerini kırpmış ve hiç konuşmamış. Daha sonra eşimle uçağa binmiş gitmişiz. Rüyamda biz çok mutlu, o berduş adam çok sıkıntılı saçı sakalı birbirine karışmış imiş. Bu rüyayı eşimle sorunum vardı. Hiç kavuşamadığım ilk sevdiğim vardı. Benim halim ne olacak, sonum ne olacak, o sevdiğimle ne olacak niyetiyle rüyaya yatılmıştı. Lütfen yorumlar mısınız? Teşekkür ederim.

24.04.2014 11:09:53

Yorumcu

Rüyanızı yazalı bir süre geçmiş. Yorumum doğru mu merak ediyorum. Eşinizle sorunlarınızı çözecek, maddi manevi mutlu olacaksınız. Kavuşamadığınız ilk aşkınıza kendinizden çok üzülüyorsunuz. Sizin kolunuzda altın bileziğiniz, bolca mutluluğunuz var. Bir parçasını ona vererek onunda rahatladığını bilmek istiyorsunuz, ancak elinizden gelen bu kadar. Uçağa binip gidiyorsunuz, sizin yolunuz ayrılmış, tak sepeti koluna herkes kendi yoluna. Boşuna vesvese etmeyin!

30.06.2015 10:54:08

Yeliz

Rüyamda beyaz çamaşır makinada yıkamak ne anlama gelir?

06.01.2015 16:02:22

Magbule

Rüyamda banyo kanalının içinden önce tavuk etleri çıktı sonra da elbiseler ve sular da çıkıyordu. Ben o çamaşırları yıkamaya başladım.

07.01.2015 10:15:20

Nurdeniz

Rüyamda 6-7 km uzaklıktaki bir arazimizde beyaz çarşaflar yıkadım ve astım ve daha da kız kardeşimle yıkıyoruz. Birden ince ince yağmur yağmaya başladı. Kız kardeşime “Koş çamaşırları ıslatmadan toplayalım” dedim ve gittik ama hafif ıslandılar. Yorumlarınızı okudum ama ıslanması ile ilgili bir şey göremedim. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

10.02.2015 12:43:47

Derya

Selam, rüyamda eteğimi yıkıyorum yeşil bir etek ama boya veriyor, suyu hep yeşil akıyor koyu yeşil renkte.

02.07.2015 08:08:13

Gonca

Onu mu demek istediniz? Rüyada çamaşır asmak için evden uzak bir yere gidiyorum çamaşır leğende değil. Kardeşime “Leğen getir” diye sesleniyorum. Komşularla konuşuyorum. Kardeşim ana caddede otobüs tam yanından geçiyor. Ben korkup bağırıyorum “Görmüyor musun?” diye.

07.08.2015 11:50:36

Nefise T.

Yüksek bir yamaçtan bakıyorum karşı tarafta evler var çok güzel bir şekilde çamaşırlar asılmış balkona etrafta kar var çok güzel bembeyaz her yer yorumlarsanız çok sevinirim.

07.11.2015 07:41:25

Sessiz gece

Rüyamda beyaz çamaşır yıkadığımı görüyorum. Ben çocuklarla ilgilenirken kayınvalidem bana yardım olsun diye çamaşırları üstü kapalı olan terasa çamaşırları seriyor ama yarısını yerde toprak var onun üstüne koyuyor. Bende yanına geliyorum ve çok kızıyorum yıkadığım çamaşırları mahvetmişsin düzgün asmamışsın yarısı kirlenmiş bir daha yıkamak zorundayım deyip alıp tekrardan makinaya arıyorum yorumunuzu bekliyorum lütfen.

01.12.2015 12:46:28


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook