Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Çatı Görmek

Rüyada dam görmek, asil ve soylu bir hanımla evlenmeye delalet eder. Bazen de rüyada dam görmek, kadri yüce bir erkeğe işarettir. Bir kimsenin rüyasında dam üstünde süratle koştuğunu görmesi, kendisine isabet edecek bir belaya alamettir. Rüyada damların kişinin üzerine indiğini görmesi, eğer yaz mevsiminde ise rahatlığa, feraha, üzüntü, keder, sıkıntı ve hastalıkların gitmesine ve sırların meydana çıkmasına delalet eder. Yine kişinin rüyada ve dam üzerinde herhangi bir iş ile uğraştığını görmesi, kişinin hiç beklemediği bir dostunun geleceğine delalet eder. Rüyada evin damında kiremit aktardığını görmek, haset ehlinden bazı kimselere işarettir. Rüyada bir dama çıktığını görmek, şerefi yüksek bir mevki ile tabir olunur.

Çatı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

4
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

abdullah

Rüyamda hiç tanımadığım insanlar babamın evinin damını deliyorlar. Babam öbür odada yatıyor. Hiç kimseyi duymuyor ben babamı zorla kaldırıyorum sanki ilaç içirmişler ve bir senet çıkarıyorlar. İmza attırmışlar. Yaşlı bir kadının attığını söylüyorlar. Senedi ben aldım üzerinde imza vardı. Daha sonra cebime koydum daha sonra cebimden çıkardım. Senette hiç bir yazı kalmamıştı. Ben jandarmayı aradım ve sonra uyandım.

16.07.2013 07:22:24

Seckin

Rüyamda çatıya çıkmışım, arkadaşım var çok sevdiğim. Ona giderken kiremite bastım, kırıldı. “Olsun bir şey olmaz” dedim. Sonra elimdeki telefonun ekranına baktım, kırılmış. Üzüldüm biraz. Tabiri ne olabilir, acaba?

25.10.2013 00:17:04

EMEL

Evim dubleks rüyamda evimin çatısı akıyor, her yere. Önce temiz su akıyor sonra da odalarımın birinin çatısının bir kısmı tek odanın çatısı aşağı düşüyor, yıkılıyor. Onları temizlemeye çalışırken, teras balkonumun ufak bir kısmı aşağı düşüyor. Yıkılıyor, derken tekrar içeri koşuyorum. Çatıdan eve basan yağmur sularını temizlemeye çalışıyorum. Bizim ölen bir tanıdık geliyor, yerleri siliyoruz ama çıkmıyor, lekeleri kalıyor. Tanıdık diyor ki “Çıkmaz onlar. Zaten öyleydi, orası” diyor. Laminantlarımın rengi de bordo bir renk olmuş. Çok korktum, felaket gibi bir şeydi. Bir yandan oğlumu görüyorum, aşağıda oynuyor, arkadaşlarıyla. Bir kız onu çekiştiriyordu, şapkasından. Bağırdım “Yapma!” diye. Kız bıraktı oğlumu sonra o da eve geldi, yanıma ama çok korktum. Sonra uyandım. Tabiri nedir, acaba?

22.01.2014 10:41:57


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim