ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Çay Görmek

Çay içmek sıhhate, çay ikramı misafire, Çayı tarlasında yeşil görmek sevince, Kullanıma hazır kuru çay rızka delalet eder.

Rüyada çay içmek iş ve aşk hayatınızda başarıya alamettir. Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza işarettir. Çayı devirip dökmek birtakım planlarınızın gerçekleşmiyeceğini belirtir .

Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza yorumlanır. Başkalarına çay ikram etmek o insanın çevresinin genişleyeceğini belirtir. Rüyasında çay içen kimse, iş ve toplum yaşamında başarılı olur demektir. Pakette çay görmek yeni hayaller ve beklentiler olduğunu anlatır. Çayı devirip dökmek bazı planlarınızın sonuca ulaşmayacağını işaret eder.

Rüyada çay içmek, beklenmedik sorunlarla karşılaşacağınızın işaretidir.

Rüyada içilen çay, iş yaşamında ve toplum yaşamında da başarı anlamına gelir.

Rüyada çay içtigini görmek iyiye yorumlanir. Bir kahvehanede arkadaslariyla birlikte çay içtigini gören, isinde ve hayatinda mutlu bir ömür sürer. Evinde misafirlerine çay ikram ettigini veya böyle bir yerde kendisine ikram edilen çayi içtigini görmek, herkes tarafindan saygi gören bir kisi olduguna ve bütün tanidiklari tarafindan sevildigine delalet eder. Bir dükkandan paketle çay satin aldigini görmek, uzak bir akrabasinin gönderdigi kiymetli bir hediyeyi alacagina, veya bir büyük adamdan menfaat görecegine isarettir. Eline aldigi bir çay fincanini veya bardagini kaza ile üzerine döktügünü görmek, yap-mak istedigi önemli bir isi yapamayacagina, bunun için büyük bir engelle karsilasacagina delalet eder. Rüyada çay görmek iyiye yorumlanir. Rüyada çay görmek, is ve duygusal hayatinizda iyi yolda oldugunuza isarettir. Bir misafir-likte veya kahvede size çay ikram edildigini görmek, yeni bir is ve-ya memuriyet veya büyük bir kismete ulasacaginiza delalet eder. Çay bardaginizi kasikla karistirdiginiz halde sekersiz oldugunu fark ettiginizi görmek, yapacaginiz her hangi bir iste size en-gel olacak birilerinin bulunduguna, limonlu çay içtiginizi görmek, bir kisiden yardim göreceginize isarettir. Bazilarina göre rüyada çay içmek, zevke, neseye ve keyfe isa-rettir. Billur bir kadehte berrak çay içmek hayir ve menfaate delalet eder. Bir rivayete göre iyi bir esten hayirli bir evlada delil-dir. Çay bulanik ve çok koyu renkte olursa keder ve akintidir. Ça-yin çok sicak olmasi hastaliga, sekersiz olmasi kedere, toprak ça-nakta çay içmek, rizkta darliga, adi bir kapta çay içmek fakirlige delalet eder.

Rüyasında çay içen kimse, iş hayatında da toplum içinde de başarılı olur. Başkalarına ikram ederse, o insanın çevresi genişler. Yeni, değerli ahbaplar edinir. Paketle çay yepyeni umut ve beklentidir.

Rüyasında çay içen kimse, iş hayatında da toplum içinde de başarılı olur. Başkalarına ikram ederse, o insanın çevresi genişler. Yeni, değerli ahbaplar edinir. Paketle çay yepyeni umut ve beklentidir.

Çay rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

22
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Şahin053

Mesai arkadaşım (Hülya) rüyasında beni çayına şeker koyduğumu görmüş.Normalde çayını şekersiz içiyor bu yüzden tepki vermiş.Başka bir şey hatırlamıyormuş.

25.06.2013 09:53:45

Ecem

Ben rüyamda Hz. Ali’nin gözyaşında büyüyen çay bitkisini gördüm ama Hz. Ali’nin kendisini görmedim. Fakat onun gözyaşı olduğunu biliyordum ve çaydan da içmedim. Acaba bunun anlamı ne olabilir?

11.08.2013 12:05:40

Çiğdem

Evimizdeki çaydanlığın içini çay dolu gördüm. İçerisinde karanfil vardı. Sanırım çayı ikram edecektim çaydanlığı açıp baktığımda gördüm sonrasında uyandım. Şimdiden teşekkürler.

03.09.2013 09:19:28

Belma

Ben rüyamda kuru çay yani demlenmemiş çay gördüm. Paket içeresinde pakette pembe renkti.

20.11.2013 10:04:49

Semray K.

Rüyamda Neşet Ertaş’ı karşımda Çayla elini yüzünü yıkadığını, aynı zamanda saçlarını da çayla ıslatıp taradığını gördüm. Çay büyük bardaktaydı ve koyu idi. Ve konuşuyorduk. Rehberde aramama rağmen buna yaklaşık bir rüya bulamadım. Acaba bana yardımcı olur musunuz? İyi haberler bekliyorum. Saygılar ve Selamlar.

27.03.2014 16:19:16

Esmer R.

Çok iyi, teşekkür ederim. Çok mutlu oldum. Güzel şeyler olacak benim için.

19.06.2014 11:07:21

İbrahim Y.

10-14 yaşları arası, yüzü hafif kızıl renkte bir erkek çocuk görüyorum. Ben bir çay demliyorum ama demlik yok. Çayı demlediğim yer ise çocuğun kafatasının içi. Çay tiflerini görüyorum ve çocuğun ismini soruyorum adının BEYTULLAH olduğunu söylüyor birisi. Şok oluyorum o anda çocuk canlı ve ben çocuğun kafatasının içine çay demliyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

12.08.2015 12:03:55

Melda A.

Günaydın. Senelerdir bu siteyi kullanan ve her aradığımı bir tek burada bulan bir kullanıcı olarak bir eleştiride bulunmak istiyorum. Hızlı arama çubuğunu bence oradan kaldırın çünkü bir işe yaramıyor. Aradığınız kelimeyi yazınca birçok anlamsız şeyler çıkıyor. Harf bloğunuza acaba var mıdır? Diye inatla bakmasaydım, şu anda başka sitelerde bunu arayıp size bir daha uğramayacaktım. Umarım bu söylediklerimi görme şansınız olur. Sevgiler...

11.10.2015 08:53:28

Şirin Y.

Rüyada düşmanımızın elinde iki koli çay olduğu halde bizden çay satın alması ne anlama geliyor?

08.04.2016 07:56:52

Barış

Ben bir kahve gibi yerde oturuyordum. Ben istemeden çay verdiler. Çaydan 5-6 kere içtim. Çayın tadı kötüydü. Bayat gibiydi. Bende tepki olarak çay çok kötü bu nasıl çay hem ben istemedim diyerek para vermemek için çıktım.

26.04.2016 14:05:54

Tayfun

Rüyamda iki kişiydik diğerine normal çay ikramı oldu aynı anda bana çay bardağını boş bir şekilde ikram edildiğini gördüm. Neye çıkar görüşlerinizi alabilir miyim?

03.05.2017 18:00:41

Hüseyin Ç.

Vefat eden bir iş yerimdeki komşum bana çay ikram etiğini gördüm, oturduğum ortam güzeldi.

10.08.2017 08:15:01


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook