ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Çöp Görmek

süprüntü görmek bayağı işler yapan kimse için hayra, yoksul için zenginliğe, zenginler için yöneticiliğe, mal ve eşya çokluğuna; Çöp, herkes için izzet ve şerefe delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çöplük, Toz.)

İş hayatında başarısızlığa ve adınızın bazı kötü olaylara karışacağınıza işarettir. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sıkıntı demektir.

İş hayatında başarısızlığa ve adınızın bazı kötü olaylara karışacağınıza işarettir. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sıkıntı demektir.

Rüyada çöp görmek, iş hayatında başarısızlığa ve birtakım skandallara işarettir. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sorunlara işaret eder.

Kişinin sabretmesini, çünkü onu bekleyen bir kısmetin olduğunu işaret eder.

Rüyada çöp görmek hayra yorumlanir. Rüyasinda çöp görmek, isinde basarili olmasi için gayret sarf ettigini bir çöp-çü tarafindan çöplerin toplandigini veya çöpçüye çöp verdigini gör-mek, kendisine yeni bir kazanç yolu tavsiye edildigine, çöpçünün bagirarak sokaktan geçisini ve çöplerini almadigini görmek, islerinin bozulacagina, çöp verirken çöplerin kapisinin önüne dagildi-gini ve orayi kirlettigini görmek, rizk bereketine isarettir.

İş hayatında başarısızlığa ve birtakım skandallara işarettir. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sorunlara işaret eder.

Çöp rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

19
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Aslı Su

Babamın rüyasına bir adam girmiş ?senin kaç tane kızın var? diye sormuş. Babamda ?3 tane? demiş. Adam babama ?sen kızlarından birini çöpe atıyorsun, çok kızın var galiba?? demiş. Bende sözlenmek üzereyim. Lütfen açıklar mısınız?

02.07.2013 12:50:14

Rüya yorumu

Sevgili Aslı su,

Babanın rüyasında bu tarz bir şey görmesi senin için endişelendiğini gösterir. O noktada ailenin yani aile büyüklerinin sen ve sözlün arasında aile yapısı gibi uyuşmazlıklar olacağını düşünen birileri varsa bunları dikkate almak gerekir. Eğer aileler yapıları ve sen ve sözleneceğin adamın kişilikleri birbirine uyumluysa ve benziyorsa, o taktirde bu rüyayı sadece kızını seven babanın onun sözlenmesi arifesindeki normal kaygıları olarak bakabilirsin.

Hayır olsun inşallah.

04.07.2013 18:06:34

Müh.Fatih S.

Evimin balkonundan hanımım çöp atmış ve bekçi görmüş. Beni uyarıyorlar “Atmasın bir daha” diye.

02.08.2013 10:46:36

Hamza

Rüyamda çöp karıştırıyordum sonra mola verdim, bir sigara içtim. Geri döndüğümde çöpler yoktu. Bunun anlamı nedir, acaba?

29.09.2013 11:31:18

Nuray

Ben aslında bir restoranda komi olarak çalışıyorum. Rüyamda yine restorandaydım, çöp taşmıştı ve çöp kovasının yanında ağızlarına kadar dolu çöp torbaları vardı. Hatta torbalardan biri patlamıştı. Ben ise çöp torbalarıyla ilgilenmiyordum. Masalardan çöp toplarken bu kez ekmek toplamaya başladım. Ekmekler taze ve temizdi. Bir sürü ekmek toplayıp “Ben ekmekleri akşam evime götüreyim” demeye başladım ama ekmeklerden hiç yemedim...

22.11.2013 00:04:22

Necip A.

Annem kendi çöplerini benim işyerimin içine doğru süpürüyordu. Ben de kendisine kıymadığımdan bir şey söylemeden, yanından geçip gittim.

18.01.2014 15:19:45

Flzky

Rüyamda medcezir dizisinde çekilen villaların ordaydım. Önce villada kahvaltı yapıyoruz sonra oradan çıkıp yandaki villaya geçerken, elimde çantam var ve çantamın içinden bir sürü çöp çıkartıp, çöp kutusuna atıyorum. Çöp tenekesinin içinde de çok sevdiğim şemsiyemi görüyorum ve şemsiyemi oradan alıyorum. ( Gerçekte çalıştığım işyerinde birim değiştirme talebinde bulundum. Bununla ilgisi olabilir mi?)

30.01.2014 17:13:51

Damla

Rüyada meyve suyu içmek ne demek?

09.04.2014 10:51:42

Meraklı

Rüyamda iç çamaşırımı çöpte gördüm ve annemin attığını düşünüp çokta önemsemiyorum. Anlamı nedir acaba?

18.05.2014 01:54:06

Merve

Rüyamda evimin ve iş yerimin anahtarını çöpten çıkarıyordum... Hayırlara gitsin inşallah.

13.12.2014 10:19:48

Nazire T.

Rüyamda birinin evinden çöp kovasını çalıp hiç tanımadığım birinin evine bırakıyorum ve rüyamda yalan söylüyorum ortaya çıkıyor, çok zor durumda kalıyorum. Kalktığımda sıkıntı ile uyandım. Etkisinde kaldım. Lütfen açıklar mısınız? Çok teşekkürler.

19.03.2015 10:56:02

Serap

Evde bazı fazlalıkları tencereleri, fazla elbiseleri kapının önüne attığımı gördüm çöp olarak yorumladım ama fazla bilgi öğrenemedim. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

03.07.2015 11:49:55

Zehra

Çöp içinden ayakkabı almak.

09.07.2015 10:07:54

bilge

Çöpten bir şey çıkarıp hala kullanılabilir diye birine verdim.

28.09.2015 16:17:10

Hande K.

Annem rüyasında evimizi çöpler içinde görmüş meyveler çürümüş her tarafta çöpler varmış vefat eden erkek kardeşimle beraber evdeki çöpleri topluyor ve atıyorlarmış bide bundan önce oturduğumuz evde görmüş ben ve kız kardeşim çöpleri attıkları için kızıyormuşuz ve sıkılmışız vefat eden erkek kardeşim annemle hiç konuşmamış sadece yardım etmiş.

13.10.2015 11:10:05


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook