Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Dalga Görmek

Küçük ve ahenkli dalgalar sakin ve huzurlu hayata, ahenkle yürülen dünya işlerine ve kalp huzuruna, Hırçın ve kaba dalgalar azabı gerektirecek işlere ve şiddete delalet eder.

Rüyada dalgalı deniz görmek başarının zorluklarla mücadeleler sonrasında geleceğini belirtir. Bekar biri için bu rüya aşk hayatında sorunlar yaşanacağına işarettir. Dalgalarla boğuşan bir insan, çok önemli bir fırsatı değerlendirerek birden yükselir anlamındadır. Dalgalı denizde yüzmek bol para kazanmak demektir. Dalgaların kıyıya çarpması uzaklardan bir kısmet geleceğini haber verir.

Rüyada dalgalı deniz görmek başarının zorluklarla mücadeleler sonrasında geleceğini belirtir. Bekar biri için bu rüya aşk hayatında sorunlar yaşanacağına işarettir. Dalgalarla boğuşan bir insan, çok önemli bir fırsatı değerlendirerek birden yükselir anlamındadır. Dalgalı denizde yüzmek bol para kazanmak demektir. Dalgaların kıyıya çarpması uzaklardan bir kısmet geleceğini haber verir.

Dalgalı deniz, başarının güç olacağına işaret eder. Dalgalarla boğuşan kişi, ani fırsattan yararlanarak, başa geçer.

Dalga görmek degisiklikle yorumlanir. Rüyasin-da bir kayik içinde oldugunu ve büyük dalgalara yakalandigini görmek, hayatta durmadan is degistirdigine ve hiç bir iste dikis tutturamadigina delalet eder. Denizde yikanirken büyük bir dal-ganin üzerine gelip sizi denizin ortalarina sürükledigini görmek, büyük bir tehlike ile karsi karsiya oldugunuza delalet eder. Said El-Vaiz'e göre: Dalga görmek dünya azabina isarettir. Rüyasinda bir dalgaya kapildigini görmek Cenabi Hakk'in (C. C.) rizasindan hariç isler yaptigina ve günahkar olduguna delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada dalga görmek, azap ve siddete isarettir.

Rüyada dalgalı deniz görmek başarının biraz güç olacağını açıklar. Bekar biri için bu tür rüyalar aşkta sorunlar olarak yorumlanır. Dalgalarla boğuşan bir insan, ani bir fırsattan yararlanarak birden yükselir. Dalgalı denizde yüzen insan bol para kazanır. Dalgaların kıyıya çarpması çok uzaklardan gelecek kısmeti haber verir.

Rüyada dalgalı deniz görmek başarının biraz güç olacağını açıklar. Bekar biri için bu tür rüyalar aşkta sorunlar olarak yorumlanır. Dalgalarla boğuşan bir insan, ani bir fırsattan yararlanarak birden yükselir. Dalgalı denizde yüzen insan bol para kazanır.

Dalga rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

9
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Tuğçe

Rüyamda tarihi bir yer gezmeye gidiyoruz ve burası okyanusun üstünde bir yer ve burada bir yaratık varmış ama oranın sahibi buna inanmadığı için hiç tedbir almamış sonra bu büyük yaratık geliyor. Herkes kaçışırken biz kurtulduk, sanıyorduk ama çok büyük dalgalara yakalanıyorduk ve birbirimizi kaybetmemek için ele ele tutuşuyorduk ama sonra babamın eli gidiyordu ve sonra ben uyandım :'(

09.09.2013 13:41:24

Bahar

Rüyada dalganın içinde 2 tane siyah at gördüm, önce dalgalar ufak şiddette devam ederken içinde atlar koşuyordu sonra yavaş yavaş dalgalar büyümeye başladı. Dalgalar taşıdı ve bulunduğum evin camının yarısına kadar geldi. Evde ben, annem ve teyzem vardı. Atlar teyzeme aitti. Teyzem dalgaya sebep olduğu için çok üzülüyordu ama belli ettirmiyordu ama ben farkındaydım bu durumun. Bu şekilde bir rüya gördüm ve ne anlama geldiğini merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi geceler.

16.10.2013 23:30:32

Pelin

Rüyamda tertemiz masmavi bir deniz gördüm. Kıyıdan yürüyorum kardeşimle sonra boyumuzdan büyük bir dalga geldiğini görüyorum ve eğiliyoruz. Dalga üstümüzden geçip gidiyor, bize bir şey olmuyor. Aynı rüyayı bir kere daha görmüştüm. Ne anlama geliyor?

02.11.2013 10:04:58

Serseri

Boşanmadım ama ayrı yaşadığım eşimin benden kaçması ve yalan söylemesi. Başka bir rüyada da gülerken “Kıyafet yakışmış mı?” diye sorarken gördüm.

04.11.2013 22:39:35

Nida

Ben rüyamda sahil kıyısında otururken dev büyük dalgaların üzerime geldiğini gördüm. Öleceğimi düşünerek salavat getirdim. Ancak dalga üstümden geçip gitti. Bana bir şey olmadı.

24.11.2013 13:54:15


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim