ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Dans etmek Görmek

Rüyada dans etmek, mutluluğun habercisidir. Bu rüya, hiç ummadığınız bir yerden para elde edeceğiniz anlamına da gelir.

Rüyada dans ettigini görmek, genellikle islerinin ters gidecegine delildir.

Dans etmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Dans etmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Dans etmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Nuray

Rüyamda eşim ben ve kızım deniz kenarındaydık. Çok büyük bir balık geldi yanımıza, kızım onu yakalamak için denize doğru uzandı ve denize düştü. Daha sonra arkasından ben de denize atladım ve etraftan kızımı kurtarmaları için bağırarak yardım istemeye başladım. Daha sonra bir baktım ki kızım balık gibi yüzerek yanımıza geldi. Eşim, ben ve kızım daha sonra denizin içinde el ele tutuşarak döne döne dans etmeye başladık... Çok mutluyduk, sanki bir şeyleri kutlarcasına dans ediyorduk, denizin içinde... Rüyamın yorumu nasıldır acaba? Teşekkürler.

02.11.2013 13:55:14

Meltem

Rüyamda göl kenarındaydık oturuyorduk. Deniz kenarı gibiydi ama göldü. Ufak bir erkek çocuğu vardı yanımda. Tatildeymişiz gibi. Sonra bir yere gittim. Çok yüksek bir yerdi ama hep kenarlardaydım uzun, kalın, demir çubuklar vardı. Dans ediyorum o yükseklikte. İçimde bir düşme korkusu var. Düşecek gibi oluyorum her seferinde ama düşmüyorum. Sonra başka bir yere gidiyorum. Bir kapıyı açıyorum ufak oyuncak gibi tatlı bir köpek seviyorum ama kapı kapanıyor sonra. Başka bir kapıyı açıyorum gri tüylü uysal bir kedi seviyorum. Tüylerini okşuyorum. “Kedi kimin, nereden çıktı?” diyorum. Kedi bana dönüyor, yüzüme bakıyor, saldıracakmış gibi bakıyor. Sonra tekrar yükseğe çıkıyorum. Dans ediyorum. Yine düşecek gibi oluyorum ama yine düşmüyorum. Hep yüksekteyim. Biri elimden tutuyor. Beraber dans ediyoruz. O korkmuyor gibi. Ben yine korkuyorum.

18.02.2014 13:16:56

Sevda

Rüyamda çok sevdiğim yani aşık olduğum biriyle dans ediyordum. Bunun anlamını bilen lütfen cevap yazsın, lütfen…

19.03.2015 08:38:07


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook