ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Dışkı Görmek

Paradır. Ne kadar bol görünürse o kadar iyidir.

Dışkı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Dışkı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Dışkı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

22
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

yakuplal

Eşim rüyasında rahmetli annemin elinde insan dışkısı ile dolaştığını görüyor. Bu ne anlama geliyor?

09.07.2013 13:43:29

kibriye

Rüyamda özür diliyorum. Altıma kaçırdığımı ve her tarafımın pislendiğini onu temizlemek için sürekli bir yerler aradığımı ama tamamen kendi üzerimde kuruduğunu bir şey yapamadığımı gördüm. Yine aynı rüyada börek türü şeyler de yediğimi hatırlıyorum.

11.07.2013 10:12:01

sevda

Sürekli rüyamda mekan fark etmeden altıma yapıyorum tuvalete ya da bir kuytuya yetişemiyorum ve fark edilecek diye utanıyorum.

14.07.2013 12:26:03

Asu

Rüyamda klozet içi temiz su ile dolu ama içinde bir parça pislik var. Sözde tıkanmış tuvalet ama sonra nasıl ettimse birden su boşaldı, temizlendi içi.

08.11.2013 13:59:33

Zeyno

Oğlumla büyük bir evin bahçesine gizlice girmişiz. Eşarbımı çıkarmışım, saklanıyoruz. Ama bahçe öyle kalabalık ki hane sahibini tanıyorum. Görünmemek için uğraşıyoruz. Oğlumun tuvaleti geliyor. Kenara büyük tuvaletini yapıyor, orayı süpürüp temizliyorum. Ufak çocuklar bizi görecek diye korkuyoruz. Müştemilatın olduğu yerden kaçıyoruz. Sonra ev sahibinin gülleri budadığını görüyoruz. Eşarbımı ilk çıkardığım yerden alamıyorum. Öylece kaçıyoruz.

29.11.2013 09:25:02

Ayşe_ maviş

Rüyamda sürekli ama sürekli yüksek bir yerlerden deniz görüyorum, rengi açık mavi, ışıl ışıl parlayan deniz. Acaba bir anlamı var mıdır?

15.12.2013 09:05:28

Mustafa S.

Günlerden cumaymış. Benim üzerimde açık sarı bir gömlek var. O gömlek rüyama göre, 1994’te almışım ve bu gömleği annem ve babam görüyorlar, üzerimde. Annem üzerimdeki gömleğim kol kısmından tutarak yırtmaya başlıyor, daha doğrusu gömlek çürümüş, yırtılıyor. Ve cuma olduğu için ben koşarak oradan eve gidiyorum. Gittiğim yolda rampa aşağı bir yolmuş. Giderken de üzerimde o yırtılan gömleğin altında bordo renkte bir kazak olduğunu fark ediyorum. Yani eve koşmamın sebebi üzerimi değiştirip, cuma namazına yetişmek, gitmek istiyorum. Ve geri döndüğümde bir masada kayın biraderimle bir arkadaşın masada oturduğunu görüyorum. O masada da güya daha önceden ben oturuyormuşum 3.bir sandalyede o benim sandalyemde de kayınbiraderimin bacanağı oturuyor, olarak görüyorum. Daha sonra abdest almak için bir yere giriyorum. Orada da mahallemizin imamı abdest almış, çıkıyor ama aldığı yer bir tuvalet. Dışkı, pislik varken giriyorum, tuvalete. Tuvalet aldır ayaz ve pislik dolu. O arada rahmetlik babam geliyor, abdest almak için. Yanında da rahmetlik olan kardeşim ya da hayatta olan oğlum oluyormuş. Beraber güya, onlarda tuvalet ihtiyaçlarını görüp, abdest almak istiyorlarmış ama kardeşimin de oğlumun da küçük halleri yani 6-7 yaşlarındalarmış gibi. Ben yarı açık yarı kapalı olan tuvalette tuvalet ihtiyacımı giderirken, oturmuş bir vaziyette benim dışkım abdestlenirken üzerime bulaşıyor. Sidiğim de rahmetlik babamın üzerine çırpıyor. Babam da diyor ki; “Bak şunun yaptığına yahu.” Tam cuma vakti o arada babamlar falan kayıp mahalle imamı abdest alıyor, o tuvalette. Ama ben aklımdan geçen bu imamın burada abdest aldığına hiç gönlüm el vermiyor. İçimden geçen imama, bak burada aldığın abdestle namaz kılınmaz demek istiyorum. Ve ben de abdest almak istiyorum ama tuvalet olduğu için hiç gönlüm el vermiyor, Orada abdest almaya. Gerisi daha karışık fazla da hatırlamıyorum. Bunun cevaplarsanız memnun olurum. Ha not: ben rüyamda bir kaç sefer daha önceleri de kendi dışkımın üzerime bulaştığını da gördüm. Ne olur bunları yanıtlayın. Saygılar.

31.01.2014 03:30:51

GUGU

Rüyamda bol miktarda beyaz büyük bir yerde kuru insan dışkısı gördüm. Ve bunları berrak, temiz bir suyla akıtmaya çalıştım. Suyla beraber sağa sola yüzüyorlardı.

14.02.2014 10:17:29

Bora

Ben ibrik almış lavaboya gidecektim. Sonra bir yere gittim ve orda gördüğüm wc çok pisti. Her tarafta insan dışkısı vardı. Sanki duvarlardan fışkıracak gibi her taraf dışkıydı. Bunun tabiri nedir? Şimdiden teşekkürler.

27.02.2014 00:40:14

MERVE B.

Çok özür dilerim. Evimde, iş yerimde tuvaletten bok taştığını görmek ne anlama gelir? Teşekkürler.

18.06.2014 09:04:46

Nurettin Sçs

Yukarıdaki yorumunuzu okudum, teşekkürler tam isabet. Ayrıldığım eşimle cinsel ilişkide bulunmak isterken, tuvalete gitme ihtiyacı duyuyorum. Tuvalet taşına bulaşmış çeşitli renklerde insan dışkısı gördüm. Uyandığımda hayra yorup, birtakım paraların geleceği konusunda kendi kendime yorum yaptım. Sabah iş yerime gittiğimde kasada hiç para yoktu ama öğleye doğru dört ayrı yerden paralarımız geldi. İnşallah rüya yorumlarınıza benim de bir katkım olur. Ben rüyalarımı kimseye kolay kolay anlatmam acaba doğru mu yapıyorum?

03.10.2014 00:13:20

Gönül

Rüyamda sevgilim ve ben oturmuş dışarıda dışkı yapıyorduk. Yalnız ben ondan daha fazla yapıyordum. Çok tuhaf bir rüya. Acaba neye yormalıyım?

08.10.2014 10:44:12

Önder

Bu rüyayı gördüğüm gün sabahı, işyerinde müdürle ve iş arkadaşlarım ile tartıştım. Buna yorabilirsiniz?

20.11.2014 23:08:46

15su45

İğrenç bir rüyaydı.

31.08.2015 13:03:35

Emekli

Rüyamda dışkımı yapıyorum. Yuvarlak bir taş üstünde top şeklinde oluşuyor alıp saklamaya çalışıyorum.

26.11.2015 08:04:55

Emel

Eşim rüyasında beni yatarken çıplak görmüş ve altıma dışkımı yapmışım üzerim hep batmış tabirini yaparsanız çok sevinirim.

20.02.2017 12:50:47

Hatice

Rüyamda karışık inşaat halinde ve henüz çatısı yapılmamış bir evin etrafından dolaşıp ve nihayet duvarın üzerine çıkıyorum, oradan aşağıya bakıyorum ki birikmiş suda eşim ve baba gibi sevdiğim yaşlı, eski komşum suyun içine atlayıp uzanıyorlar. Ama su ancak kalçaları hizasında olmasına rağmen ikisi de kalkmadan uyur gibi uzanıyorlar. Su temiz ama hava karanlık ben yalnızım, bakıyorum ki çaba harcamıyorlar koşa koşa gidip eşimi kurtarıyorum, ama Recep amcayı sudan çıkarmama rağmen uzun süre uğraştıktan sonra kurtarıp kurtulamadığımı hatırlamıyorum.

19.05.2017 09:44:54


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook