ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Dirilme Görmek

Rüyada bir ölünün dirilmesi, umut kesilen bir şeyin yeniden açılması anlamına gelir.

Dirilme kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Dirilme görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Dirilme rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

7
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Kadir G.

Rüyamda şakağımdan vuruluyorum kan akmaya başlıyor. Öleceğimi anlayınca telaşa kapılıp bir an önce kelimeyi şahadet etmek istiyorum fakat o telaştan ilkin kelimeleri hatırlayamıyorum. Sonra kendimi silkeleyip besmeleyle birlikte kelimeyi şahadet getiriyorum ve tansiyonumun düştüğünü bir iç huzuruyla birlikte ölümü hissediyorum. Kafam yana düşüyor, tam canımı verecekken, tarif edemeyeceğim bir şey oluyor ve tekrar hayata geri dönüyorum. Bu rüyamın yorumlanmasını rica ederim.

05.11.2013 22:17:22

Nedim D.

Rüyamda yaklaşık iki yıl önce vefat eden anneannemi gördüm. Rüyam şöyle; kasabamızın çarşısının bir kenarında mezar kazıyoruz fakat yanımda bir arkadaşımdan başka kimse yok. Anneannem ölmüş ve defnedeceğiz. Tabutla beraber mezara yerleştiriyoruz. Tabutun kapağını kapatmak üzere iken arkadaşım toprak atmaya başlıyor. Ben “Dur dur acele etme!” diyerek onu durduruyorum. O arada yüzüne gelen toprakları temizlemeye başlıyorum. Elim anneannemin boynuna değiyor ve bir sıcaklık hissediyorum. Anneannemin henüz ölmediğini anlamamla beraber anneannem elimden dolayı ürperiyor ve diriliyor. Hemen anneannemi mezardan çıkarıyorum kucaklıyor ve hemen arkamda duran ambulansa götürüyorum. Hemşirelere durumu anlatıyorum. Onlar da “Ölüm gerçekleşirken sıçratmışsınız. Getirin ambulansa ölmesini bekleyelim” diyor. Üzüntüyle ölmesini bekliyorum. Yorumlar mısınız lütfen?

04.05.2014 08:04:00

Fatma

Sorum şu; eşim öleli 3 yıl oluyor ve ben sürekli rüyalarımda onu sağ ve gelmiş artık hiç gitmeyecekmiş ve beraber yaşayacakmışız gibi görüyorum. Sonra rüyanın sonunda ölü olduğu aklıma geliyor ve uyanıyorum ama bu tür rüyaları sık görüyorum sağ görüyorum. Bu ne anlama geliyor acaba?

25.10.2014 19:27:02

Suna

2 yıl önce vefat etmiş olan babamın mezardan çıkartılarak yaşadığını ve sağlığının iyi olduğunu, insanların dua etmek için yanına geldiğini, bana sarıldığını ve iyi olduğunu söylediğini rüyamda gördüm. Bu rüyamın yorumlanmasını rica ederim.

05.03.2015 09:26:49

Rümeysa N.

Ben de 2 gün önce rüyamda evde oturuyordum sonra da kalkıp yatağıma gidiyordum. İçimden bile ben rüya görüyorum, nasıl uyanacağım bile dedim. Sonra yatağa girdim. Biraz sonra kendimi uçarken gördüm. Etraf karanlıktı ve başka insanlar da vardı. Meğerse ölmüşüm ve yeniden diriliyormuşum. Uyurken ölmüşüm. İçimden tövbe ederken uyandım. Ben gerçekten öldüm zannediyordum. Aşırı gerçek gibiydi. Neden olabilir?

22.11.2015 10:26:13


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook