ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Domuz Görmek

Düşmana yorulur.

Rüya domuz görmek uğursuzluk getirir. Bazı kişiler bu rüyayı başarıyla da değerlendiriyorlar.

Rüya domuz görmek uğursuzluk getirir. Bazı kişiler bu rüyayı başarıyla da değerlendiriyorlar.

Rüyada domuzlar görmek, çevrenizin tasvip etmediği bir evliliğin sizin için söz konusu olabileceğini haber verir.

Uğursuzluk demektir.

Rüyada domuz görmek uğursuzluk getirir. Bazı kişiler bu rüyayı başarıyla da değerlendiriyorlar.

Kötü düşmandır.

Domuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

20
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Edip

Merhaba, enteresan bir rüya gördüm. Böyle bir rüyayı ilk defa görüyorum. Mavi bir balıkçı tablasının üzerinde (yuvarlak) arada nefes alıyormuşçasına minik, bir gri domuz ve yanında annesi gri bir domuz. Düşünüyorum o anda bunlar ölü mü diri mi diye. Sanki gözlerini kırpıştırır gibi oluyorlar. Tablanın üzerinde de yeşil, güzel yapraklar var. Domuzların cinsi evcil domuz ancak renkleri griydi.

09.01.2015 16:35:25

Mehmet K.

Rüyamda bir göletin içinde domuzun çıktığını görüyordum sonra elime bir şeyler alarak dövmeye başlıyordum, bayılana kadar dövüyordum. Bu neye işarettir? Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

13.02.2015 01:43:57

Esrat

Rüyamda domuz yağını kekikle karıştırıp evin merdivenlerine sürüyordum. Elime bulaştı vefat eden babaannemi görüyorum arkası dönük kızgın bakıyor... Ev karmakarışık eşyalar her yerde fırtınalı bir hava var... Bir girip bir çıkıyorum eve temizlemeye çalışıyorum merdivenleri domuz yağıyla, artık dışarıdan kötü insanlar gelmesin diye.

14.03.2015 13:09:07

Rosalinda

Merhaba, ben rüyamda bir sürü siyah, iri domuzlar gördüm onlardan kaçıyordum, onlar da elimde altın dolu bir çantayı almaya çalışıyordu. Fakat bana ulaşamadılar bir zarar da veremediler. Rüyamı yorumlayabilir misiniz?

22.04.2015 10:36:25

Melek

Öncelikle ilginize şimdiden teşekkür ederim. Rüyamda oldukça kirli bir karavanı temizledim tertemiz yaptım kanserden kaybettiğim en yakın dostum da etrafımdaydı ama hiç konuşmadı. Kanaviçe işli, kırmızı, güllü dallı bir çarşaf serdim. Karavanı tam temizlemiştim ki karavandan içeriye yavru domuzlar, anneleri ve çok büyük baba domuz girdi sonra da onlar insana dönüştü, karavana yerleşeceklerini ve karavanı terk etmeyeceklerini söylediler. Anne domuz kadın oldu ve çocuğunu emzirdi, göğsünü gördüm. Ayrılacak bir çift ailesini bir arada tutmak istediklerini söylediler ve karavandan çıkmadılar. Aynı gece çok güzel, mavi beyaz yeni yorganlar gördüm üzeri pırıltılı. Çok güzel işlenmiş yorganları bana gösterdiler.

09.06.2015 09:33:06

Sesosa

Rüyamda yaban domuzunu evcilleştirmiş, tasma takmış. Bir kadın, o domuzu ben yatarken yatağımın üzerine çıkarmış, bana zararsız olduğunu söylüyordu ama domuz bildiğimiz yaban domuzu elimi uzatsam saldıracak gibi bakıyordu. Nasıl yorumlanır, çok merak ediyorum. Şimdiden ilginize teşekkürler.

10.07.2015 11:14:15

Will1984

Selamünaleyküm. Rüyamda 2 yavru domuzun oturduğumuz evin bulunduğu sokağa girdiğini ve koşarak geldiğini gördüm ve sonunda sırt üstü düştüğünü şiddetli bir şekilde kan fışkırdığını gördüm domuzdan. Sonra midem bulandı ve eve girdim. Domuzların ölülerini kaldırmam için amcakızım geldi ama ben dışarı çıkamadım. Yorumlar mısınız?

21.08.2015 18:12:31

Şeyma

Merhaba. Rüyamda bir yere köpek sıkışmıştı. Önünde de onun oradan çıkmasını engelleyen bir şey vardı. Ben o şeyi çektiğimde köpek domuza dönüştü ve bizi kovaladı. Ne demektir?

30.08.2015 11:36:42

Huriye

Ben rüyamda büyük bir domuz sürüsü gördüm ve domuzlardan bir tanesi benim sırtıma bindi. Ben onu baya gezdirdim daha sonra bir tane de beyaz domuz sırtıma binmeye çalıştı ama izin vermedim. Daha sonra o sırtımdaki öbür kahverengi domuz uyudu uyuduktan sonra onu bıraktım rahat bir yere ellerime kılları bulaşmıştı çok tiksindim. Çok merak ediyorum acaba ne manaya geliyor?

05.09.2015 11:29:26

Emre B.

Merhaba. Ben rüyamda şöyle gördüm; amcamla birlikte arabayla geziyorduk bir yerde durduk ve domuz sesi duydum herkese bağırıyordu kovalıyordu ve en son bize doğru koştu sonra bizde arabaya binip kaçtık. Lütfen cevaplar mısınız? Amcamlarda o gün taşınmıştı.

13.12.2015 11:37:17

Hayel A.

Ben domuz gördüm rüyamda sonra kalktım ya çok korkunçtu beni tam yerken bir çocuk geliyor ve beni öldürmeye çalışan domuzu öldürüyor.

25.02.2016 16:04:19

Özcan.

Rüyamda domuz pisliği yedim ve ağzımdan geri tükürdüm.

18.07.2017 14:30:17


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook