ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Dua etmek Görmek

Rüyada dua etmek, duasinin kabul olmasina, hidayet, rizik ve büyük adamlar yaninda övülmeye isarettir. Dua ettigini gören kimsenin, itaatkar olacagina isarettir. Rüyada edilen dua, uyanikliktaki ibadet yahut rüya sahibinin kilacagi nai mazdir. Rüyada dua, maksada kavusmaya ve çocuga isarettir. Eger dua siddetli istekle ve bagirarak olursa, musibetlere veyahut fitneler eger dua yüksek sesle olursa yagmurun azligina isarettir. Eger halki dua için toplanmis görse bereket izzet ve yükseklige, azginlik ve sekavetin gitmesine isarettir. Eger rüyada kendisinin duadan kaçindigini görse o kimse mahrum ve ümitsiz olur. Allahu TeSla'ya (C.C.) dua ettigini veya kendisi için dua edildigini gören kimse hayra erisir ve kendisine gipta edilir. Rüyada dua etmek ihtiyaçlarin karsilanmasina ve isteklerin meydana gelmesine isaret eder, demislerdir. Karanlikta Allah'a (C.C.) dua ettigini görmek, o adamdan korktugundan dolayi ona boyuna egmeye isarettir.

Dua etmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

4
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Nurgül

Rüyamda babamın mezarını görmeye gidiyordum ama onun mezarına uğramadan dua etmeden dönüyordum anlamı nedir yardımcı olur musunuz? Sonra çok şaşırıp niye dua etmedim, nasıl unuttum diye pişman oluyordum.

31.07.2013 09:33:22

Erdal

Ben rüyamda bir köy yerinde üç harflilerin geldiğini gördüm. Ve euzü besmele çekerek hızlı hızlı Elham’ı okudum, defalarca. Ve korkarak, titreyerek uyandım. Bu rüyamın ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum. Beni aydınlatırsanız, çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

29.01.2014 23:49:53

Aynur

Rüyamda yaşadığım şehre binlerce yıldırım düşüyordu, hayvanlar içeriye kaçışıyordu ve acıdan bağırıyorlardı. Ben ve ailem güvenli bir yerdeydik. Ellerimi açıp dua ediyordum “Allah’ım dünyayı koru” diye.

26.06.2014 14:25:40

MİNE

Küçük kare bir kuyuya çocuk düştü. Kuyu karanlıktı ve elime suyun dışında başka bezler vardı, elimi kuyuya sokarak çocuğu kurtardım. Çocuk erkekti sonra çocuk horoza dönüştü. Horoza sarıldım gagasıyla saçlarımı düzeltti ve çok sıcak ve iyi huyluydu.

25.02.2015 13:16:46


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook