ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ejderha Görmek

Bu efsanevi hayvan dehşet ve şiddet ehli yöneticiye, yakıcı ateşe işaret eder. Birkaç başlı ejderha kötülük ve zararda aşırı giden yöneticinin, idari amirin habercisidir, onun yapacağı zarar verici hareketlerden ve iş yükünden sakınmak, teyakkuzda olmak gerekmektedir.

Ejderhanın kişiyi suya doğru çekmesi dünyevi yahut uhrevi azaba işaret eder Ejderha olduğunu yahut ona bindiğini görmek ehil olanlar için yöneticiliğe yönetici tarafından gelecek dünyalığa yahut uzun ömre delalettir.

Kadının ejderha doğurduğunu görmesi sakat ve kötürüm bir çocuk dünyaya getirmesine, kadın takva ehli ise şerefli ve hatip bir oğlan çocuğu olmasına, Zararsız, insanla konuşan yahut ona bir şey veren ejderha hayra delalettir.

Bu yaratık size doğrudan bakıyorsa bazen düşmanlığını gizleyen kimseye işaret eder. Çok başlı ejderha şerde ve kötülükte aşırı giden bir düşmana delalet eder.

Ejderha saldırırsa ve kişi üstün gelirse kişi istediği şey ile ilgili yardım alacak demektir.

Ejderha ile savaşıp onu öldürdüğünüzü görmek, rakiplerinize karşı zafer kazanacağınıza, ejderhanın size hücum ettiğini sizin de kaçtığınızı görmek, rakiplerinizin sözlerine kandığınıza delalet eder. Bir ejderhayı bir vuruşta ikiye bölüp öldürdüğünüzü görmek, beklenmeyen bir yerden bir müjdeli haber alacağınıza işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Hastanın rüyada ejderha görmesi, ölümüne işarettir.  Ejderhanın etini yediğini gören kimse, bir mala sahip olur. Zararsız olarak ejderhanın kendisine doğru geldiğini veya kendisine bir şeyler verdiğini yahut kendisiyle konuştuğunu görse, o kimse için meydana çıkacak çok hayra işarettir. Ejderhanın adam olduğunu görmek ordudan bir askere, ejderhanın kadın olduğunu görmek, kadın askerden bir askere işarettir.

Rüyada uçan birçok ejderha görmek kişinin büyük istekleri olduğunu ve bunlara nasıl erişeceğini bilmemektedir.

Rüyada küçük ejderhaları kendi hizmetinde görmek zafere işarettir, düşmanlarınıza karşı üstün geleceğinizin habercisidir.

Kendisinin ejderha olduğunu gören kimsenin ömrü uzun olur. Yahut güç ve otorite elde eder. Bir ejderhaya sahip olduğunu gören, akılsız bir kimseye zafer bulur.

Rüyada ejderha eti yemek çok güçlü bir insanın deneyimlerinden, malından, mülkünden, itibarından kendi rızası ile yararlanacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada ejderha iskeleti görmek çok köklü bir geçmişi olan bir yerde yeni bir işe gireceğinize ve o şirketin size çok fazla şey katacağına delalettir.

Ejderha rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

12
63
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Zeynep

Rüyamda ejderhanın gölgesini gördüm alevinden saklanıyorduk, bize değmiyordu sonra sel geldi ama biz sudan kaçtık, sel bize değmedi. Acaba ne anlama geliyor?

19.09.2013 21:46:44

Kralorhan

Rüyamda iki kafalı ejderha odamda, yatağımda, yorganımın altında ama kafaları dışarıda ne anlama geliyor?

15.06.2014 11:45:56

Volkan

Selam. Rüyamda iki tane ejderha gördüm. Biri kız, diğeri erkekti ve ikisi de büyük ve korkunçtu. Bir tanesi benimle konuştu. Ne söyledi hatırlamıyorum ve kız mı, erkek mi bilmiyorum? Bana ağzından alev fırlattı ama küçük bir alev çakmak yakar gibi ben de kaçtım. Sonra başka bir rüyaya geçtim ve sanki tanıyordum onu, bir erkekti, onu dövüyordum. Elimde sopa vardı. Acaba bu rüyalar ne anlama geliyor?

14.02.2014 11:53:27

Bengü

Ben rüyamda ejderhayla cinsel ilişki yaşıyordum. Hemen sonrasında 10 şiddetinde deprem oldu, herkes sokağa döküldü, kaos vardı. Acaba ne anlama geliyor?

21.06.2014 12:27:40

Halil

Rüyamda içimde bir ejderha iblisi vardı ve beni zamanla kudretli bir alfa ejderhaya dönüştürüyordu. Sürünün lideri olmadan önce birkaç ejderha ile dövüşmem gerekiyordu. Ve içlerinden ilkine saldırırken ben o ejderhanın çok güzel bir bayan olduğunu gördüm ve onu şehvetle öptüm. Sonra nehirde herkes ( bayan dahil) insan bir şekilde nehirde tekne ile ilerliyor, ben ise yanlarında ejderha olarak uçuyordum. Benim olduğum ejderha büyük ve siyahtı. Ve bu benim çok hoşuma gidiyordu.

13.10.2014 10:54:12

Metin

Havada süzülen bir küçük Ejderha silüeti görmek ne anlama geliyor?

Bana gelmiyor onu süzülürken görüyorum.

30.08.2017 18:22:48


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook