ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Elbise dolabı Görmek

Kişinin hanımına, binitine ve mevkiine, yeni elbiseye, güzel hale delalet eder. .

Rüyada elbise dolabı eşe, bineğe ve rütbeye işarettir. Kumaştan elbise dolabı görmek, azizliğe, yüksekliğe, güzel konuşmaya, halinin güzel olmasına, yeni elbiseye, ülfet ve muhabbete işarettir. Elbise konulacak dolap, rüya sahibinin daha sonra kavuşacağı müjde ve sevinçtir.

Elbise dolabı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Elbise dolabı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Elbise dolabı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

5
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Hülya A.

Rüyamda elbise dolabı bomboş, kapağı açılıp kapanıyordu. Ne anlama geliyor?

12.11.2013 16:07:19

Kardelen.1001

Oturduğum evden daha kötü bir eve geçici taşınıyormuşum ama ben istemiyorum. Geri taşınmak için elbise dolabımı dışarı çıkartırken, kırılıyor.

02.12.2013 17:01:35

Ekin

Elbise dolabından kendime mont veya ceket tarzı bir şey arıyorum. Fakat bu kıyafeti almak istememdeki amaç kaçtığım zaman dışarıda kalırsam üşümemek amaçlı. Yorumlarsanız çok sevinirim.

11.06.2014 04:18:42

Yıldız B.

Rüyamda elbise dolabının içine girip saklandığımı gördüm. Ben dolabın içinden rahatlıkla dışarıyı izleyebiliyordum. O sırada eve dışarıdan rahmetli babam geldi, yanında 4,5 yaşlarında bir oğlan çocuğu vardı. Benim bulunduğum odaya girdiler ama dolapta sadece oğlan çocuğunu gördüm. Çocuğa “Sen bekle” dedi. Net hatırlamıyorum sanki bir şey verecek olduğunu söyledi ona.

01.06.2015 11:14:24

Semra

Rüyamda yeşil, içi dolu elbise dolabı gördüm fermuarlıydı ve ben fermuarı kapatıyordum. Çok az kalmıştı kapanmasına ama uyandım :( yorumlayabilir misiniz?

17.06.2015 02:29:32


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook