ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Elma Görmek

Evlada, kişinin dünyalığına yahut temiz yüzlü, temiz yürekli insanlara, Tatlı elma yemek helal rızka, ekşisini yemek üzüntüye yahut şüpheli kazanca ya da bağırıp çağırmaya, Elmayı ısırmak kazanç, fayda ve menfaate, Elma hediye edilmesi arzusuna nail olmaaya, Sayılı elma mahdut miktardaki paraya, Elma toplamak, asil ve cömert birinden dünyalığa, Ev veya mescid gibi yerlerde elmayı koklamak kadın ve eerkek için evlenmeye, Elma ağacı kişiye yakın olan müslüman kardeşine, Elma fidanı dikmek bir yetimin bakım ve terbiyesini üstlenmeye delalet eder.

Elma görmek ne şekilde olursa olsun, talihinizin her işte yaver gideceğini ifade eder. Ağaçta elma görmek, yakında tatlı haber alacağınıza, masa üzerinde elma görmek, sosyal hayattaki nüfus ve itibarınızın gittikçe artacağına, elma yemek hazır planlarınızın başarıya ulaşacağına işaret eder, rüyada elmalı pasta veya çörek yemek, bir yarışmada derece alacağınıza, rüyada elma almak karlı bir işe para yatıracağınıza işarettir. Rüyada ağaçtan düşen elmalar görmek talihinizin önünüze bir çok fırsatlar çıkartacağına ve sizin bunlardan istifade etmesini bileceğinize işarettir. Bahar açmış elma ağaçları görmek tatlı ve mutlu rüyalarınıza hiçbir şeyden ve kimseden zarar görmeyeceğinize işarettir. Bir elma ağacının altında dinlendiklerini gören sevgililer ise mutlu bir evlilik yapacaklar ve sürekli mesut yaşayacaklar demektir.

Elma barışın, bolluğun, bereketin, ve paranın işaretçisidir. Rüyada elma görmek her işte şansınızın sizinle beraber olduğunu ifade eder. Elma ağacının altında dinlenmek sevgili ile mutlu bir evlilik yaparlar ve bu evlilik mutluluk getirir anlamındadır. Masa üzerinde elma görmek, çevreniz genişleyecek ve çevrenizden saygı göreceksiniz demektir. Elma yemek uygulamaya koyduğunuz planlarınızın olumlu sonuçlarını alacaksınız anlamındadır. Rüyada elmalı bir şey yemek bir müsabakada ilk üçe girmeye işarettir. Rüyada elma almak kar getirecek bir işe yatırım yapacağının haberidir. Rüyada ağaçtan düşen elmalar görmek önünüze çok sayıda güzel fırsat geleceğine işarettir. Ağaçta elma görmek, yakın zamanda güzel bir haber alacağınız anlamındadır. Elma yeşil, ham, ya da çürükse, gerçekleşmesini istediğiniz hayallerinin olamayacağını bildirir.

Elma, barış, bereket, para ve şansın işaretçisidir. Fakat elma çürümüş veya tamamen olgunlaşmamışsa planlarınızı gerçekleştiremeyeceğiniz anlamına gelir.

Kısmet, bolluk, başarıdır. Elma güzel ise kısmet çok iyidir, kötü ise kısmet kötüdür. Elmanın şekline ve rengine göre de yorumlanır. Elma ağacı, hayırlı, iyi huylu akrabadır.

Rüyada elma görmek, eger rengi yesil ise evlada, kirmizi ise bir büyük tarafindan gelecek menfaate, eger rengi beyaz ise ticaretten gelecek kara, sari ve lezzeti de eksi ise, hastaliga ve kuvvetsizlige isarettir. Rüyasinda bir elmayi ikiye böldügünü görmek iki ortak veya kari ile koca arasinda ayriliga isarettir. Agacindan kirmizi bir elma koparip yedigini görmek bir kiz evladi olacagina delalet eder. Rüyada kendisine bir eksi elmanin verildigini görmek düsmanliga, tatli bir elmanin verildigini görmek ise dostluga yorumlanir. Rüyada elma görmek ve yemek (tatli olmak sartiyla) bütün yorumcular tarafindan daima hayra ve mala yorumlanmistir. Bir baska rivayete görede: Rüyada elma görmek, evlada isarettir. Elma, kisinin hizmeti ve arzu ettigi seydir ki, tabir de bu istikamettedir. Mesela, rüya sahibi tüccar olursa, gördügü elma onun ticaret ve kazanci, ziraatçi ise, ziraati ile tabir edilir. Kendisine bir elma geldigini veya elmayi verdigini görse arzu ve istegi kadar bir seye isarettir. Bazi tabirciler, tatli elma helal rizk, eksi elma haram rizktir, demislerdir. Elma agaci, insana yakin mü'min bir kimsesidir. Bundan dolayi bir kimse elma agaci ektigini görse, bir yetim büyütür. Elma yedigini gören, insanlarin baktigi bir mali yer. Elma topladigini görse, medhedilmeye layik, serefli ve aziz bir kimseden mala erisir. Sayili elma, sayili paraya isarettir. Mescidde elma kokladigini gören, evlenir. Tabir, kadin için de böyledir. Günah islenen bir mecliste kadinin elma kokladigini görmesi, halkin diline düsüp kötü söhret kazanmasina isarettir. Bir kadin, taniyip bildigi yerde elma yedigini görse, güzel bir çocuk dogurur. Rüyada elmayi isirmak, hayir ve ihsana, kazanca, faideye ve menfaate kavusmaktir. Elma, dostlarla da tabir edilir. Bazi tabirciler, elma yedigini gören kimsenin bir düsmani olur, dediler. Elma çok sehvete de isarettir. Eksi elma daginikliga, zararlara, baginp çagirmaya, eksi elma agaci da yine bagirma ve feryad etmeye isarettir.

Hayalleriniz gerçekleşecek. Elma barışın, bolluğun, bereketin ve paranın işaretçisidir. Elma yeşil, ham, ya da çürükse, gerçekleştirmek istediğiniz planlarınızı gerçekleştiremeyeceksiniz.

Hayalleriniz gerçekleşecek. Elma barışın, bolluğun, bereketin ve paranın işaretçisidir. Elma yeşil, ham, ya da çürükse, gerçekleştirmek istediğiniz planlarınızı gerçekleştiremeyeceksiniz.

Elma rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

15
60
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Halim K.

Rüyamda klozetten kalkınca kirli olmadığını görüyorum yine de sifona basıyorum ve bir sürü elma tepeleme doluyor klozete. Eşime bağırıyorum bak şuraya ama duyuramıyorum ve uyanıyorum. Bana bir yorum yaparsanız sevinirim.

04.07.2013 23:01:32

Haida

Ben 2 tane kırmızı elma ağaçtan kopardım ve 1 tane yeşil elma da ağaçtan kopardım, aynı zamanda. Ne anlama geliyor?

29.08.2013 13:45:34

Aisah

Rüyamda tabağın içinde 3 tane elma görüyorum. 2 si kıpkırmızı 1 tanesi ise yeşil elma. Kırmızı olanları soyup yiyorum, yeşil olanı yemiyorum. Bu rüyanın anlamı hakkında yorumunuzu bekliyorum.

13.09.2013 19:39:34

Fatih S.

Rüyada tepside yeşil elma bana veriyorlar. Aynı rüyada kendimi siyah takım elbise giymişim ve elimde çocuk arabası ve içinde bir erkek çocuk var. O da benim çocuğum diyorlar. Ben de yaşlıyım rüyada.

29.11.2013 09:03:43

Elif / Zafer

Rüyamda mersine gitmişim. Dönüşte, mersinden bir torba tatlı, kırmızı elma ve muz alıyorum. Sözde sevgilim istemiş, veriyorum. Çok mutlu oluyor ve beğeniyor. İkimizde getirdiğim elmadan yiyoruz. Benim için bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim. İyi günler, iyi yıllar diliyorum.

25.12.2013 21:37:19

Hilal

Rüyamda tertemiz küçük bir dere görüyorum. İçinde ağaçtan düşmüş, birden fazla elmayı derenin bana getirdiğini görüyorum. Ve bu elmaları çok sevdiğimi söylüyorum. Bu rüyanın yorumu nedir?

24.01.2014 09:27:21

Dıdem A.

Rüyamda tanıdığım biri masada oturuyordu. Çok yorgun ve bitkin bir haldeydi. Benden küçük bir elma ve su istiyordu. Ancak veremedim. Yorumlayabilir misiniz çok acil?

02.05.2014 01:31:54

Elma Agacı51

Elma ağaçları içinde bir ağaç armut vardı, iki erkek çocuk vardı. Yanlarına vardım çok hoşuma gitti ağaçlar, yeşil elmalar, çağla, armut bir iki tane hafif sararma vardı beğendiğimi görünce çocuk koparmak istedi. Ben de istiyorum ama bir tarafım “Haram, sahibinden habersiz haram istemem” diyorum ve almadım gittim. Ağacın birinin dibine oturdum ekmek, domates, biber yedim. Birde yoğurt yanımda birde oğlum birde arkadaş kadın oluyor. Ekmek arasına lokum sarıp yedim. Cevabını rica.

02.11.2014 09:36:50

Mertcan

Rüyamda evde kanepede sağ tarafımda kankam sol tarafımda eski sevgilim. Eski sevgilimle öpüşmeye başladık öptükçe elma tadı geliyordu.

08.12.2014 21:55:57

Rengin

Rüyamda bir akrabaya gitmişiz, orada bir sürü elmaları bıçakla soyuyorum yani kabuklarını soyuyorum. Kuzenimin hanımına yardımcı oluyorum elmayı soymakla sonra kocaman bir kelebek geliyor, benim burnuma konuyor. Bu ne demek acaba?

06.01.2015 14:11:29

Serpil A.

Rüyamda arkadaşımın kızı elma veriyor, elmayı iki kere ısırıyorum içinden bir cep numarası çıkıyor, arıyorum ama ulaşılmıyor. Elma tatlı, kırmızı elma. Bu ne anlama geliyor?

03.05.2015 15:44:22

Sessizlik

Rüyamda sevdiğime elma soyup yediriyordum tatlı elma, tabağa soyup dilimleyip koydum ve birkaç kişiyle birlikte yiyorlardı. Ve ben ona çok yakınlaşıp sokulmuşum kucağımda başkasına ait bir kız çocuğu gördüm onunla temas edecek kadar yakın oturuyormuşuz kucağımda çocukla ve o bizim fotoğrafımızı çekiyordu... Yorumlarsanız sevinirim ve ben çok hoşnuttum bu durumdan. Şimdiden teşekkür ederim.

22.06.2015 16:41:14

merviş

Rüyamda gökten yeşil elma yağıyordu ne anlama gelir?

06.08.2016 11:18:50


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook