ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Erkek kardeş Görmek

Rüyada erkek kardeş görmek çok sevinçli bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada erkek kardeş müjde almak demektir.

Rüyada erkek kardeşinizi veya ağabeyinizi görmeniz, yakın bir akrabanız veya arkadaşınızla çok büyük bir kavga edeceğinizin işaretidir.

Rüyada erkek kardeşini, görmek malda ortaklığa işarettir.

Erkek kardeş kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Erkek kardeş görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Erkek kardeş rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

16
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

doctor braino

Rüyamda öncelikle vefat etmiş anne ve dedem yasadığını söylüyor, yatağa uzanmış şekildeydi tüm akrabalar ordaydı, ama beni çağırdı bana dedi ki güya hapisteymiş 3 yıl sonra gelip sağ olduğunu soyluyor. Daha sonra ise erkek kardeşimle yeni inşa edilmekte olan bir binaya giriyoruz...Yardımcı olursanız sevinirim :)

26.06.2013 21:44:34

Raziyem K.

Mesai bitiminde çalışmış olduğum firmadan çıktım. Durakta babam ve erkek kardeşimle buluştuk. Her ikisi de rahmetli. Bir bağ pırasa ve marul aldım. Üç tekerli bir bisiklete bindik bisikleti babam kullanıyor. Erkek kardeşim babamın omuzlarında. Ben de marul ve pırasalarla birlikte arkaya bindim eve doğru gidiyoruz. Yolda babam bisikletle çukura düştü. Bisikleti çukurdan çıkardık bu sefer bisikleti ben kullandım kardeşim sırtım da babam arkamda yola koyulduk ve uyandım. Rüyamı bana açıklarsanız sevinirim.

08.07.2013 08:02:55

Leyla

Erkek kardeşimle çamurlu bir yoldan yürüyorduk ve birden yanımda o çamura battı, bataklık gibi. Ve yok oldu gitti, öldü. O an uyandım ama içime ateş düştü.

12.02.2014 23:50:40

Figen A.

Kız kardeşim, ben ve kız arkadaşım bir binanın bodrum katındaki daireye giriyoruz. Ev eşyalı normal bir şekilde. Güya orda bir olay olmuş. Ev terk edilmiş gibiydi. Tenha bir ortam ama içerde kağıt paralar var, etrafta dağınık her yer de nerdeyse. Biz üç kız bu paraları toplarken ben birde o paraları fatura veya çek kağıtları olarak gördüm. Yine de topladık ama para toplar gibi topladıktan sonra kız kardeşim ve kız arkadaşım dışarı çıkarken etrafı düzelterek çıktılar ve ben son bir kez evi kontrol ettim. Koltuk arkasında kenarında bir iki kağıt daha buldum aldım. Onları kardeşim ve arkadaşıma söylemedim. Toplanan para veya fatura her neyse kız kardeşime verdik onda güvende olur açısından. Sonra birden kız kardeşimin evindeyiz. Yine 3 kız ve birde abim, abim salonda divanın üzerinde oturuyor kız arkadaşım da yanında bir derdi varmışçasına ağlıyor abim ise onu teselli etmek amaçlı ona sarılıyor ama ben abime kızıyorum. Kız arkadaşım benim o halime sinirlenip dışarı çıkıyor. Ben balkon kapısının ordayım dışarda da yağmur yağıyor. Balkondan botlarımı alıp kız arkadaşımın peşinden gidiyorum. Dışarda tartışıyoruz. Benden kaçıyor. Otobüs bekliyor bu arada biz tartışıyoruz. Bana kızıyor ve çantasını duvarın üzerine koymuştu “Otobüs geliyor” dedi. Telefonumu kız kardeşimde unuttuğumu fark ettim. Kız arkadaşımın çantasını aldım peşimden geldi “Ver çantamı” dedi. Kız kardeşimin camının altına gelip telefonumu istedim. Camdan bana verdi. Kız arkadaşım da arkamda öyle bitti... Daha önce de kız arkadaşımı 3 gün arayla 2 defa daha gördüm rüyamda ikisinde de babam da vardı. Bu son 3 hafta içinde kız arkadaşımı ailemle beraber rüyamda görüyorum bu. Merak ettiğim kız arkadaşımı rüyamda görürken ailem ne alaka bu iyi bir şey mi yoksa değil mi? Değerlendirirseniz sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.

28.04.2014 15:03:45

Saadet

Erkek kardeşim ölmüş ben de ağlayarak pilav yapıyorum. Ölmüş halam ama sağ gibi. Aklıma geliyor onlar neden pişirmiyor ki, ben pişiriyorum, diye anneme sitem ediyorum hem de ağlıyorum.

18.07.2014 14:38:30

Saadet

Erkek arkadaşım eskitme oymalı bir tabanca verdi bana eve koy diye. Ben de bir el arabası esmer ekmek taşıyorum güya satacağım ama hiç satmadım.

18.07.2014 14:40:36

Seyyar

Rüyamda erkek kardeşimi arıyorum binaların arasında. Zar zor kardeşimi bir binanın bahçesinde etrafında 5 veya 6 tane kızla birlikte görüyorum. Kardeşime bağırıyorum, beni duymuyor. Onu kaybedeceğim korkusuyla hemen yanına koşuyorum. Konuşmaya çalışıyorum, beni dinlemiyor. Suratına bakıyorum ve anlıyorum ki uyuşturucu madde almış kendisine gelmesi için elimdeki su şişesinden suratına su serpiyorum ve o an “Abla ne oldu?” diyor. Koluna girip kardeşimi eve götürüyorum sonra da kendim bir arkadaşımla alışverişe gidiyoruz ve arkadaşım camdan ev aksesuarları alıyor.

25.10.2014 13:13:46

Hafize G.

Rüyamda nişanlımın sigara içtiğini, ateşlerin etrafa düştüğünü gördüm. Açıklar mısınız lütfen?

13.02.2015 07:10:08

Ceren

Ben şimdiki, anlatacağım rüyayı üç kere gördüm. İlkinde babaannem benle fotoğraf çektirmeye bir yere gidiyordu. İkincisinde de kuzenimle çektirmeye gidiyordu. Üçüncüsünü de akşam gördüm. Kardeşimi götürüyordu ve ben de mahalledeki arkadaşımla ne kadara aldık bilmiyorum ama 8 tane dondurma aldık onu hatırlıyorum. Çok ucuzdu ama onu hatırlıyorum. Lütfen yardım edin. :))

24.02.2015 09:23:27

Akadir

Rüyamda erkek kardeşe (ağabeyim) kağıt para vermek muhtemelen borç vermek gibi bir şey. Anlamı ne olur acaba? Teşekkür ederiz.

14.04.2015 05:07:22

Irmak gs 1905

Gördüm ama iyi mi, kötü mü anlamadım.

12.05.2015 16:43:12

Hacıali

Erkek kardeşim adam öldürmüş, onu öldürmeye gelenin elinde 2 adet bıçağı aldım kardeşimi öldürmesinler diye. Ne manaya gelmektedir?

05.07.2015 14:50:34

Züleyha E.

Rüyamda abim beni anlımdan öptü.

21.02.2017 13:33:17


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook