Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Erkek kardeş Görmek

Rüyada erkek kardeş görmek çok sevinçli bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada erkek kardeş müjde almak demektir.

Rüyada erkek kardeşinizi veya ağabeyinizi görmeniz, yakın bir akrabanız veya arkadaşınızla çok büyük bir kavga edeceğinizin işaretidir.

Rüyada erkek kardeşini, görmek malda ortaklığa işarettir.

Erkek kardeş kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Erkek kardeş görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Erkek kardeş rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

3
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

doctor braino

Rüyamda öncelikle vefat etmiş anne ve dedem yasadığını söylüyor, yatağa uzanmış şekildeydi tüm akrabalar ordaydı, ama beni çağırdı bana dedi ki güya hapisteymiş 3 yıl sonra gelip sağ olduğunu soyluyor. Daha sonra ise erkek kardeşimle yeni inşa edilmekte olan bir binaya giriyoruz...Yardımcı olursanız sevinirim :)

26.06.2013 21:44:34

Raziyem K.

Mesai bitiminde çalışmış olduğum firmadan çıktım. Durakta babam ve erkek kardeşimle buluştuk. Her ikisi de rahmetli. Bir bağ pırasa ve marul aldım. Üç tekerli bir bisiklete bindik bisikleti babam kullanıyor. Erkek kardeşim babamın omuzlarında. Ben de marul ve pırasalarla birlikte arkaya bindim eve doğru gidiyoruz. Yolda babam bisikletle çukura düştü. Bisikleti çukurdan çıkardık bu sefer bisikleti ben kullandım kardeşim sırtım da babam arkamda yola koyulduk ve uyandım. Rüyamı bana açıklarsanız sevinirim.

08.07.2013 08:02:55

Leyla

Erkek kardeşimle çamurlu bir yoldan yürüyorduk ve birden yanımda o çamura battı, bataklık gibi. Ve yok oldu gitti, öldü. O an uyandım ama içime ateş düştü.

12.02.2014 23:50:40


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim