Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Evrak Görmek

Genç bir erkeğin rüyada, senet veya evrak dikkatsizce imzalaması; derin bir üzüntüye veya lüzumsuz yere mektup yazmasına, büro şefi veya amir bulunan bir kimsenin bu rüyayı görmesi güvenilmeyen bir memur olduğunun  habercisidir. Rüyada bir kadının senet  ve evrakları gelişigüzel kontrol ederek aslında değerlendirmeden imzalaması başına bir iş geleceğine işaret eder, kişinin daha düşünerek ve dikkatli hareket etmesinde geleceği açısından fayda vardır.

Salimi’ye göre; rüyada kendisini evrak arasında onları incelerken görmek işlerinin içinden çıkılmaz derecede karışık olduğuna, bir evrakı dikkatlice okuyup imza ettiğini görmek, eğer bir dairede memur ise, orada daha üst bir makama geçeceğine, eğer ticaret yapıyorsa, karlı bir anlaşmaya imza koyacağına, eğer halktan biri ise, devlet dairesindeki bir isinin tamamlanacağına delalet eder.

Senetteki yazılar belirsizse bir eve taşınmaya ve bu evden memnun olmayacağına işaret eder. Senet veya evrak lekeli ise, bir tuzak hazırlandığına işarettir.

Rüyada bazı evrakı incelediğini veya dosyaladığını görmek, bazı hükümet işleri için belgeler hazırlamak zorunda olduğuna işaret eder.

Rüyada evraklarını bir türlü bulamadığını görmek yapmak istediğiniz işin sonundan emin olmayacağınıza işaret eder.

Rüyada evrakların sağa sola dağıldığını görmek sizi çok yoracak bir işin altına gireceğiniz bu durumda sakin ve sabırlı bir şekilde hareket etmeniz gerektiğinin habercisidir.

Evrak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

0
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim