Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Hamam böceği Görmek

Hamam Böceklerini görmek, zayif düsman ile tabir edilir.

Hamam böceği kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Hamam böceği görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Hamam böceği rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

samuel eto

Rüyamda üç kötü görünümlü fare ve 10-15 hamam böceğinin evimize girerken gördüm. Ve onlardan korkuyordum. Eve girmeden önce bir yerde toplanıp ondan sonra ordu gibi dizilip eve geçiyorlardı.

06.07.2013 09:29:37

Sergen

İğneli hamam böceği görmek.

06.07.2013 12:22:22

Gökhan

Rüyamda bir akrabamızın evindeyiz. Yerde halıların üstünde hamam böcekleri dolanıyor, çok ani hareket edip tekrar aniden duruyorlar. Bende ufak kızımı yerde yürütürken üzerlerine basmaması için çok dikkat ediyorum. Cevabını dönerseniz sevinirim. Hayırlı ramazanlar.

11.07.2013 12:22:01

bilocan

Selam, bu gün rüyamda irili ufaklı bir kaç tane hamam böceği gördüm kapkara olana hortumla vurmaya çalıştım birine sarıydı o su dökmeye çalıştım ama öldüremedim. bazıları kum yığını vardı içine saklandı.

13.07.2013 12:15:08

İrem T.

Ben de bu sabah rüyamda hamam böceği gördüm, kanatlıydı, ezip öldürmeme rağmen uçmaya devam etti.

15.08.2013 15:14:52

Selma Y.

Ekmeğin üzerinde hamam böceği vardı. Anlamını öğrenebilir miyim?

31.08.2013 10:14:08


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim