ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Hamam böceği Görmek

Hamam Böceklerini görmek, zayif düsman ile tabir edilir.

Hamam böceği kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Hamam böceği görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Hamam böceği rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

10
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

samuel eto

Rüyamda üç kötü görünümlü fare ve 10-15 hamam böceğinin evimize girerken gördüm. Ve onlardan korkuyordum. Eve girmeden önce bir yerde toplanıp ondan sonra ordu gibi dizilip eve geçiyorlardı.

06.07.2013 09:29:37

Sergen

İğneli hamam böceği görmek.

06.07.2013 12:22:22

Gökhan

Rüyamda bir akrabamızın evindeyiz. Yerde halıların üstünde hamam böcekleri dolanıyor, çok ani hareket edip tekrar aniden duruyorlar. Bende ufak kızımı yerde yürütürken üzerlerine basmaması için çok dikkat ediyorum. Cevabını dönerseniz sevinirim. Hayırlı ramazanlar.

11.07.2013 12:22:01

bilocan

Selam, bu gün rüyamda irili ufaklı bir kaç tane hamam böceği gördüm kapkara olana hortumla vurmaya çalıştım birine sarıydı o su dökmeye çalıştım ama öldüremedim. bazıları kum yığını vardı içine saklandı.

13.07.2013 12:15:08

İrem T.

Ben de bu sabah rüyamda hamam böceği gördüm, kanatlıydı, ezip öldürmeme rağmen uçmaya devam etti.

15.08.2013 15:14:52

Selma Y.

Ekmeğin üzerinde hamam böceği vardı. Anlamını öğrenebilir miyim?

31.08.2013 10:14:08

Ada1506

Ben de böcek sürüsü görenlerdenim ancak evde değil, okulda. Rüyamda hamamböceğine çok benzeyen böcekler okulumu basıyordu. Arkadaşlarım da okuldaydı yani normal bir okul günüydü. İlk önce bir iki böcek sonra yüzlercesi ortaya çıkıyordu.

23.06.2014 11:52:45

Ayşe

Rüyamda bir bakıyorum kızartma tenceresi içinde yağ var, sıvı yağ. Temiz tenceremin eskidiğini düşünüyorum kafamı çeviriyorum bir tane daha tencere beyaz yeşil çiçekleri var, onun da içinde yağ var. Yanında bir tencere daha var, onun da içinde yağ var. Sonra tezgahı altındaki dolabı açıyorum içinde uzaktan hamamböcekleri görüyorum tam yakalayacağım bir bakıyorum yok, öyle gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

23.06.2015 15:54:14


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook