ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri




 

Rüyada Havuz Görmek

İçi su dolu havuz, iyilik ve kerem sahibi bir kimseye, Havuzdan su içmek yahut abdest almak birinden rızka nail olmaya yahut üzüntüden kurtulmaya, Havuz üzüntü ve kederin geçmesine, sevinç ve ferahlığa, güzel evlada, şerefli hanıma, bol rızka ve yüksek bbinaya, Odanın içinde görülen havuz aile mutluluğuna yahut kendilerinden ilim öğrenilen kütüphane veya ilim ve irfan ehli komşuya delalet eder.

İçinde temiz su bulunan bir havuza baktığını görmek geleceğinin çok parlak olmasına yorulur. Fakat içindeki su kirli, bulanık ve yosunluysa geçmişte kaldığı sanılan sorunlar, kavgalar tekrarlanacaktır. Bu yüzden hayal kırıklığı da yaşayabilir.

İçinde temiz su bulunan bir havuza baktığını görmek geleceğinin çok parlak olmasına yorulur. Fakat içindeki su kirli, bulanık ve yosunluysa geçmişte kaldığı sanılan sorunlar, kavgalar tekrarlanacaktır. Bu yüzden hayal kırıklığı da yaşayabilir.

Temiz, berrak, saydam bir havuza bakmak, geleceğin parlak olacağına işaret eder.

Rüyada havuz, kadinla yorumlanir. Rüyasinda su ile dolu bir havuz görmek, güzel, agir basli bir kadin olarak tabir olunur. O havuzun kendisinin oldugunu veya o havuzdan su içtigini gören, öyle bir kadinla evlenir. Havuzda yüzmek iyi degil-dir. Bir havuza girip dibe daldigini ve bogulmadigini gören, bir kadina asik olup onunla tanismaga çalisir. Bir rivayet göre havuzda bogulmak kedere isarettir. Bir havuzu susuz ve kuru olarak gör-mek hayir degildir. Bir havuzda içine inmis bir merdiven görmek, iki sekilde yorumlanir: Ya ömründen o merdivenin basamaklarinin sayisi kadar yil kalmistir veya o basamaklarin sayisi kadar ço-cuklari ve torunlari olur. Bazilari bunu akrabaya nispet etmisler-dir. Kirmani'ye göre; rüyada havuz görmek, suyu berrak ve temiz ise, güzel, ahlakli, helal mal ve para sahibi bir kadin, suyu pis ve bulanik ise, çirkin, ahlaksiz, haram mal ve para kazanmis bir kadin ile tabir olunur. Temiz ve berrak bir suyu olan havuza giren, veya onun suyundan içen, güzel ve ahlakli, helal mal sahibi bir ka-dinla evlenir. Bulanik ve pis sulu bir havuza giren ve suyundan içen, çirkin ve ahlaksiz bir kadinla evlenir. Abdulgani Nablusi'ye göre; rüyada havuz, cömert, hayirli, ve ondan menfaat gelecek bir insan olarak tabir olunmalidir. Rü-yada suyu tuzlu bir havuz gören cömert bir erkek tarafindan hayir ve bereket görür. Havuzda abdest aldigini gören Allah'in (C.C) iz-niyle keder ve sikintidan kurtulur. Havuzdan su içtigini gören, cö-mert bir kisi tarafindan nimet ve bol rizka kavusur. Evinde bir ha-vuz yaptirdigini gören, yardim sever bir kisiye hizmet eder. Havu-zun agzina kadar su doldugunu ve bundan herkesin faydalandigini görmek, devlet büyüklerinin o yer halkina yardimda bulunacagina delalet eder; Havuzun suyu berrak olup tastigini ve etrafini suladigini görmek, o memlekette bol yagmurlarin delaletiyle bol-luk ve bereket olacagina isarettir. Bir havuzun suyunun kuruyup çekildigini görmek, zengin bir kisinin iflas edecegine, havuzun yikildigini görmek, bu kisinin ölümüne delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada havuz, cömert ve faydali bir kimsedir. Su ile doldurulmus bir havuz gören kimse, cömert ve serefli kimseden ikram ve iyilik görür. Havuzdan abdest aldigini görse, üzüntü ve kederden kurtulur. Havuzdan su içtigim görse, iyilik sahibi bir kimseden rizka isarettir.

İçinde saydam, temiz su bulunan bir havuza baktığını gören kimsenin geleceği çok parlak olacaktır. Bu insan eski dert ve sıkıntılarıyla bir daha karşılaşmayacaktır. Fakat içindeki su kirli, bulanık ve yosunluysa geçmişte kaldığı sanılan olaylar, tatsızlıklar yinelenecektir. Önemli biri söz vermesine karşın yeteri kadar yardım edemeyecektir. Bu yüzden hayal kırıklığı da olacaktır.

İçinde saydam, temiz su bulunan bir havuza baktığını gören kimsenin geleceği çok parlak olacaktır. Bu insan eski dert ve sıkıntılarıyla bir daha karşılaşmayacaktır.

Havuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

32
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

mustafa

Rüyamda ben havuzu karanlık ama temiz gördüm bir ara girdim ama sonra çıktım ve atlayanları izledim ve içinde tanıdığımız bir bebek vardı. Bir anlam veremedim.

02.07.2013 10:44:26

Melda

Havuza kaka yaparken yakalanmak.

22.07.2013 12:10:23

Fatoş

Gördüklerimi burada okuyorum bire bir yaşıyorum. 6. hissim yüksek olduğundan mıdır nedir bilmiyorum ama birçoğu bire bir çıkıyor.

29.07.2013 14:22:00

SEVİL E.

2 katlı bir evimiz varmış, bodrumunda havuz varmış, buraya bir kız düşmüş. Ben de boğulmak üzere ben de yüzme bilmediğim halde suya atladım. Onu kurtarmaya çalışıyorum en sonunda sudan çıkardım ama gene de “Suya düşen kız öldü” diyorlar. Ben de “Kurtardım onu” diyorum. Yorumunuzu bekliyorum. Teşekkürler.

07.09.2013 10:11:39

Hakanys

Ben rüyamda 4.katta bir evde oturuyormuşum. 3.katta geniş ve içi temiz su dolu bir havuz varmış. Benim kızım 3.kattan bu havuza atlıyor.

07.09.2013 13:23:03

Cennet

Ben rüyamda temiz havuz gördüm, parlaktı ve içine kendimi atıp yüzüyordum, taa uzaklara.

15.09.2013 14:45:25

Rana Ç.

Merhabalar size bir sorum olacak. Rüyamda büyük ve temiz bir havuzda tek başıma yüzüyordum ve kendimi çok rahat ve mutlu hissediyordum. Daha sonra havuzdan çıktıktan sonra sol ayağımın tabanımda yarılma olduğunu gördüm, lif lif ayrılmış şeklindeydi. Daha sonra ayak tabanımın bir parmak kalınlığında derimin ayrıldığını gördüm ama hiç acı hissetmiyordum. Ayak tabanıma baktığımda ise açık mor renkte noktalar olduğunu gördüm. Bu görmüş olduğum rüyayı yorumlarsanız eğer çok sevinirim.

23.10.2013 14:34:28

Sueda

Ben rüyamda havuzun etrafında 1 tur atıp denize gittim ve denizde ayağımı sokup, tekrar havuzun merdivenlerinden inip, havuza girdim. Havuzda dönmeye başladım hem de çok hızlı bir şekilde. Bir anlam veremedim, buna.

28.11.2013 16:56:27

Hakan

Rüyamda çok temiz parlak bir havuz vardı. O esnada kardeşimin küçüklük halini gördüm.  Ancak ona oğlum adıyla hitap ediyordum. Havuzun içine sandalye attım. Ve ikimiz birden onu çıkartmak için daldık.  O çıktı mı, tam emin değilim. Ancak ben suyun altında çıkmak için çok çabaladım. Havuz o kadar temizdi ki suyun dışını havuzun kenarını çok net görüyordum. Sanki birkaç kol hareketiyle çıkacakmışım gibiydi. Ancak çıkamadım.  O halde uyandım. Bir yorumu varsa, lütfen gönderin. Teşekkürler. Cevabı e-mailemi göndereceksiniz, yoksa bu sayfadan mı?

29.12.2013 19:35:01

Hulya C.

Rüyamda bembeyaz bir villanın önündeyim. Önünde havuzu var. Masmavi su içinde yüzüyorum. Sonra havuzdan çıkıyorum, evin içine giriyorum. İki tane hizmetçi vardı. Tanımadığım bir erkekle öpüşüyordum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

04.01.2014 18:28:01

İsimsiz

Havuz böyle taşlı bir yerdi, küçüktü ama su çok berraktı. Ben de oraya giriyordum ama dalmıyordum. Lütfen, cevaplayın!

11.01.2014 11:24:00

Rüya Deren

Rüyamda villa gibi bir yerdeydim. Birinci katında, masmavi çok temiz suyu olan bir havuz gördüm. Yüzmedim ama sadece bakıyordum. Bu ne anlama geliyor?

02.03.2014 09:56:19

Işıl

Rüyamda havuzda yüzüyordum. Bir ay içinde 3 defa gördüm.

28.03.2014 16:31:52

Cetın

Ben rüyamda yeni ve çok kaliteli bir olta almışım. Evin içindeki havuzda balık tutuyorum ve öyle bir balık tutuyorum ki çok büyük bir balık. Su bulanıktı ve kendime diyorum ki “Su bulanık ondan dolayı bu balık görünmüyormuş.” Yorumlarınızı bekliyorum. Allaha emanet olun.

28.04.2014 08:49:49

Ali Y.

Rüyamda babamla fitnessa giderken yolda zencilerle karşılaşıyoruz ve onlara selam veriyoruz. Sonra bir havuzun üstünden geçeceğiz bir köprü var ama köprü dandik bir köprü. Babam düşüyor ilk. “Tüh be telefonum gitti” diyor. Sonra ben de düşüyorum ama telefonu yukarda tutuyorum. Ama herkes “Gitti telefon” diye gülüyor. Sonra gerçekten de su değiyor telefona. Böyle değişik bir rüya gördüm. :D

22.12.2014 17:32:31

Emre K.

Ben rüyamda sevdiğim kızla bir yolculuğa çıktım ve bir havuzun kenarına gittik. Havuz bulanıktı ve suyun dibinde büyük bir balık vardı.

11.01.2015 21:35:14

Serap

Rüyamda odanın içi havuz gibi su doluydu, içinde patronum yüzmeye çalışıyordu. Ben de onu izliyordum. Üzerimde beyaz, parlak bir gömlek vardı. Ne olabilir, iyi midir? Ben pek sık rüya görmem normalinde.

19.02.2015 11:23:54

Lara nur

Rüyada, babamın tarafından aşağı baktım ve bir sürü havuz kaydırağı vardı ve ayriyeten de içinde ördek vardı. 😊😊 Çok tatlılardı.

28.02.2015 09:21:35

Kiyak09

Tertemiz bir yüzme havuzunda önceki beyaz arabamla şimdi kullandığım gri arabamı gördüm.

09.03.2015 19:52:32

Muhammed

Arkadaşlarla havuza gitmek için hazırlandık ama havuza gidemedik, uyandım. Bunun bir açıklaması var mı?

16.03.2015 15:24:09

Mustafa D.

Ben rüyamda havuza giriyordum ve su altında nefes alabiliyordum. Suyun altında madeni paralar vardı ve ben onları topluyordum. Lütfen biri yorumlasın şu rüyamı?

12.04.2015 19:00:08

Simay

Kuzenlerimin sitesinin havuzundayız, havuz kirli. Oradaki görevli bize “Bir süre sonra temizlenecek” diyor. Ben de kuzenlerimle bir kere yüzüp çıkıyoruz. Lütfen yardım edin. Çok kararsızım, sıkıntım var.

18.05.2015 11:02:12

İsimsiz

Rüyamda yakın bir arkadaşım, sevdiğim çocuk birde onun arkadaşı havuza gitmiştik. Onlar arkadaşıyla havuza girmişlerdi biz de yakında başka bir havuza girmiştik. Biz diğer havuza atlarken o da havuzdan çıkmış bizi izliyordu. İki havuz da temizdi.

11.08.2015 14:44:59


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook