ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Hayalet Görmek

Kötü ise yorumlanmaz, görülen hayalet iyi ise talihli bir olaydır.

Rüyada hayalet görmek, korku ile yorumla-nir. Rüyasinda korkunç bir hayaletle karsilastigini görmek, bir isi yapmaktan çekindiginize, hayaletle konusmak, düsündügünüz isi yaparsaniz onu basaracaginiza, hayaleti kaçarken kovaladiginizi görmek, elinize geçen bir firsati kaçirdiginiza isarettir.

Hayalet kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Hayalet görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Hayalet rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

10
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Mehmet

Ben rüyamda ailemden eşim ben ve annem bir yerdeyiz. Eşim bir apartmanda, içeri de onu bekliyoruz. İçeriden üç küçük çocuk çıkıyor, “Abi içeride hayalet var” diyorlar. Kapıya yöneldiğimde hanımı görüyorum, korkmuş, koşuyor ama arada kapı var, o kapıyı açamıyorum bir türlü. Hayaletler beliriyor. Bana “Seni öldüreceğiz” falan diyorlar. Ben elime ne geçtiyse kapının camını kırmak için atıyorum. Annem beni uyarıyor, dua oku diye. Okur okumaz kayboluyorlar, kapı açılıyor, cam kırılıyor. Bu rüyayı yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

25.10.2013 03:34:26

Hamuş

Selamünaleyküm. Hayırlı bir iş için istişare uykusuna yattım ve rüyamda yarısı boş bir evde çok küçük bir bulut şeklinde bir hayaleti yakalamaya çalıştım. Beyaz renkliydi. Buradan ne anlam çıkar acaba?

23.08.2014 09:06:07

Gümüşkurşun

Selam. Ben rüyamda bir hayalet görüyorum fakat gözümle değil, hissederek. Cama kalemle yazı yazıyor, beni uyarmaya çalışıyor gibi fakat ne yazdığını anlayamıyorum. Başka bir dilde yazıyor. Bir türlü anlaşamıyoruz. Kapının zili çalıyor. Hayalet beni kapıya göndermemek için her şeyi yapıyor. Üzerime saksı düşürüyor, kapıyı açmayayım diye dikkatimi çekmeye çalışıyor. Hatta bir ara elbisemden bile tuttuğunu hissediyorum. Neyse ben tabi ki kapıyı açıyorum. İki tane kadın yaşlı, kötü bakışlı, bir şeyler söyleyip gidiyorlar. İçeri giriyorum. Benim hayalet geri çekiyor beni. Birde ne göreyim, odanın ortasındaki tülün öbür tarafı hayalet dolu ve bana görünüyorlar. Sanki beni bekliyorlar. Perdeyi geçsem işim bitecekmiş gibi ve benim hayaletin meğer bana yardım eden iyi bir hayalet olduğunu anlıyorum ve ürpertiyle uyandım. Rüyamı yorumlarsanız memnun olurum. Saygılarımla.

15.10.2014 12:10:29

SENNUR Y.

Rüyamda 2 katlı bir köşkteyim ve burası iş yeriymiş. 4 tane elma yıkıyorum 3 ü kırmızı, biri sarı. Yıkadıktan sonra sarı elma ruh ya da hayalet tarafından alınıyor. “Yeme” sesini duyuyorum. Her yerde olduklarını hissettim ve uyandım... Tabirini yaparsanız çok sevineceğim. Şimdiden teşekkürler...

01.12.2014 14:34:21

Özlem

Merhaba, ben rüyamda hiç bilmediğim bir evin içindeyim tavanında renkli ışık saçan bir balık geziniyordu yakalamaya çalışıyordum. Bir deste yabancı para vardı elimde eşimle tartışıyordum. Yorumlayamadım siz yorumlar mısınız rica etsem?

21.04.2015 17:21:50

Merhaba

Ben rüyada üç erkek, bir kadın hayaleti gördüm ve terk edilmiş mahalle büyüklüğünde çok sayıda evler vardı ve terk edilmiş lokantada bana yemek ve salata ikram ettiler. Salatayı yedim ve o terk edilmiş evlerin olduğu araziyi ben satın alacakmışım, ondan oradaymışım. Yorum yapabilir misiniz?

09.06.2015 08:26:55

Ece K.

Rüyamda kurbağalar sürekli önüme çıkıyor, onları en son bir evde yakalamaya çalışıyoruz, zıplayarak sürekli kaçıyorlardı.

13.06.2015 10:51:45


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook