ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada İnsan eti yemek Görmek

Rüyasinda bir insanin etinden yedi-gini gören, onun malindan yer. Rüyasinda kendi etini yedigini gö-ren büyük mala, servete kavusur. Bir insanin etini istahla yedigini ve kopardigi yerlerden kan aktigini gören, istemeden büyük ser-vete sahip olur. Asilmis, kesilmis, bogulmus gibi azaplara ugramis birinin etini yedigini görmek, onun malindan elde etmeye delildir. Diger bir ifadeye göre de ona galebe çalar ve zafer bulur.

İnsan eti yemek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak İnsan eti yemek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

İnsan eti yemek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

14
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Melek

İnsanı kesip parçalara ayırmak.

27.07.2013 11:03:30

Filiz T.

Rüyamda kendi elimi yiyordum.

22.09.2013 10:27:20

Rami

Merhaba karım patronun verdiği kurban etiyle etli nohut yemeği yaptırmıştı. Normalde o yemeği yedik. Ben ise rüyamda o yemeği yerken, o etin patronları tarafından öldürülmüş bir insan eti olduğunu düşünüyorum ve yemeği yerken tiksinip yarıda bırakıyorum. Acaba nasıl yorumlarsınız? Saygılarımla.

26.10.2013 13:05:42

Gece Korkup Kalktım

Merhaba, rüyamda ailemle ve kuzenimle sofradaydık. Büyük bir iştahla et ve pilav yiyordum. O sırada herkes dedikodu yapıyordu. Ben ise zengin olmaktan bahsediyordum. “Daha doymadım” dedim ve ablam tencereden et verdi. Bir baktım kanlı, az pişmiş insan kellesi. Bir parça aldım ve yedim. Sonra ama insan eti yenmez etik değil ve dinen de yasak diye bildiğim halde araştırmaya başladım. Tiksindim. Kafası kesilen kişiyi buldum. Güzel bir mankenmiş. Ona dua ettim. Bu nedir? Çok etkilendim.

06.01.2014 04:21:35

Mine Y.

İnsan eti görmek, nedir?

06.01.2014 11:12:47

Öznur

Çok güzel bir site.

07.02.2014 19:31:36

Zeynep

Rüyamda arkadaşım birini öldürüyordu ve ikimiz o insanı parçalıyorduk. Etten yiyip yemediğimi tam hatırlamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

02.11.2014 08:14:15

Tln K.

İş yerindeyiz. Mutfakta mesai arkadaşım insan eti pişiriyor. Biz yemiyoruz. Başka yemek yiyoruz. Ben iyi ki daha pişmedi de ben yemedim diye seviniyorum.

10.11.2014 09:57:00


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook