ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Irmak Görmek

Bakınız; Nehir.

Rüyada büyük bir ırmağa düşmek; tehlike içinde olduğunuzu eğer çok uğraşılırsa kurtulursa rahata ereceğine eğer, ırmaktan çıkmazsa öleceğine yorumlanır. Durgun, temiz bir ırmak; bol kazancın, mutluluğun işaretidir. Kirli bir ırmak, etrafınızda kıskanç insanlar bulunduğuna bunlarla tartışacağınız anlamındadır.

Durgun ve temiz bir ırmak, zenginlik, mutluluk ve başarı işaretidir. Kirli bir ırmak, kıskanç insanlarla çevrili olmak ve birçok tartışma anlamına gelir.

Rüyada büyük bir irmagin kenarinda bulundugunuzu ve suyun akisini seyrettiginizi görmek, islerinizin yolunda gittigine; irmagin siddetli akintisini görmek, kazancinizin artacagina; irmakta bir takim agaç dallarinin, yapraklarinin sürüklenip gittigini görmek, islerinize daha baska kanallar aradiginizi ve kazancinizin çogalmasi için çareler düsündügünüzü gösterir. Rüya-da irmak görmek, her zaman için feraha, kazanca, bolluk ve berekete yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada irmak görmek islerin iyi gidecegine ve kazancin çogalacagina, ferah ve bolluga isaret eder. Irmakta boguldugunu görmek yakinda ölecegine, çamasir yikadi9ini görmek ise, dini bir müesseseye yardim ederek sevap kazanacagina isaret eder.

Durgun, temiz bir ırmak; zenginliğin, mutluluğun ve başarının işaretidir. Kirli bir ırmak, kıskanç insanlarla çevrili olacağınız ve birçok tartışma yaşayacağınız anlamına gelir.

Durgun, temiz bir ırmak; zenginliğin, mutluluğun ve başarının işaretidir. Kirli bir ırmak, kıskanç insanlarla çevrili olacağınız ve birçok tartışma yaşayacağınız anlamına gelir.

Irmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

İsmail

Rüyamda önce bulanık ırmakla uğraşıyorum. Yağmur yağıyor daha sonra yüksek bir binadan düşmanımı hafif bulanık bir ırmağa atıyorum. Adam ırmakta boğulmuyor. Bunu bana yorumlarsanız sevinirim.

08.09.2013 13:55:14

Genç Osman

Arkadaşlarımla durgun bir ırmağın üzerinden, lunaparklarda bulunan eğlence treniyle geçiyoruz. Sonra ikindi namazı kazaya kalacak diye arkadaşlarımla, 1 erkek, 3 bayan, hemen bir camiye gidip namaz kılmaya hazırlanıyorum. Cami kalabalık 2. katta namaza durmak üzere iken, önümde iki çocuk iskambil kağıtlarıyla oynuyor. Onlara kızıyorum. Kağıtları ellerinden alıp “Camide oynanır mı bunlarla?” diye kağıtları 2. kattan aşağı savuruyorum. Hoca “Namaz vakti geçmek üzere, yetişemezsen 2 rekat kıl” diyor. Ben namazı kılıp dışarıda bekleyen bayan arkadaşların yanına gidiyorum. Gerisini hatırlamıyorum. Teşekkürler.

23.02.2014 18:38:09

Kenan S.

Hayırlara vesile diyelim önce. Tanıdığım ama hatırlayamadığım birkaç kişiyle dağ bayır bir şeyler geziyoruz. Yanımda oğlum da var. Biraz gezerken tepenin kenarından aşağı bakınca ırmak gözüküyor. Yanımdakiler ırmağın diğer tarafına ağaçları kullanarak geçiyor, ben korkup geçemiyorum. Başka yerden geçmeye çalışırken yuvarlanıp ırmağa düşüyorum ama rahatım. Irmağın kıyısında tam kalkıyorum. O sırada ufacık bir mağara elin bile zor girebileceği bir delik içinde bir şeyler pırıldıyor. Dikkatlice bakınca dünyada nadiren rastlanan kıymetli paha biçilmez bir mantar görüyorum rengarenk. Oğlum ve diğer anımsayamadığım kişiler yanıma geliyor, onlara da gösteriyorum. O sırada ufak delikten bir arı çıkıyor. Rengarenk mantarlardan 4-5 tane daha görüyorum ama hiçbirine dokunamadım. O sırada da uyanmışım... Yorumlarsanız mutlu olurum. Saygılar...

12.01.2015 11:17:46

Osman

Bir ırmak kenarından ilerliyorum. Irmak durgun ve temiz görünüyor. Az ilerde mezar var ve ben bu mezara dua okuyorum. Ve son olarak beni tanıdığını söyleyen bir bayanla konuşuyorum.

17.01.2015 13:07:08

Seher

Rüyada bir akarsuyun içinde bisikletle gitmek ve uçuruma gittiğinde geri dönmek.

01.04.2015 23:48:13


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook