Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada İşemek Görmek

Bakınız; Abdest Bozmak, Tuvalet, Necaset, Sidik.

Rüyanizda altiniza isediginizi görmek, gelecekte iyi bir hayata kavusacaginiza ve kazancinizin artacagina, bir tu-valette hiç ara vermeden isediginizi ve sidiginizin her tarata tastigini görmek rizkinizin çok bol olacagina ve hiç bir sekilde para dar-ligi çekmeyeceginize isarettir.

İşemek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak İşemek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

İşemek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Dımı

Rüyada bir işyerinde tuvalete girip işediğimi görüyorum ama bayağı fazla işedim. Aynı rüyada bu işyerine babamla gelmişim, babam eski patronlarıma merhaba demek için içeriye girmiş, ben bekliyorum.

26.06.2013 09:54:12

....rrr

Rüyamda üzerime köpek işedi. Anlamı lütfen!

27.10.2013 14:06:39

YILDIZ

Rüyamda babama gitmişim, kızım ve ben. Kızım babamın yanında uyurken, babamın altına işediğini görüyorum. Ve sonra kızım değiştirmek istiyorum. Ama giyecek hiç bir şeyi yok ve sabah saat 6 civarı, her yer kapalı. Yeğeni mi kaldırıyorum, beni çarşıya indirsin diye. O da uyanır uyanmaz, ellerini açıp dua etmeye başlıyor ve ben uyanıyorum. Bunun anlamı ne? Lütfen yazın bana. Teşekkürler. Saygılar.

29.11.2013 11:05:05

Seriff

Cuma günü namaza yetişmeye çalışıyorum ezan okunuyor ve abdest almak için kestirme bir yoldan merdivenlerden inip alana çıkıyorum. Camiyi görmüyorum ama tuvalet ihtiyacım için yine caminin yanından aşağıya iniyorum. İki wc var biri dolu, diğerinin kapısı yok sadece dışında bir gider var. Bu arada diğer wc dekinin tuvaletini (yaptığını) görüyorum. Sonra işemeye başlıyorum. Bulunduğum yerden uzağa işiyorum ve işemem kesilmeden ve uzun oluyor. Bu arada başkaları da geliyor ve sıra bekliyorlar. Aramızda konuşmalar da oluyor.

27.02.2014 11:50:45

Cemal

Tuvalete yetişemeyip olduğum yere oturuyorum. Tuvaletim bitmeden birden tam önümde patronum ve yanında birisi ile namaz kıldığını gördüm ve o da beni gördü sonra temizlemeye gittim. Fakat abdestimin küçük değil de büyük olduğunu gördüm. O arada Türkiye’den bizi ziyarete gelen genç akraba trafik kazası geçirip ölüyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

20.04.2014 07:56:39

Ecemnur

Rüyamda küçük bir çocuğun suratıma ve üzerime işemesi.

20.04.2014 14:46:49


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim