ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Işık Görmek

Bakınız; Nur.

Rüyada ışık bir çok sıkıntıdan sonra refaha ve huzura kavuşmak anlamındadır. Işık bir gece yarısı görüldüyse, rüyayı gören bir çocuk sahibi olacak demektir. Güneş iyi bir gelecek anlamındadır. Ay ışığı hüzünlü ve acı bir durumu bildirir. Gaz lambasının ışığı eğlenmek ve güzel zaman geçirme imkanını anlatır. Mum ışığı dert demektir. Kibrit ışığı ise kısmet işaretidir.

Her konuda başarılı olacaksınız. Eğer ışıkların söndüğünü gördüyseniz, bir planınız konusunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Uğurdur, şifadır, huzur ve feraha kavuşulacağına işaret eder.

Rüyasinda isik gören, çesitli güçlüklerden sonra rahata ve feraha erisecek ve derin bir nefes alacak demektir. Isik ge-ce yarisi görülür ise rüya sahibinin bir erkek çocugu olacagina, kibrit isigi kismete, ay isigi hüzünlü geçecek zamana, gaz lambasi isigi, hos vakit geçirmeye, mum isigi hasretle geçecek günlere, gü-nes isigi çok parlak geleceklere isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada isik görmek geçimin kolaylasacagina ve parlak bir gelecege kavusacagina, ilim ve yetenekle donatilacagina.

Her konuda başarılı olacaksınız. Loş ışık, kısmen başarılı, eğer ışıkların söndüğünüzü görürseniz uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız bir planınız konusunda hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir.

Her konuda başarılı olacaksınız. Loş ışık, kısmen başarılı, eğer ışıkların söndüğünüzü görürseniz uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız bir planınız konusunda hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir.

Işık rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

17
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Neriman

Gördüğüm rüyadan etkilendim, ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum. Gece büyük şehirlerden birindeyim bir yere gideceğim ve metro istasyonuna gittim fakat metro istasyonu şehrin en yüksek yerinde biletimi aldım. İstasyon durağından bütün şehir görünüyor ve ışıl ışıl. Gideceğim yere hangi metroya binmem gerektiğini sordum. “Hangisi olursa olsun fark etmez, hepsi seni gideceğin yere götürür” dediler. Şehrin ışıltılı hali beni çok etkiledi. Ne anlama geldiği konusunda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

11.08.2013 15:40:26

Emine A.

Kur’an’da yollar ayrıdır. Aynı yolla götür diyor ya orda. Ya Kur’an’a sarılman gerektiğine ifadesini alıyorum ya da yolun ayrıdır ama tek yol Kur’an’a gider diye altını çiziyorsun. Çok çalışmışın hediyelerin alacağına ifadesini alıyorum.

04.02.2015 09:48:08

Sultan

Rüyamda bir ışık ya da cisim gibi bir şey gökyüzünden inip bana geldi. Herkes iyi biri olduğum için bana geldiğini söylediler ama çok güzel bir şeydi. Ne anlama geldiğini merak ettim. Bir kaç kişi daha vardı, yanımda. Ama beni seçmişti, bana geldi. Bilgilendirirseniz sevinirim.

28.11.2013 18:32:06

Pınar

İyi günler. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız? Nerde olduğumu tam bilmiyorum ağaçların arasından bir ışık parlak bir ışık görüyorum yerde dallar var bu ışık dalların üzerine düşünce dallar yanmaya başlıyor. Hemen yanında da iki kişi görüyorum parlak ve büyük bir kömür parçasıyla bir şeyler yapıyorlar. “Yangını söndüreceğiz” diyorlar ama iki parça yaprak yanıyor öyle büyük bir yangın falan değil. Lütfen yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkür.

29.09.2014 13:33:23

Kamelya H.

Bence yorum iyi de rüyada lamba görmek ne var açıklamaya. Gölü, onu anlamadım.

23.11.2014 12:26:59

Oflu Kevser

İyi günler, lütfen rüyamı yorumlar mısınız? Rüyamda 3 tane yarısı diğerinin üstüne gelen arka arkaya olan yeşil, yuvarlak ışık gördüm. Kapkara bir ortamdaydım ve ışıklar siyah duvarın arkasından çıkıp önüne geçtiler. Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

30.06.2015 17:20:41

Ergin E.

Bulduktan sonra kaybettiğim hiç tanımadığım bir kızın yerini gece gökten bir ışık iniyor ve yerini gösteriyor. Kızı buluyor ve elini tutuyorum.

24.12.2015 12:44:48

Şükran

Gördüğüm rüyanın etkisinde kaldım uyandığımda hala titriyordum bir dağ başında gökyüzünü milyonlarca yıldız izliyorken çok parlak bir ışığı fark ettim bir süre izledikten sonra karanlık bir bulutun balinbalina ya benzer hızla geçip gittiğini gördüğümde korkuyla uyandım.

17.08.2017 16:30:41


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook