ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Isırmak Görmek

Yılan, akrep vs. gibi zehirli hayvanların ısırması kötü söz işitmeye, haram kazanca, Bir insanı ısırmak ona aşırı muhabbete yahut refah içinde geçecek ömre, Birini ısırmak bazen kıskanmaya ve aşırı öfkeye, Birini ısırarak, ısırdığı yerden kan çıktığını ggörmek, zararı görülecek kin ve nefrete, Bir hayvanı ısırıp ondan et parçası kopardığını görmek kazanca, Bir hayvan tarafından ısırılmak meşakkat ve sıkıntıya delalet eder.

Rüyada ısırılmak, düşmanınızla karşı karşılaşacağınız ve bu hesaplaşmadan zarar göreceğinizi belirtir.

Isırıldığını görmek, bir düşmanla karşı karşıya kalacağınız ve zararlı çıkacağınız anlamına gelir.

Rüyasında önemli biri tarafından ısırılan kimse, büyük bir iyilik görür.

Rüyasinda bir insani sevdiginden dolayi isirdi-gini görenin o kimseye sevgisi artar. Eger isirmak sevgi maksadi ile degilse, kin ve düsmanliga delalet eder. Taninmis bir kimsenin kendisini isirdigini görmek, o kisiden veya isim ve sekil itibariyle ona benzer birinden menfaat görmege, kendisini isirdigini ve isir-digi yerden kan çikardigini görmek, günaha sebep olacak derecede sevmege, parmagini isirdigini görmek gam ve kedere, pismanliga delalet eder. Abdulgani Nablusi'ye göre: rüyada isirmak ve isirilmak seri hile ve hasetle tabir olunur. Rüyada isirmak, isiranin isirilani çok sevdigine delalet eder. Bir rivayete göre, isirmak veya isiril-mak eziyet çekmege de isarettir. Rüyada kendi etini isirip kopararak yere attigini gören, gam-mazlik eder. Parmaklarini yan tarafindan isirmak hasetten ileri gelen düsmanliga ve kine, parmaginin ucunu isirmak pismanliga, bir rivayete göre zulüm etmege delalet eder. Isirilan yerden kan çiktigini gören günah islemis olur. Bazilarina göre: rüyada kendini isirdigini gören, ömrünün baslarinda feraha ve sevince, sonunda da göz agrisina ve kalp hastaligina tutulur. Bir baska rivayete görede: Rüyada dis ile isirmak hiledir. Bazi tabirciler kin ve düsmanliktir, dediler. Bazilari da isirmak gerek insan ve gerek hayvan olsun isirilan seyi asin derecede sevmeye tabir ederler. Isirmak, mihnet ve mesakkata da isarettir. Bir kimse rüyada etinl isirsa ve koparip atsa, o kimsenin fitne çikaran birisi olduguna isaret eder. Bir kimse rüyada bir insanin parmak uçlanm isirdigini görse, o insanin sinirli ve kinli olduguna isaret eder. Rüyada kendi parmaklanni isirdigini gören kimse ise, pisman olur. Isirilan yerden kan çikmasi günah içerisinde zahmet çekmeye isaret eder. Isirmak, fazla sinirlenmeye de isarettir.

Rüyada ısırıldığını görmek, bir düşmanla karşı karşıya kalacağınız ve zararlı çıkacağınız anlamına gelir.

Rüyada ısırıldığını görmek, bir düşmanla karşı karşıya kalacağınız ve zararlı çıkacağınız anlamına gelir.

Isırmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

17
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Kemal

Ben rüyamda bir koyun tarafından ısırıldım. Zararlı bir ısırma olmadı ama koşarak ve saldırgan bir şekilde ısırdı beni. Koyunun rengi, koyu siyaha yakın. Ne olabilir sizce?

28.10.2013 22:24:03

Gülsüm D.

Bir arkadaşla yürüyen merdivendeyim. Oldukça dik bir merdiven. Arkasındayım, arkadaşın. Ellerim dolu. Düşmemek için arka kısmından dişlerimle sıkıca yapışmışım, pardösüsünden.

16.02.2014 13:41:26

Sibel

Tanımadım bir insan gece evimize girmiş oluyor ve benim yattığım yatağa doğru geldi ve bir şey yapmaya çalışıyordu. Ben hem eşimin adını söyleyerek bağırmaya başladım, hem onun parmağını ısırmaya başladım ve onun parmağı koptuğunu gördüm. Çok korkunçtu. Bir yorum yapsanız.

12.03.2014 11:37:16

Seco

Kazları büyütmüşüm, beslemişim ama içlerinden biri ısırıyor. Tam ona üzülürken içlerinden biri leylek yavrusu oluyor. Gagası ile bir çocuğa tecavüz ediyor. Ağlayacak kalktım. ( Dün bir haber aldım o yüzden olabilir mi? Çok üzüldüm.)

18.04.2014 12:36:13

Lenab

Ben rüyamda rüzgarıyla yatağıma bir beyaz güvercin geldi. Kalmak istedim ama kalkarken başımdan gagasıyla tuttu. Uyandım sanki kalbim yerinden çıkacak gibiydi.

22.11.2014 09:38:20

Sevim

İstediğim açıklamalar yok. Ben yılanın ayağımın başparmağını ısırıp zehirlendiğini ama emerek o zehri aldığımı gördüm. Bana açıklama yapar mısınız?

17.02.2015 16:58:21

Gül

Annem tarafından ısırıldım.

18.02.2015 07:13:53

Rıza B.

Rüyamda evlerimiz komşu olan amcamın benim evimin bahçesinden üzüm bağı [asma] nı sökerken görüyorum ve aramızın çok iyi olduğu amcamlarla ve yengemle bu yüzden çok büyük kavga ediyorum. Nasıl benim asmamı sökersiniz diye. Bu rüyanın anlamını merak ediyorum. Teşekkür ederim.

27.02.2015 08:03:36

Recep B.

İyi akşamlar, ben rüyamda iki yılan tarafından ısırıldım ama kalçadan ısırdıkları için cüzdanıma denk gelmişti, ikisi de cüzdanımdan ısırmıştı. Yorum yapar mısınız?

31.03.2015 22:26:10

Gizli

Rüyamda bir oda içinde iki kapı var birisi cennet kapısı, diğeri ise cehennem kapısı. Çok karanlık ve bir köpek tarafından arkamdan ısırılarak çok acı bir şekilde cehennem odasına doğru sürüklendiğimi gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

29.04.2015 23:16:52

Simay D.

Ben rüyamda kendi etimi ısırdım ve az daha kopacaktı fakat kopmadı son anda bıraktım sonra dönüp o ısırdığım yere baktım kopacak dereceye gelen et parçası normal duruyordu. O anda uyandım sizce ne olabilir?

16.12.2015 23:42:37

Yusuf S.

Rüyamda ölmüş annem sağ kolumu ısırdı ve zor kurtardım.

18.02.2016 21:13:50


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook